+370 683 84819

+370 638 28777

Savanorių pr. 178 F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Sankabos keitimas

Manote, jog Jūsų automobilio sankabai neverta skirti daug dėmesio? Klystate. Automobilio sankaba – paprastas, tačiau ypatingai svarbus automobilio mechanizmas, kuris užtikrina automobilio saugumą.

Autoservisas TOPTIS, esantis Vilniuje, įspėja vairuotojus, kad vos pajutę, kad Jūsų automobilio sankaba pradeda buksuoti, t.y. vis dažniau praslysta, būtinai kreipkitės į šios srities specialistus jau dabar.

Sankabos keitimas, Smagračio keitimas.  Pagrindiniai kokybiškų sankabų gamintojai yra LUK, VALEO, SACHS. Šių gamintojų sankabos montuojamos ir į naujus iš gamyklų išriedančius automobilius.

Kartais klientai klausia, ar galima pakeisti tik vieną sankabos elementą pvz. sankabos diską ar diskatorių ar sankabos išminamąjį guolį?

Atsakymas yra toks, kad jeigu vienas elementas sudilo, tai ir kiti sankabos elementai yra panašiai sudilę, todėl netrukus taip pat gali sugesti ir teks antrą kart mokėti už pavarų dėžės nuėmimą.

Autoserviso TOPTIS darbuotojai nuolat specializuojasi sankabos remonte, todėl mūsų kvalifikuoti šios srities specialistai šį darbą puikiai išmano ir tai atlieka kokybiškai bei atsakingai. Tad mūsų autoservisuose TOPTIS beveik kasdien yra keičiamos sankabos, smagračiai, išminamieji guoliai, sankabos cilindriukai.

Sankabos keitimas yra rimtesnė investicija į Jūsų automobilį, tačiau teisingai ją naudodami po keitimo galėsite pravažiuoti kelis šimtus tūkstančių kilometrų be jokių problemų.

Sankabos dalių bei sankabos keitimo kaina labai skiriasi skirtingiems automobilių modeliams, todėl jei norite sužinoti kiek ši paslauga kainuoja Jūsų automobiliui, būtinai paskambinkite mūsų autoservisų „TOPTIS“ meistrams ir jie mielai jums pasakys tikslias kainas ir pakonsultuos.

Automobilio variklio galią ratams perduoda pavarų dėžė sankabos dėka. Sankabos pedalą galime rasti tik automobiliuose, kurie turi mechaninę pavarų dėžę. Automobiliai, kurie turi automatinę pavarų dėžę, sankabos pedalo neturi, bet automatinės pavarų dėžės veikimo principai panašūs.

Sankabos keitimas

Sankabos keitimas

Kokia yra sankabos paskitis?

Sankabos paskirtis yra perduodi sukimo jėgą į automobilio ratus. Sankaba yra tarpinis elementas tarp variklio ir pavarų dėžės. Spausdami sankabos pedalą automobilio salone, laikinai atitraukiam ir tarsi atjungiame variklį nuo ratų ir taip automobilis rieda laisva eiga. Kai pamažu atleidinėjame sankabos pedalą, sankaba palaipsniui perduoda variklio sukimąsi pavarų dėžei, o pastaroji sukimąsi perduoda į ratus ir automobilis važiuoja.

Sankabą dažniausiai sudaro trys dalys:

  1. Sankabos diskas,
  2. Diskatorius,
  3. Išminamas guolis.

Patartina keisti visas tris dalis. Tai yra kartu dirbančios dalys ir dėvisi jos visos. Norint pakeisti sankabą, reikia nuimti pavarų dėžę. Tai nėra labai pigi ir greita paslauga. Gerai pagalvokite, ar po mėnesio kito norėsite gaišti laiką ir vėl mokėti nemažus pinigus.

Išminamasis sankabos guolis

Išminamasis sankabos guolis

Kada reikia keisti sankabą?

Dažniausiai sudyla sankabos diskas arba sugenda ir išsausėja sankabos išminamasis guolis. Kai sugenda guolis, numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, kuris laikui bėgant garsėja.

Susidėvėjus sankabos diskui, variklis pradeda nebeperduoti sukimo galios į automobilio ratus dėl to kad, sukibimui skirta dalis būna pilnai nudilusi. Tokį gedimą nebūna sunku diagnozuoti. Kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja. Dažnai yra užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį skleidžia kaisdamas sankabos diskas.

Sankabų gamintojai nurodo šių mechanizmų tarnavimo laiką, bet praktiškai neįmanoma nustatyti kilometražo, ar laiko kas kiek kilometrų reikia keisti sankabą. Tai įtakoja važiavimo stilius, važinėjama mieste ar ilgesniais atstumais. Pradedantis  vairuotojas gali ir per labai trumpą laiką “ sudeginti “ sankabą. Kai sankabos tarnavimo laikas eina į pabaigą, padidėja automobilio kuro sąnaudos. Nereikia laukti, kol automobilis visiškai sustos.

Sugedo Jūsų automobilio sankaba? Norite aukščiausios kokybės ir geriausių kainų?  Važiuokite į autoservisą TOPTIS, kuris yra Vilniuje.

Sankabos keitimas

     Eur
1 Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas Nuo 50
2 Sankabos keitimas Nuo 50
3 Sankabos reguliavimas Nuo 9
4 Sankabos lyno keitimas Nuo 9
5 Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas Nuo 18

 

Dar turite klausimų? Galbūt norite pasikeisti savo automobilio sankabą? Skambinkite autoservisui TOPTIS jau dabar! Tel. 864692321.

 

 

© 2010-2015 Autoservisas www.toptis.lt | Visos teisės saugomos.