Stabdžių vamzdelių (šlangutės) keitimas, kaina | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Stabdžių vamzdelių keitimas

Stabdžių vamzdelių keitimas – vienintelė priemonė smarkiai surūdijus stabdžių vamzdeliams. Dėl stabdžių vamzdelių korozijos neretai techninių apžiūrų centrų specialistai neišduoda techninės apžiūros atlikimo protokolo vairuotojams. Kartais surūdiję stabdžių vamzdeliai tampa nesandarūs ir stabdžių skystis išteka iš automobilio stabdžių sistemos.  

✅ 6 mėnesių garantija               ✅ Visų paslaugų draudimas

 ✅ Profesionalų darbas

Kontaktai

Stabdžių vamzdelių gedimo priežastis – rūdys

Automobilio hidraulinės stabdžių sistemos detalės jungiamos stabdžių vamzdeliais. Rūdys atsiranda dėl automobilių amžiaus ir klimato sąlygų. Stabdžių vamzdeliai dažniausiai yra automobilio dugne, o dėl kelių barstymo druskomis jie yra labiausiai pažeidžiami. Veikiami išorinės aplinkos stabdžių vamzdeliai po tam tikro laiko pradeda rūdyti, vėliau pradeda leisti stabdžių skystį  arba trūksta.

Surūdiję vamzdeliai

Surūdiję vamzdeliai

Kaip yra atliekamas stabdžių vamzdelių keitimas?

Stabdžių vamzdelių keitimą atliekame kai senieji pradeda leisti stabdžių skystį arba yra pažeisti korozijos ir nesaugūs eksploatuoti.

Surūdijusius vamzdelius, mūsų autoservise galite pasikeisti naujais variniais, kuriuos pagaminsime Jūsų automobiliui vietoje, nuorinsime stabdžių sistemą ir vėl galėsite saugiai eksploatuoti savo automobilį.

Nauji stabdžių vamzdeliai

Nauji stabdžių vamzdeliai

Stabdžių žarnelių keitimas dažnesnis nei stabdžių vamzdelių keitimas, kadangi stabdžių žarnelės dažnai įtrūksta, prasitrina ir tampa nesandariomis.

Stabdžių vamzdelių sujungimas

Kai vamzdeliai pradeda leisti skystį arba yra pažeidžiami pašalinių veiksnių užkabinus kliūtį ant kelio ar važiuojant stipriai nelygiu keliu, juos galima sujungti. Nors sujungimai gali būti atliekami, rekomenduojame vamzdelius pakeisti pilnai, kad būtų užtikrinta jų kokybė. Atlikti sujungimai automobilio dugne yra storesni nei vamzdeliai, dažnai jie gali būti nuplėšti kliūties.

Kaip užtikrinti gerą vamzdelių būklę?

Keičiant vamzdelius reikia išleisti juose esantį stabdžių skystį. Tai puiki galimybė pakeisti stabdžių skystį visoje stabdžių sistemoje. Stabdžių vamzdelių būklė turėtų būti tikrinama kiekvieno periodinio apsilankymo automobilių servise metu.

Skaitykite – Stabdžių patikra stende.

Stabdžių vamzdelių keitimo kaina:

Stabdžių vamzdelio keitimas (be medžiagų) Nuo 40 Eur
Stabdžių žarnelės keitimas Nuo 20 Eur

Kontaktai

Keičiame visų automobilių stabdžių vamzdelius, įskaitant Opel Zafira, BMW, Volkswagen ir kitus. Kviečiame Jus apsilankyti autoservisuose TOPTIS – čia visuomet geros kainos ir aukščiausia kokybė!

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 118

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.