+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Padangų montavimas

Padangų montavimas autoservise TOPTIS yra atliekamas tik kokybiškomis montavimo – balansavimo staklėmis. Mūsų meistrai turi ilgametę autoserviso darbų su padangomis srityje, todėl siūlome tik kokybiškas ir maksimaliai greitas padangų montavimo paslaugas.

 

KADA REIKIA MONTUOTI PADANGAS?

Priežastys gali būti įvairios, bet dažniausiai Toptis servise montuojamos padangos kuomet reikia keisti padangas iš vasarinių į žiemines ir atvirkščiai. Kelių eismo taisyklėse nurodyta, kad nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones ir priekabas su vasarinėmis padangomis. Tiek automobiliai, tiek motociklai turėtų būti eksploatuojami su universaliomis arba žieminėmis padangomis.
Taigi yra du laikotarpiai, kuomet TOPTIS serviso meistrai būna itin užimti padangų montavimo darbais:

  • balandžio 1 – 10 d., ir
  • lapkričio 1 – 10 d.

Jei planuojate keisti padangas šiomis dienomis, susitarkime dėl to iš anksto. Taip išvengsite eilių ir pasikeisite padangas greičiau!

Norėdami pakeisti savo automobilio ratus autoservise TOPTIS tai galite padaryti jau dabar! Jums tereikia susisiekti su šios įmonės specialistais ir susitarti dėl Jums patogaus laiko.

 

KAIP YRA VYKDOMAS PADANGŲ MONTAVIMAS?

Pirmiausia nuimamas ratas nuo automobilio, tada nuimami svareliai nuo ratlankio ir pradedamas padangų montavimas.

Permontavus ratą jis uždedamas ant ratų balansavimo staklių bei taip yra pradedamas ratų balansavimas. Balansavimo metu ant rato pritvirtinamas reikiamas svarelių kiekis. Tada ratas atgal uždedamas ant automobilio.

Padangų montavimas

Autoserviso meistras montuoja padangą

 

Žemiau pateiktoje lentelėje yra surašytos kainos už padangų montavimo darbus:

 

   Autoserviso darbai Eur
1 Rato nuėmimas/pastatymas Nuo 2
2 Rato montavimas Nuo 2
3 Rato balansavimas Nuo 2
4 Ratų montavimas / balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai 22
5 Ratų montavimas / balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai iki R16 25
6 Ratų montavimas / balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai R17 30
7 Ratų balansavimas / montavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai R18 35
8 Ratų montavimas / balansavimas ( 4 vnt.) Mikroautobusams

35

Jeigu vis dar turite klausimų, nusiskundimų savo automobiliu ar norite permontuoti savo automobilio padangas, skambinkite autoservisui TOPTIS jau dabar! Tel. 868384819.

 

Kviečiame peržiūrėti informatyvų video, kuriame patyrę autoserviso meistrai pasakoja kaip taisyklingai montuoti, demontuoti ir balansuoti padangą, išmoksite montuoti padangas patys! Pasakojama anglų kalba, tačiau video aiškiai matosi padangų montavimo procesas, iš kurio galima pasimokyti.

Peržiūrėjus šį video gali pasirodyti, kad permontuoti padangas gali bet kas. Vis tik, ši operacija yra pakankamai sudėtinga, nuo kurios sėkmės priklauso Jūsų saugumas kelyje. TOPTIS rekomenduoja ratų montavimą visuomet patikėti profesionalams. Mūsų autoserviso meistrai yra kvalifikuoti ir puikiai išmano montavimo reikalavimus, principus, taisykles, tvarką ir yra aprūpinti aukščiausius standartus atitinkančia padangų montavimo įranga.

Mes itin rūpinamės savo atliekamų paslaugų kokybe. Tai tik kelios priemonės, kurios mums padeda visuomet užtikrinti padangų montavimo kokybę:

  • Mes visuomet atliekame padangų vidaus ir išorės patikrą, kurios metu nustatome net mažiausius nukrypimus nuo normos.
  • Mes visuomet laikomės padangų gamintojų rekomendacijų dėl struktūros, matmenų, apkrovos bei greičio indeksų.
  • Padangų montavimą visuomet atliekame pagal iš anksto nustatytą ir griežtus reikalavimus atitinkančią tvarką.

 

Turite klausimų? Atėjo laikas permontuoti ratus? Susisiekite su TOPTIS autoserviso specialistais jau dabar! Tel. 868384819.

Visos autoserviso Toptis teikiamos paslaugos

© 2010-2017 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos. 860778081