Stabdžių patikra stende Vilniuje | TOPTIS

EN | RU

Stabdžių patikra stende

STABDŽIŲ PATIKRA STENDE autoservisuose Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F , Ateities g. 21A Vilniuje atliekama pagal techninių apžiūrų UAB „Tuvlita“ reikalavimus. Stabdžių tikrinimo stendas ALTUS, kuriuo atliekamos patikros yra metrologiškai patikrintas, todėl gaunami duomenys yra tikslūs.

Automobilio stabdžių sistemą patikrinus stendu galima greitai nustatyti stabdžių sistemos gedimą. Dažniausiai pasitaikantis gedimas yra darbinio stabdžio stabdymo efektyvumo vienos ašies skirtumas tarp ratų didesnis nei 30%, arba stovėjimo stabdžio efektyvumo skirtumas didesnis nei 70%, stabdžių diskų kreivumas.

Nustatytą stabdžių sistemos gedimą galėsite pašalinti autoservisuose „TOPTIS“. Tai darome kokybiškai ir už prieinamą kainą.

Stabdžių patikra

1 Stabdžių sistemos patikra stende 15 Eur

 

Norite pasitikrinti automobilio stabdžius? Galbūt Jums yra reikalingas stabdžių remontas? Skambinkite jau dabar! Tel. 860778081

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 24

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]