Automobilių remontas | Mikroautobusų remontas | Toptis.lt

Paslaugos

Automobilių ir Mikroautobusų remontas – Vilniuje

Rinkitės patikimą autoservisą. Remontuojame lengvuosius automobilius ir mikroautobusus.

Eksploatuojant automobilį, detalės dėvisi, o kartais prireikia ir neplanuoto remonto.

Sugedo Jūsų automobilis ar mikroautobusas? O gal reikalingas einamasis remontas? Mes kokybiškai sprendžiame Jūsų automobilio problemas. Juk nuo techninės būklės priklauso vairuotojo ir keleivių saugumas.

Autoservisuose TOPTIS suremontuosime Jūsų lengvąjį automobilį ar mikroautobusą, išspręsime technines problemas. Mūsų autoservisuose visada žinosite darbų ir detalių kainas prieš pradedant remonto darbus!

Atliekame privačių automobilių savininkų bei įmonių automobilių parkų priežiūrą, todėl Jūs esate visada laukiami.

Pagrindinės nuostatos, kurių laikomės dirbdami Jums:

  • Malonus ir paslaugus bendravimas. Dirbame dėl Jūsų, sprendžiame Jūsų problemas, o jei negalime išspręsti, duodame partnerių kontaktus.
  • Kokybiškai atliekamos paslaugos. Jei suklystame, nedelsdami taisome klaidas.
  • Esame patikimi. Jei pažadame, visada stengiamės įvykdyti pažadus.

Tad galite ramiai patikėti savo automobilį mūsų meistrams. Autoservise TOPTIS šalinami įvairių techninių mazgų gedimai. Čia suremontuosime važiuoklę, pakeisime sankabą, užpildysime kondicionierių ir išspręsime daugybę kitų problemų, prieš tai profesionaliai nustatę gedimo priežastį. Kreipkitės – ir Jūsų automobilis bus tvarkingas bei saugus! Beje, autoservisuose TOPTIS greitai, už prieinamą kainą remontuojame ne tik visų tipų lengvuosius automobilius, bet ir mikroautobusus.

Mikroautobusų remontas ir automobilių remontas įmonėms

Vilniuje autoservisuose TOPTIS Verkių g. 50 bei Ateities g. 21A. atliekame remontą net ir didžiausiems – Mercedes-Benz, Sprinter, Volkswagen Crafter – mikroautobusams. Taip pat visų markių lengviesiems automobiliams.

Su įmonėmis sudarome automobilių remonto ir priežiūros paslaugų tiekimo sutartis.

Mikroautobusų remonas
Tepalų keitimas

Reguliarus auto remontas gali padėti išvengti didesnių ir brangesnių Jūsų automobilio problemų. Mašinų remontas bei techninė priežiūra (tepalų keitimas ir filtrų keitimas) turi būti atliekama  reguliariai pagal automobilio gamintojo reikalavimus.

Teikiama tik profesionalias aukštos kokybės paslaugas Suteikiame 6 mėnėsių remonto ir dalių GARANTIJĄ!

Kiekvienas mūsų klientas yra mums vienodai svarbus, todėl dedame visas pastangas, kad kiekvienas vairuotojus liktų patenkintas mūsų autoserviso specialistų atliktu darbu. Tad nebedvejokite – lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontas mūsų autoservise tik geriausiomis kainomis.

Turite klausimų? Norite susiremontuoti automobilį?  Skambinkite jau dabar! Tel. 860778081.

[booked-calendar style="list" calendar="52"]