fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Sailenblokų keitimas

Sailenblokų  keitimas svirtyse. Sailenblokas yra skirtas  pakabos judesių sugėrimui, bei pakabos detalių judėjimui, kadangi paviršius kuriuo važiuoja automobilis nėra lygus, tai transporto priemonės guminės įvorės, dažniausiai turinčios metalinį apvalkalą.

Skambinkite dabar!

Tai labai svarbi automobilio detalė, kuri kontroliuoja automobilio pakabos judesius, kurie atsiranda važiuojant nelygiu keliu todėl siūlome atkreipti ypatingą dėmesį ir nedelsti sailenblokams sudilus ar suplyšus.

Sailenblokai

KADA REIKIA KEISTI SAILENBLOKUS?

Susidėvėjus, daugiau ar mažiau įplyšus sailenblokams,  automobilio stabilumas kelyje sumažėja. Gali atsirasti “smūgiai” pajudant iš vietos, girgždesiai, mašina gali važiuoti nestabiliai.

Paprastai dažniausia to  priežastis yra suplyšę  sailenblokai priekinėse pakabos dalyse, apatinėse svirtyse.

Sailenblokams susidėvėjus stipriai – automobilio pakaba pradeda bildėti. Nepašalinant šio gedimo, yra pažeidžiamos ir kitos pakabos dalys, todėl automobilis tampa nestabiliu. Savaime suprantama, jog taip atsitikus vairuoti automobilį nėra saugu.

 

Sailenblokų keitimas

   EUR

Apatinės šakės sailenblokų keitimas

Nuo 30

Viršutinės šakės sailenblokų keitimas

Nuo 30

Skambinkite dabar!

Norėdami daugiau sužinoti apie sailenblokų keitimą, jų gedimus ar pasikeisti juos autoservisuose TOPTIS galite skambinti jau dabar! Tel. 8 646 92321.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 279

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2021 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.