Vairo traukės keitimas Vilniuje | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Vairo traukės keitimas

Automobilis nestabilus? Važiuojant per nelygumus, stabdant ar greitėjant girdėti bildesys priekyje? Būtina patikrinti automobilio pakabą ir vairo sistemą.

Galima priežastis – susidėvėjusi vairo traukė. Autoservise TOPTIS profesionaliai patikrins Jūsų automobilį ir pakeis vairo traukę.

Vairo traukės: funkcija ir patikra

Vairo kolonėlė yra sujungta su priekiniais ratais. Šioje sistemoje svarbios vairo traukės. Jos užtikrina:

·       Sklandų ratų pasukamumą

·       Važiavimo stabilumą

·       Važiavimo saugumą

Vairo traukės gali išklibti, visiškai susidėvėti. Taip pat reikia atidžiai patikrinti apsaugines gumas, ar jos nėra suplyšusios. Suplyšus gumai, į vidų gali skverbtis purvas ir taip sutrumpinti traukių tarnavimo laiką. Todėl visuomet svarbu įvertinti ne tik pačios traukės, bet ir gretimų susijusių detalių būklę. O jeigu įplyšusi guma – apžiūrėti ir traukę.

Gali atrodyti, kad pakanka pakeisti tik traukės antgalį, tačiau kartu būtina patikrinti ir pačią traukę.

Pakeitus traukes reikalingas ratų suvedimas. Taip Jūsų automobilis bus stabilus, o padangos dėvėsis tolygiai.

Patikimas vairo traukių keitimas

Autoservise TOPTIS patikimai patikrinsime ir pakeisime reikiamas detales. Atkreipiame dėmesį, kad meistrai turi specialius įrankius ir darbą atlieka kruopščiai. Neturint specialių įrankių, galima sugadinti apsauginę gumą ir traukės antgalį, o tai – papildomi rūpesčiai.

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimasamortizatorių keitimasguolių keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimasspyruoklių keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas

 Kilus bet kokių įtarimų dėl netinkamai veikiančių mazgų, susisiekite su mumis. Autoservisas Vilniuje TOPTIS patikrins ir patikimai suremontuos Jūsų automobilį. 

 

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.3 / 5. Balsų skaičius: 4

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.