+370 683 84819

Savanorių pr. 178 F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Sankabos keitimas

Sankabos keitimas, Smagračio keitimas.  Pagrindiniai kokybiškų sankabų gamintojai yra LUK, VALEO, SACHS. Šių gamintojų sankabos montuojamos ir į naujus iš gamyklų išriedančius automobilius.

Kartais klientai klausia, ar galima pakeisti tik vieną sankabos elementą pvz. sankabos diską ar diskatorių ar sankabos išminamąjį guolį?

Atsakymas yra toks, kad jeigu vienas elementas sudilo, tai ir kiti sankabos elementai yra panašiai sudilę, todėl netrukus taip pat gali sugesti ir teks antrą kart mokėti už pavarų dėžės nuėmimą.

Autoserviso TOPTIS darbuotojai specializuojasi sankabos remonte, todėl mūsų kvalifikuoti šios srities specialistai šį darbą puikiai išmano ir tai atlieka kokybiškai bei atsakingai, pas mus keičiamos sankabos, smagračiai, išminamieji guoliai, sankabos cilindriukai.

Sankabos dalių bei sankabos keitimo kaina labai skiriasi skirtingiems automobilių modeliams, todėl jei norite sužinoti kiek ši paslauga kainuoja Jūsų automobiliui, paskambinkite mūsų autoservisų „TOPTIS“ meistrams ir jie mielai jums pasakys tikslias kainas ir pakonsultuos.

Sankabos keitimas

Sankabos keitimas

Kokia yra sankabos paskitis?

Sankabos paskirtis yra perduoti sukimo jėgą į automobilio ratus. Sankaba yra tarpinis elementas tarp variklio ir pavarų dėžės. Spausdami sankabos pedalą automobilio salone, laikinai atitraukiam ir atjungiame variklį nuo ratų ir taip automobilis rieda laisva eiga. Kai pamažu atleidinėjame sankabos pedalą, sankaba palaipsniui perduoda variklio sukimąsi pavarų dėžei, o pastaroji sukimąsi perduoda į ratus ir automobilis važiuoja.

Sankabą dažniausiai sudaro trys dalys:

  1. Sankabos diskas,
  2. Diskatorius,
  3. Išminamas guolis.

Patartina keisti visas tris dalis. Tai yra kartu dirbančios dalys ir dėvisi jos visos. Norint pakeisti sankabą, reikia nuimti pavarų dėžę. Tai nėra labai pigi ir greita paslauga. 

Išminamasis sankabos guolis

Išminamasis sankabos guolis

Kada reikia keisti sankabą?

Dažniausiai sudyla sankabos diskas arba sugenda ir išsausėja sankabos išminamasis guolis. Kai sugenda guolis, numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, kuris laikui bėgant garsėja.

Susidėvėjus sankabos diskui, variklis pradeda nebeperduoti sukimo galios į automobilio ratus dėl to kad, sukibimui skirta dalis būna pilnai nudilusi. Tokį gedimą nebūna sunku diagnozuoti. Kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja. Dažnai yra užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį skleidžia kaisdamas sankabos diskas.

Sankabų gamintojai nurodo šių mechanizmų tarnavimo laiką, bet praktiškai neįmanoma nustatyti kilometražo, ar laiko kas kiek kilometrų reikia keisti sankabą. Tai įtakoja važiavimo stilius, važinėjama mieste ar ilgesniais atstumais. Pradedantis  vairuotojas gali ir per labai trumpą laiką “ sudeginti “ sankabą. Kai sankabos tarnavimo laikas eina į pabaigą, padidėja automobilio kuro sąnaudos. Nereikia laukti, kol automobilis visiškai sustos.

Sugedo Jūsų automobilio sankaba?  Važiuokite į autoservisą TOPTIS, kuris yra Vilniuje.

Sankabos keitimas

     Eur
1 Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas Nuo 50
2 Sankabos keitimas Nuo 50
3 Sankabos reguliavimas Nuo 9
4 Sankabos lyno keitimas Nuo 9
5 Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas Nuo 18

 

Dar turite klausimų? Galbūt norite pasikeisti savo automobilio sankabą? Skambinkite autoservis0 TOPTIS specialistams jau dabar! Tel. 864692321.

 

 

© 2010-2016 Autoservisas www.toptis.lt | Visos teisės saugomos. KOKYBĖS TELEFONAS: 867837155
Autoservisas Vilniuje Toptis
Savanoriu pr. 178F Vilnius, Vilniaus apskritis 03154
Phone: +37068384819