fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Radiatoriaus keitimas

Radiatoriaus keitimas ir kiti aušinimo sistemos remonto darbai autoservisuose Toptis. Dingsta aušinimo skystis? Nesandarus automobilio variklio aušinimo radiatorius? Mes galime Jums padėti. Automobilių Aušinimo Radiatorių Keitimas. Nori Kokybės, Važiuok Čia!

Skambinkite dabar!

 Radiatorius aušina variklyje įkaitusį skystį ir atiduoda šilumą į aplinką. Ji sudaro viršutinis ir apatinis bakeliai, atraminėmis plokštelėmis sujungti su šerdimi. Viršutiniame bakelyje yra įpylimo anga su dangteliu. Prie jo pritvirtintas jungiamasis vamzdis, pro kurį skystis iš termostato korpuso teka į radiatorių.

Radiatorius

Radiatoriaus keitimas

Vamzdeliu iš radiatoriaus išeina garai. Prie apatinio bakelio pritvirtintas jungiamasis vamzdis skysčiui iš radiatoriaus į siurblį tiekti, ir išleidimo čiaupas. Viršutiniai ir apatiniai radiatoriaus bakeliai ir atraminės plokštės, kurios juos sutvirtina. Šiuo metu gaminami aliuminiai radiatoriai, kurie yra daug lengvesni nei žalvariniai ir gerai atiduoda šilumą į aplinką. Vamzdeliai išdėstomi keliomis eilėmis koridorine sistema arba šachmatine tvarka. Jų galai prilituoti prie atraminių plokščių, pritvirtintų prie radiatoriaus bakelių. Vamzdeliai ir plokštelės plonu sluoksniu alavuojamos, kad nekoroduotų. Prie užpakalinės radiatoriaus šerdies pusės pritvirtintas ventiliatoriaus kreipiamasis gaubtas. Jame sukasi ventiliatoriaus sparnuotė. Išbėgus aušinimo skysčiui, iš bėdos, galima įpilti vandens, prakiurusią žarnelę galima užklijuoti izoliacine juostele, tačiau radiatorių teks keisti, jeigu jis leidžia skysčius.

Parduotuvėse galima rasti įvairių aušinimo sistemos hermetikų, tačiau, hermetikai – laikina ir ne visada (kartais ir kenkianti) priemonė. Tad patariame nedelsti, nežaisti su hermetikais, o kuo skubiau pristatyti automobilį specialistams. Greitas gedimo nustatymas ir išspręsta problema sutaupys laiko ir pinigų. Autoservise montuojami patikimų gamintojų radiatoriai – darbuotojai patars ir profesionaliai sumontuos į Jūsų automobilį.

Radiatoriaus keitimas

 

1Vandens pompos keitimasNuo 35
2Termostato keitimasNuo 25
3Aušinimo skysčio keitimasNuo 25
4Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymasNuo 6
5Radiatoriaus keitimasNuo 35
6Aušinimo sistemos žarnos keitimasNuo 20

Turite klausimų? Norite pasikeisti radiatorių? Skambinkite jau dabar! Tel. 868384819.  

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 38

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2020 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.