Stabdžių suportų restauravimas ir remontas Vilniuje | TOPTIS

Suportų restauravimas ir remontas

Stringa stabdžių suportas? Blogai veikia rankinis stabdis? Suportų restauravimas padės išspręsti automobilio stabdžių problemą. Tvarkome BMW, Audi, Citroen, Ford, Honda ir kitų automobilių gamintojų suportus už patrauklią kainą. Savo automobilį remontuokite mūsų autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F.

✅ 6 mėnesių garantija

✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Kaina nuo 35 Eur

Kas yra stabdžių suportas ir kam jo reikia?

Stabdžių suportas – tai mechanizmas spaudžiantis stabdžių kaladėles  prie stabdžių disko  ir stabdantis ratą, ir atvirkščiai – atlaisvinantis stabdžių kaladėles, kad ratas galėtų laisvai riedėti. Jei automobilis turi diskinius stabdžius priekinėje ir galinėje ašyse, jame bus keturi stabdžių suportai – du priekyje ir du gale.

Skaitykite: Stabdžių kaladėlių keitimas ir stabdžių diskų keitimas.

Nuo tinkamo suporto veikimo priklauso stabdžių sistemos efektyvumas, automobilio stabdymo kelias, o dėl to ir visų eismo dalyvių saugumas.

Stabdžių suportas

Kada suportui reikia remonto?

Geriausias gedimo indikatorius yra prastas automobilio riedėjimas, kai atrodo lyg  stabdžių pedalas būtų visąlaik truputį paspaustas. Tokiu atveju automobiliui pavažiavus kurį laiką ir sustojus ratas, kurio stabdžių suportas užstrigęs, bus žymiai karštesnis už likusius automobilio ratus.

 

Taip pat jei keičiant stabdžių kaladėles pastebėjote (ar apie tai pasakė meistras autoservise), kad kaladėlės sudilusios nevienodai, reiškia jau prasidėjo suporto problemos. Pirmųjų gedimo požymių ignoravimas gali tapti disko sutrūkinėjimo ir visiško stabdžių neveikimo priežastimi.

Kartais apie užstrigusį suportą sužinome, kai vienas stabdžių diskas būna surūdijęs, o kitas tos pačios ašies stabdžių diskas būna normalios būklės. Surūdijusio disko pusėje stabdžių suportas dažniausiai būna užstrigęs, nuspaudus stabdžių padalą jis visiškai nestabdo.

Kai stabdžių suportas juda netolygiai, kaladėlė pilnai neatsitraukia nuo stabdžių disko: kaladėlė greitai dyla, stabdžių diskas kaista, dyla ir gali susikreivinti, perkaisti. Toks stabdžių suportas ne tik gadina stabdžių diskus, bet ir kelia grėsmę jūsų ir aplinkinių saugumui.

Jei gedimai dar tik prasidėjo, pakaks išardyti, išvalyti ir pakeisti gumines detales (remkomplektą), jeigu problema pažengusi – teks keisti ir stabdžių suporto stūmokliuką. Surenkamos detalės yra sutepamos specialiu stabdžių sistemos remonto tepalu. Kad ir kaip sudėtinga tai atrodytų, bet suportų restauravimas tai bus tikrai kelis kartus pigiau negu naujas suportas.

Suporto remontas

Galimos gedimo priežastys

Dažniausiai pasitaikančios stabdžių suportų gedimo priežastys yra susijusios su temperatūra, drėgme ir nusidėvėjimu.

Temperatūros svyravimai neigiamai veikia apsauginius gaubtus, o tai sukuria palankias sąlygas korozijai. Užstrigęs suportas gali būti stabdžių disko persikreipimo priežastis.

Drėgmė ir purvas trukdo laisvam stūmoklių judėjimui. Dėl šių nešvarumų taip pat sukeliama korozija, kuri žymiai padidina gedimo riziką. Taip nutinka, jei pažeidžiamas suporto stūmokliukų apsauginių gaubtų vientisumas.

Suporto guminių elementų įtrūkimai, nesandarumas, nusidėvėjimas ir deformacija dažnai sukelia  stabdžių strigimą. Dėl neteisingo stabdžių kaladėlių montavimo, stabdžių sistemos remonto darbų, didelių apkrovų ar neatsargaus transporto priemonės eksploatavimo, suporto kreipiančiosios smeigės gali užstrigti,  išlinkti.

Netinkamo stabdžių skysčio naudojimas. Jeigu jis pernelyg klampus, po stabdymo suporto stūmoklis negrįžta į pradinę padėtį. Be to, stūmokliai iš polimerinių ar kompozitinių medžiagų gali padidėti po susilietimo su netinkamu stabdžių skysčiu.

 

Suportų restauravimo ir remonto kaina:

1Suporto nuėmimas/pastatymasNuo 15 Eur
2Suportų restauravimas (nuimto nuo automobilio)Nuo 35 Eur
3Suporto kreipiančiųjų profilaktikaNuo 15 Eur

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti autoservisuose TOPTIS. Čia visuomet geros kainos ir aukščiausia kokybė!

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 119

Niekas neįvertino šios paslaugos

Available Appointments on 2024-03-04

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available