fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Suporto remontas

Suporto remontas autoservisuose TOPTIS visada geriausiomis kainomis. Stringa stabdžių suportas? Blogai veikia rankinis stabdis? Suportų restauravimas padės išspręsti automobilio stabdžių problemą.

Stabdžių suportas – tai mechanizmas priverčiantis stabdžių kaladėles spaustis prie stabdžių disko  ir stabdyti ratą ir atvirkščiai – atlaisvina stabdžių kaladėles, kad ratas riedėtų laisvai.

 Automobilių Stabdžių Suportų Restauravimas ir Remontas. Skambink Jau Dabar!

Skambinkite dabar!

Automobilis turi du stabdžių suportus priekyje  ir du gale (jeigu diskiniai stabdžiai). Jei keičiant stabdžių kaladėles, pastebėjote (ar apie tai pasakė meistras autoservise), kad  kaladėlės sudilusios nevienodai, reiškia jau prasidėjo suporto problemos.

 

Suporto remontas

Suporto remontas

Kai stabdžių suportas juda netolygiai, kaladėlė pilnai neatsitraukia nuo stabdžių disko: kaladėlė greitai dyla, stabdžių diskas kaista, dyla ir gali susikreivinti. Toks stabdžių suportas  ne tik gadina stabdžių diskus (ir plonina jūsų piniginę) bet ir kelia grėsmę jūsų ir aplinkinių saugumui. 

Jeigu dar tik „ligos„ pradžia, pakaks išardyti, išvalyti ir pakeisti gumines detales (remkomplektą), jeigu „liga“ pažengusi – teks keisti ir stabdžių suporto stūmokliuką. Viską reikia sutepti specialiu tepalu. Kad ir kaip sudėtinga tai atrodytų, bet pinige išraiška tai bus tikrai kelis kartus pigiau negu naujas suportas.

Suporto remonto kaina:

1Suporto nuėmimas/pastatymasNuo 15 Eur
2Suporto restauravimasNuo 25 Eur
3Suporto kreipiančiųjų profilaktika6 Eur

 

Jeigu vis dar ieškote autoserviso Vilniuje, maloniai kviečiame Jus apsilankyti autoservisuose TOPTIS! Čia visuomet geros kainos ir aukščiausia kokybė.

Skambinkite jau dabar! Tel. 868384819.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 98

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2020 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.