Priekinių ir galinių ratų guolių keitimas Vilniuje, kaina | TOPTIS

Guolių keitimas

GUOLIŲ KEITIMAS lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams. Pasigirdo ūžesys važiuojant? Greičiausiai sugedo rato guolis. Atvykite į Vilniuje esantį autoservisą TOPTIS ir mūsų kvalifikuoti meistrai sutvarkys visus gedimus. Montuojame žinomiausių gamintojų SKF, FAG, SNR guolius.

Ratų guoliai yra skirti tvirtai išlaikyti ratą prie automobilio. Jie užtikrina stabilų važiavimą, suteikdami ratui galimybę suktis su nedideliu pasipriešinimu. Ratų prisitvirtinimas prie automobilio yra labai svarbus, nes jie išlaiko jo svorį, švelnina kelio nelygumų sukeltus smūgius. Ratų guoliai kiekvienam automobiliui yra skirtingi, skiriasi storis bei diametras. Jie gali būti kūginiai ir rutuliniai.

Guolių keitimas

Rato guolio gedimo požymiai

  • Ūžesys ir švilpimas priklausantis nuo automobilio greičio.
  • Ratų laisvumas.
  • Nelygiai besidėvinčios padangos.
  • Prastas automobilio stabilumas kelyje.
  • Ratų klibėjimas.

Priekinio rato guolio gedimo metu pašalinis garsas atsiranda staigiuose posūkiuose, po to garsas tampa nuolatiniu, kartais vibracija jaučiama laikant vairą. Vėliau automobilis tampa nestabiliu dėl laisvumo rate, pradeda gesti kitos važiuoklės dalys.

Neretai panašų į rato guolio ūžimą sukelia netaisyklingai nudilusios padangos, kurių paviršius, besiliečiantis su keliu tampa grublėtas.

Kartais ūžia pavarų dėžės guoliai. Jos guolių keitimas yra daug sudėtingesnė operacija nei ratų guolių keitimas.

Kaip keičiamas guolis?

Guolio keitimo metu nuimamas automobilio ratas, tada stebulė, išpresuojamas rato guolis, į jo vietą įpresuojamas naujas, uždedama stebulė ir ratas, atliekamas bandomasis važiavimas.

Keičiant guolius svarbu atsižvelgti į konkretaus automobilio markę, modelį, pagaminimo metus ir variklio darbinį tūrį bei galią. Pavyzdžiui, kai kuriems automobiliams rato stebulės guolis ir pati rato stebulė gaminami kaip vienas vienetas.

Nuo ko priklauso guolio tarnavimo laikas?

Stebulės guolių keitimo intervalas vidutiniškai yra kas 70 000–100 000 kilometrų, tačiau veikiami žalingų veiksnių jie gali sugesti anksčiau.

Dideli vidinių guolių įtempiai. Jie atsiranda po smūgio ratu į duobę ar kitus kelio nelygumus. Tai gali nutikti dėl eismo įvykio arba visiškai atsitiktinai. Ypač žalingas yra greitas užvažiavimas ant šaligatvio bortelio arba rato įkritimas į duobę kelyje.

Per didelis detalės įkaitimas ir vandens atsiradimas. Aukšta temperatūra rato guoliuose atsiranda dėl netikamai veikiančios stabdžių sistemos. Ratų guoliams įkaitus jie yra mažiau patepti. Taip pat daug žalos gali padaryti vanduo patekęs į sistemą. Tai yra sandarios detalės, į kurias jis neturėtų patekti.

Neprofesionalus derinimas ir montavimo klaidos. Guolių eksploatavimo laiką gali sutrumpinti netinkamai parinkti ratlankiai. Įtakos gedimui turi ir srieginių jungčių priveržimas netinkamu sukimo momentu bei netinkamas laisvumo reguliavimas.

Guolių keitimo kainos

1Rato guolio keitimasNuo 40 Eur
2Rato guolio reguliavimas5 Eur
3Pusašio pakabinamo guolio keitimasNuo 40 Eur

Tvarkingas automobilis ar mikroautobusas – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojama transporto priemonė dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems automobilių ar mikroautobusų remonto darbams kaip: granatos keitimasamortizatorių keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimasspyruoklių keitimasvairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 338

Niekas neįvertino šios paslaugos

Available Appointments on 2023-10-02

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available