+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Guolių keitimas

GUOLIŲ KEITIMAS lengviesiems automobiliams bei mikroautobusams. Pasigirdo ūžiasys važiuojant? Greičiausiai blogas rato guolis. Atvykite į Vilniuje esantį autoservisą TOPTIS ir mes tai sutvarkysime. Automobilių Ratų Guolių Keitimas. Montuojame žinomiausių gamintojų SKF, FAG, SNR ir kt. guolius. Skambinkite!

Skambinkite dabar!

Kaip keičiamas guolis?

Guolio keitimo metu nuimamas automobilio ratas, tada stebulė, išpresuojamas rato guolis, į jo vietą įpresuojamas naujas, uždedama stebulė ir ratas, atliekamas bandomasis važiavimas.

Neretai panašų į rato guolio  ūžimą sukelia netaisyklingai nudilusios padangos, kurių paviršius, besiliečiantis su keliu tampa grublėtu.

Kartais ūžia pavarų dėžės guoliai. Pavarų dėžės guolių keitimas yra daug sudėtingesnė operacija nei ratų guolių keitimas. Ratų guoliai kiekvienam automobiliui yra skirtingi, skiriasi storis bei diametras. Ratų guoliai būna kūginiai ir rutuliniai. Kūginiai guoliai yra reguliuojami.

KAIP PASTEBĖTI RATO GUOLIO GEDIMĄ?

Guolio keitimas

Sugedus rato guoliui jis pradeda ūžti arba švilpti, ir tas garsas priklauso nuo automobilio greičio.

Priekinio rato guolio gedimo metu pašalinis garsas atsiranda staigiuose posūkiuose, po to garsas tampa nuolatiniu, kartais vibracija jaučiama per vairą. Vėliau  automobilis tampa nestabiliu dėl laisvumo rate, pradeda gesti kitos automobilio važiuoklės dalys.

Kūginis guolis

Kūginis guolis


Guolių keitimas

      EUR
1 Rato guolio keitimas   Nuo 20
2 Rato guolio reguliavimas   5
3 Pusašio pakabinamo guolio keitimas   Nuo 40

Turite klausimų? Skambinkite jau dabar! Tel. 868384819.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas / 5. Balsų skaičius:

© 2010-2019 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.