Priekinių ir galinių ratų guolių keitimas Vilniuje, kaina | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Guolių keitimas

GUOLIŲ KEITIMAS lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams. Pasigirdo ūžesys važiuojant? Greičiausiai sugedo rato guolis. Atvykite į Vilniuje esantį autoservisą TOPTIS ir mūsų kvalifikuoti meistrai sutvarkys visus gedimus. Montuojame žinomiausių gamintojų SKF, FAG, SNR guolius.

Skambinkite dabar!

Ratų guoliai yra skirti tvirtai išlaikyti ratą prie automobilio. Jie užtikrina stabilų važiavimą, suteikdami ratui galimybę suktis su nedideliu pasipriešinimu. Ratų prisitvirtinimas prie automobilio yra labai svarbus, nes jie išlaiko jo svorį, švelnina kelio nelygumų sukeltus smūgius. Ratų guoliai kiekvienam automobiliui yra skirtingi, skiriasi storis bei diametras. Jie gali būti kūginiai ir rutuliniai.

Guolių keitimas

Rato guolio gedimo požymiai

  • Ūžesys ir švilpimas priklausantis nuo automobilio greičio.
  • Ratų laisvumas.
  • Nelygiai besidėvinčios padangos.
  • Prastas automobilio stabilumas kelyje.
  • Ratų klibėjimas.

Priekinio rato guolio gedimo metu pašalinis garsas atsiranda staigiuose posūkiuose, po to garsas tampa nuolatiniu, kartais vibracija jaučiama laikant vairą. Vėliau automobilis tampa nestabiliu dėl laisvumo rate, pradeda gesti kitos važiuoklės dalys.

Neretai panašų į rato guolio ūžimą sukelia netaisyklingai nudilusios padangos, kurių paviršius, besiliečiantis su keliu tampa grublėtas.

Kartais ūžia pavarų dėžės guoliai. Jos guolių keitimas yra daug sudėtingesnė operacija nei ratų guolių keitimas.

Kaip keičiamas guolis?

Guolio keitimo metu nuimamas automobilio ratas, tada stebulė, išpresuojamas rato guolis, į jo vietą įpresuojamas naujas, uždedama stebulė ir ratas, atliekamas bandomasis važiavimas.

Keičiant guolius svarbu atsižvelgti į konkretaus automobilio markę, modelį, pagaminimo metus ir variklio darbinį tūrį bei galią. Pavyzdžiui, kai kuriems automobiliams rato stebulės guolis ir pati rato stebulė gaminami kaip vienas vienetas.

Nuo ko priklauso guolio tarnavimo laikas?

Stebulės guolių keitimo intervalas vidutiniškai yra kas 70 000–100 000 kilometrų, tačiau veikiami žalingų veiksnių jie gali sugesti anksčiau.

Dideli vidinių guolių įtempiai. Jie atsiranda po smūgio ratu į duobę ar kitus kelio nelygumus. Tai gali nutikti dėl eismo įvykio arba visiškai atsitiktinai. Ypač žalingas yra greitas užvažiavimas ant šaligatvio bortelio arba rato įkritimas į duobę kelyje.

Per didelis detalės įkaitimas ir vandens atsiradimas. Aukšta temperatūra rato guoliuose atsiranda dėl netikamai veikiančios stabdžių sistemos. Ratų guoliams įkaitus jie yra mažiau patepti. Taip pat daug žalos gali padaryti vanduo patekęs į sistemą. Tai yra sandarios detalės, į kurias jis neturėtų patekti.

Neprofesionalus derinimas ir montavimo klaidos. Guolių eksploatavimo laiką gali sutrumpinti netinkamai parinkti ratlankiai. Įtakos gedimui turi ir srieginių jungčių priveržimas netinkamu sukimo momentu bei netinkamas laisvumo reguliavimas.

Guolių keitimo kainos

1 Rato guolio keitimas   Nuo 40 Eur
2 Rato guolio reguliavimas   5 Eur
3 Pusašio pakabinamo guolio keitimas   Nuo 40 Eur

Susisiekite jau dabar!


Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimasamortizatorių keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimasspyruoklių keitimas, vairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas

 

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 338

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.