fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Kondicionierių dezinfekcija ir valymas

Automobilio salone jaučiate nemalonų kvapą? Nebėda, nes atliekame kondicionierių dezinfekciją ir kondicionieriaus valymą tam, kad jūsų automobilis būtų saugus ir gaivus. Cheminėmis priemonėmis pašaliname nemalonų kvapą išnaikindami ortakiuose ir  garintuve esančias bakterijas bei grybelius, sukeliančius alergiją. Savo automobilį patikėkite mūsų autoservisuose Vilniuje dirbantiems profesionalams – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F.

✅ 12 mėnesių garantija               ✅ Visų paslaugų draudimas     

✅ Profesionalų darbas

Kaina 35 Eur

Kontaktai

Kada reikalinga kondicionierių dezinfekcija?

Nemalonus kvapas automobiliuose atsiranda, nes veikiant kondicionieriui ant garintuvo, esančio salone susidaro drėgmė (kondensatas). Laikui bėgant prie drėgno garintuvo prilimpa žiedadulkės, dulkės, kiti mikroorganizmai ir nešvarumai. 

Kondicionieriaus valymas turėtų būti atliekamas kasmet. Salono (kondicionieriaus) filtras apsaugo garintuvą nuo nešvarumų, tačiau jį būtina keisti ne rečiau kaip vieną kartą metuose arba kas 15 000 km, nes nepakeitus filtras užsiteršia ir nebesulaiko nešvarumų. Šioje dulkių ir purvo terpėje užsiveisia įvairios bakterijos ir grybeliai, kurie skleidžia specifinį kvapą. Nepamirškite kondicionierių pildymo freonu, kurį taip pat reikia atlikti kiekvienais metais.

Salono filtras

Salono filtras

Kodėl svarbu laiku valyti automobilio kondicionavimo sistemą?

Kondicionavimo sistemose kaupiasi mikroskopiniai grybai – pelėsiai ir bakterijos, kurie silpnina žmogaus imuninę sistemą, sukelia alergines reakcijas ir didina riziką susirgti kvėpavimo takų ligomis. Taip pat laiku nepakeistas salono filtras kemšasi, oro pralaidumas mažėja, krenta automobilio oro kondicionavimo sistemos našumas. Oras automobilyje su nešvaria kondicionavimo sistema gali būti prastesnis nei lauke.

Tad, jeigu įjungus kondicionierių Jūsų automobilyje jaučiamas nemalonus kvapas nedelskite ir jau dabar paskambinti autoserviso TOPTIS darbuotojams, kurie padės išspręsti problemą ir yra pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus. Kokybiškos paslaugos ir atsakingas požiūris į kiekvieną klientą užtikrina pasitikėjimą autoservisais TOPTIS!

Mūsų autoservsuose taip pat galite užsiregistruoti salono filtro pakeitimui.

Kondicionieriaus dezinfekcija

    Eur
1 Kondicionieriaus dezinfekcija 35 Eur

Skambinkite dabar!

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.9 / 5. Balsų skaičius: 62

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2022 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.