Tepalų, alyvos keitimas Vilniuje | Kaina | TOPTIS

EN | RU

Tepalų keitimas

Tepalų, alyvos keitimas Vilniuje | Kaina

Turinys

Tepalų, alyvos keitimas turėtų būti atliekamas periodiškai. TOPTIS autoservise – NEMOKAMAS tepalų keitimas Vilniuje, mokėkite tik už variklio alyvą ir filtrą! 

Tepalų keitimas dyzeliniams varikliams bei benzininiams varikliams –  tai vienas iš reguliarių darbų, kuriuos reikia atlikti eksploatuojant automobilį. Tiek pats variklio tepalas, tiek tepalo filtras, oro, kuro ir salono filtrai – tai detalės kurias, reikia pakeisti kiekvienam automobiliui, nepaisant kokia jo markė ar modelis.

Tepalų keitimo kaina

Eur
Tepalų keitimas dyzeliniame, benzininiame variklyje (be variklio dugno apsaugos nuėmimo) Nuo 25
Tepalų keitimas variklyje (alyva Kliento, su variklio dugno apsaugos nuėmimu) Nuo 33
Tepalų keitimas reduktoriuje Nuo 30
Oro filtro keitimas Nuo 5
Kuro filtro keitimas Nuo 25
Pakabos patikrinimas (atliekant kitus remonto darbus NEMOKAMAI) 25
Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas 3
Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas Nuo 15
Variklio dugno apsaugos nuėmimas pastatymas (atliekant kitus darbus) 10

Nemokamas tepalų keitimas dyzeliniams ir benzininiams varikliams Vilniuje

Autoservisuose „TOPTIS“ tepalų keitimas dyzeliniams varikliams ir benzininiams varikliams Vilniuje nemokamai – pilstoma variklio alyva (sumokate tik už alyvą ir alyvos filtrą) arba mokant už alyvos keitimą fasuotą bakeliais CASTROL, MOBIL ir kt, jei alyvos keitimo metu būtinas variklio dugno apsaugos nuėmimas – papildomai 10 Eur.
Žemiau pateikėme mūsų siūlomos, kokybiškos alyvos kainas:

VARIKLIO ALYVA 1 LITRAS ALYVOS SU KEITIMU
Castrol  5W40 12 Eur
Castrol  5W30 14 Eur
Eurol Synto-V 5W40 8 Eur

*Mokama tik už variklio alyvą ir alyvos filtrą.

Alyvos filtro kaina dažniausiai siekia apie 9 eurus. Automobilio variklyje dažniausiai telpa nuo 4 iki 6 litrų alyvos. Tad pavyzdžiui, preliminarią Eurol Synto-V 5W40 sintetinės variklio alyvos keitimo kainą (alyva, alyvos keitimas, alyvos filtras) galite lengvai apskaičiuoti: 4,5*8+9=45 Eur, jei tenka papildomai nuiminėti variklio dugno apsaugą, 4,5*8+9+10=55 Eur.

Tepalų keitimas Vilniuje

Kada reikia keisti variklio tepalus?

Variklio tepalai yra keičiami reguliariai, priklausomai nuo to, kokiame klimate, kokiomis sąlygomis (normalios ar sunkios) yra eksploatuojamas automobilis bei kokios markės, klasės ir kokybės yra pilami variklio tepalai. 

Dažniausiai automobilio tepalus keisti reikia  kas 10 000 tūkstančių kilometrų arba jeigu važinėjate ne daug – bent kartą per metus. Sintetinius variklio tepalus  keisti reikia kas 15 000 – 30000 tūkstančių kilometrų.

Atvykus į autoservisus TOPTIS, kurie yra Vilniuje, jums bus  parinkti tepalai pagal gamintojo rekomendacijas konkrečiam automobiliui.

Variklio veikimas esant nepakankamam tepimui

Eksploatuojant automobilį, jo gedimai dėl nepakankamo tepimo vieni iš dažniausių. Kai TEPALŲ KEITIMAS neatliekamas laiku sutrinka tepimas, pirmiausia pradeda kaisti slydimo guoliai ir juose po kelių sekundžių pradeda plyšinėti alyvos plėvelė. Suardomas slydimo guolių frikcinis sluoksnis. Variklis smarkiai dyla.

Toliau procesas gali vykti dvejopai, atsižvelgiant į variklio sūkius. Jeigu sūkiai dideli, pirmiausia prasisuka švaistiklio kakliukų įdėklai. Esant maž­iems sūkiams variklis gali užsikirsti (sustoti). Bandymai dar kartą užvesti šitaip užsikirtusį variklį tik pablogina situaciją. Varikliui, nors nesklinda jokių pašalinių garsų, liko tik keletas minučių darbo, o būsimas remontas bus brangus.

Šis gedimas dažniau būdingas naujesniems varikliams, kai tarpai tarp besitrinančių dalių yra minimalūs. Ploni švaistiklių įdėklai labai greitai įkaista lizduose, prasisuka, o tai rečiau atsitinka automobiliams, kurių storesni pagrindiniai įdėklai. Prasisukus įdėklams, ant alkūninio veleno   kakliukų   prikepa   įdėklų   paviršiaus   medžiaga.

Dažnai   senesniuose varikliuose, prieš prasisukant įdėklams, girdėti būdingi garsai (kalenimas). Padidėję slydimo guolių tarpai leidžia varikliui dirbti ilgiau. Labiau pažeidžiami stūmokliai, žiedai ir cilindrų darbiniai paviršiai.

Variklio išvaizda neatlikus tepalų keitimo laiku

Kaip žinoti, kad jau reikia keisti tepalus? 

Dažnai nutinka taip, kad nusipirkus automobilį naujieji savininkai svarsto, reikia ar nereikia keisti variklio tepalų.

Atsakymas yra paprastas: jeigu nesate tikri, kad senasis šeimininkas juos pakeitė, padarykite tai patys. Nesistenkite spręsti pagal tepalo spalvą, ji gali jus suklaidinti. Yra labai aukštos kokybės tepalų, kurių spalva tamsi, nes juose naudojami specialūs priedai. Šviesi tepalo spalva kartais gali byloti apie prastą jo kokybę ir blogas tepimo savybes. Visus svarbiausius atsakymus į klausimą: kodėl reikia keisti variklio alyvą, rasite čia.

Tad jeigu jau kurį laiką ieškote kokybiškas paslaugas teikiančio autoserviso, tuomet nedvejokite ir atvykite į autoservisą TOPTIS! 

Toptis meistrai visada kokybiškai atliks ir kitus su variklio sistema susijusius darbus: žvakių keitimas, variklio tarpinės keitimas, paskirstymo diržo keitimas, akumuliatorių keitimas, aušinimo sistemos remontas

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 285

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]