Sailenblokų keitimas ir kaina Vilniuje | TOPTIS

EN | RU

Sailenblokų keitimas

Sailenblokų Keitimas Patrauklia Kaina Vilniuje

Turinys

Sailenblokų keitimas reikalingas jiems sudilus ar suplyšus. Nedelskite ir patikėkite savo automobilį profesionalams. ✔ Suteikiame 6 mėnesių garantiją!

Sailenblokų  keitimas svirtyse. Sailenblokas yra skirtas  pakabos judesių sugėrimui, bei pakabos detalių judėjimui, kadangi paviršius kuriuo važiuoja automobilis nėra lygus, tai transporto priemonės guminės įvorės, dažniausiai turinčios metalinį apvalkalą.

Tai labai svarbi automobilio detalė, kuri kontroliuoja automobilio pakabos judesius, kurie atsiranda važiuojant nelygiu keliu todėl siūlome atkreipti ypatingą dėmesį ir nedelsti sailenblokams sudilus ar suplyšus.

Sailentblokai

Sailenblokai

Sailenblokų keitimo kaina

Paslauga  EUR
Apatinės šakės sailenblokų keitimas Nuo 35 Eur
Viršutinės šakės sailenblokų keitimas Nuo 35 Eur

Kada keisti sailenblokus?

Susidėvėjus, daugiau ar mažiau įplyšus sailenblokams,  automobilio stabilumas kelyje sumažėja. Gali atsirasti „smūgiai” pajudant iš vietos, girgždesiai, mašina gali važiuoti nestabiliai.

Paprastai dažniausia to  priežastis yra suplyšę sailenblokai priekinėse pakabos dalyse, apatinėse svirtyse.

Sailenblokams susidėvėjus stipriai – automobilio pakaba pradeda bildėti. Nepašalinant šio gedimo, yra pažeidžiamos ir kitos pakabos dalys, todėl automobilis tampa nestabiliu. Savaime suprantama, jog taip atsitikus vairuoti automobilį nėra saugu.

Žemiau pateikiame video medžiagą kaip atliekamas sailenblokų keitimas:

Kreipkitės ir mūsų meistrai atliks važiuoklės diagnostiką, taip išvengsite didesnių nemalonumų jei sailenblokai bus suplyšę ar nudilę.

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimasamortizatorių keitimasguolių keitimasšarnyrų keitimasspyruoklių keitimasvairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

Norėdami daugiau sužinoti apie sailenblokų keitimą, jų gedimus ar pasikeisti juos autoservisuose TOPTIS galite skambinti jau dabar! Tel. 8 646 92321.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 289

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]