Kondicionierių dezinfekcija | Valymas | TOPTIS

EN | RU

Kondicionierių dezinfekcija ir valymas

Turinys

Automobilio salone jaučiate nemalonų kvapą? Nebėda, nes atliekame kondicionierių dezinfekciją ir kondicionieriaus valymą tam, kad jūsų automobilis būtų saugus ir gaivus. Cheminėmis priemonėmis pašaliname nemalonų kvapą išnaikindami ortakiuose ir  garintuve esančias bakterijas bei grybelius, sukeliančius alergiją. Savo automobilį patikėkite mūsų autoservisuose Vilniuje dirbantiems profesionalams – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F.

KONDICIONIERIŲ DEZINFEKCIJOS IR VALYMO PASLAUGA – 45 EURAI

              ✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Kada reikalinga kondicionierių dezinfekcija?

Nemalonus kvapas automobiliuose atsiranda, nes veikiant kondicionieriui ant garintuvo, esančio salone susidaro drėgmė (kondensatas). Laikui bėgant prie drėgno garintuvo prilimpa žiedadulkės, dulkės, kiti mikroorganizmai ir nešvarumai.

Kondicionieriaus valymas turėtų būti atliekamas kasmet. Salono (kondicionieriaus) filtras apsaugo garintuvą nuo nešvarumų, tačiau jį būtina keisti ne rečiau kaip vieną kartą metuose arba kas 15 000 km, nes nepakeitus filtras užsiteršia ir nebesulaiko nešvarumų. Šioje dulkių ir purvo terpėje užsiveisia įvairios bakterijos ir grybeliai, kurie skleidžia specifinį kvapą. Nepamirškite kondicionierių pildymo freonu, kurį taip pat reikia atlikti kiekvienais metais.

Salono filtras

Kodėl svarbu laiku valyti automobilio kondicionavimo sistemą?

Kondicionavimo sistemose kaupiasi mikroskopiniai grybai – pelėsiai ir bakterijos, kurie silpnina žmogaus imuninę sistemą, sukelia alergines reakcijas ir didina riziką susirgti kvėpavimo takų ligomis. Taip pat laiku nepakeistas salono filtras kemšasi, oro pralaidumas mažėja, krenta automobilio oro kondicionavimo sistemos našumas. Oras automobilyje su nešvaria kondicionavimo sistema gali būti prastesnis nei lauke.

Apačioje pateikiame vaizdo įrašą kuriame paaiškinama kaip pašalinti nemalonų automobilio salono kvapą ir kaip galima paprastai pakeisti salono oro filtrą:

Tad, jeigu įjungus kondicionierių Jūsų automobilyje jaučiamas nemalonus kvapas nedelskite ir jau dabar paskambinti autoserviso TOPTIS darbuotojams, kurie padės išspręsti problemą ir yra pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus. Kokybiškos paslaugos ir atsakingas požiūris į kiekvieną klientą užtikrina pasitikėjimą autoservisais TOPTIS!

Mūsų autoservisuose taip pat galite užsiregistruoti salono filtro pakeitimui.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 81

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]