+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Termostato keitimas

TERMOSTATO KEITIMAS – vienas iš automobilio aušinimo sistemos gedimo  sprendimo būdų, kai automobilio variklis sunkiai šyla, arba kaista.

Autoservisuose „TOPTIS“ keičiame termostatus, aušinimo skystį, aušinimo siurblius bei atliekame kitus remonto darbus. Skambinkite ir mūsų meistrai padės sutvarkyti Jūsų automobilį. Automobilio Termostato keitimas. Kokybiško Darbo Garantija. Skambink Jau Dabar!

Skambinkite dabar!

Termostatas yra skirtas reguliuoti variklio temperatūrą, todėl jo dėka yra užtikrinamas greitesnis variklio įšilimas iki normalios darbinės temperatūros, todėl sugedus termostatui yra būtina jį pakeisti nauju.

Pasikeisti termostatą vairuotojai dažniausiai apsisprendžia dėl kelių priežasčių:

  1. Pirma, atkeliavus pirmiesiems stipresniems šalčiams, nes tada variklis nebepasiekia darbinės temperatūros ir automobilio salone būna šalta.
  2. Antra, termostatų keitimų padaugėja vasarą, esant dideliems karščiams, tada termostatas visiškai neatsidaro, automobilio variklis viršija darbinę temperatūrą aušinimo skystis užverda ir išteka.

Tiesa, vertėtų paminėti tai, kad griežtai nerekomenduojama, nebent avariniu atveju, pilti į automobilio variklio aušinimo sistemą vandenį. Net jei tai yra distiliuotas vanduo.  To negalima daryti todėl, kad variklio aušinimo skystis neužšąla prie minusinės temperatūros bei kartu savyje turi ir antikorozinių bei tepimo savybių, kurios reikalingos apsaugoti aušinimo siurblį.

Termostato keitimas

Termostato keitimas

Kada reikia keisti aušinimo sistemos skystį?

Aušinimo sistemos skystį patartina keisti bent jau kas du metus, aušinimo sistemos lygį reikėtų stebėti ir pasitikrinti prieš kiekvieną ilgesnę kelionę. Paprastai aušinimo sistemos lygis yra matuojamas išsiplėtimo bakelyje, jame turėtumėte rasti MIN ir MAX žymes, taigi aušinimo skystį patartina laikyti ties MAX žyma.

Visos teikiamos paslaugos apdraustos AB Lietuvos Draudimas     Remontuojame pagal standartą LST 1438:2005     6 mėnesių garantija naujoms dalims bei darbams 

KAIP PASTEBĖTI, KAD SUGEDO TERMOSTATAS?

Visų pirma – pakinta automobilio darbinė temperatūra.

Pirmas variantas,  kai temperatūra niekada nepasiekia variklio darbinės temperatūros ribos ir automobilio variklis dirba nenormaliame režime. Padidėja kuro sanaudos ir automobilio salone šalta.

Antrasis variantas kai sugenda termostatas, variklis pradeda sparčiai kaisti ir jo temperatūra viršija leistiną darbinę temperatūrą. Varikliui gręsia perkaitimas, o tada nemažos išlaidos ir kelios dienos be automobilio.

Termostato keitimas ir jo kainos:

1Vandens pompos keitimasNuo 35
2Termostato keitimasNuo 25
3Aušinimo skysčio keitimasNuo 25
4Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymasNuo 6
5Radiatoriaus keitimasNuo 35
6Aušinimo sistemos žarnos keitimasNuo 20

Tad norintys pasikeisti savo automobilio termostatą skambinkite jau dabar! Tel. 860778081.

© 2010-2019 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.