Vairo traukės keitimas - Autoservisai Vilniuje TOPTIS - Patikėkite automobilio remontą mums!

Vairo traukės keitimas

Automobilis nestabilus? Važiuojant per nelygumus, stabdant ar greitėjant girdėti bildesys priekyje? Būtina patikrinti automobilio pakabą ir vairo sistemą.

Galima priežastis – susidėvėjusi vairo traukė. Autoservise TOPTIS profesionaliai patikrins Jūsų automobilį ir pakeis vairo traukę.

Vairo traukės: funkcija ir patikra

Vairo kolonėlė yra sujungta su priekiniais ratais. Šioje sistemoje svarbios vairo traukės. Jos užtikrina:

·       Sklandų ratų pasukamumą

·       Važiavimo stabilumą

·       Važiavimo saugumą

Vairo traukės gali išklibti, visiškai susidėvėti. Taip pat reikia atidžiai patikrinti apsaugines gumas, ar jos nėra suplyšusios. Suplyšus gumai, į vidų gali skverbtis purvas ir taip sutrumpinti traukių tarnavimo laiką. Todėl visuomet svarbu įvertinti ne tik pačios traukės, bet ir gretimų susijusių detalių būklę. O jeigu įplyšusi guma – apžiūrėti ir traukę.

Gali atrodyti, kad pakanka pakeisti tik traukės antgalį, tačiau kartu būtina patikrinti ir pačią traukę.

Pakeitus traukes reikalingas ratų suvedimas. Taip Jūsų automobilis bus stabilus, o padangos dėvėsis tolygiai.

Patikimas vairo traukių keitimas

Autoservise TOPTIS patikimai patikrinsime ir pakeisime reikiamas detales. Atkreipiame dėmesį, kad meistrai turi specialius įrankius ir darbą atlieka kruopščiai. Neturint specialių įrankių, galima sugadinti apsauginę gumą ir traukės antgalį, o tai – papildomi rūpesčiai.

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimasamortizatorių keitimasguolių keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimasspyruoklių keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

Kilus bet kokių įtarimų dėl netinkamai veikiančių mazgų, susisiekite su mumis. Autoservisas Vilniuje TOPTIS patikrins ir patikimai suremontuos Jūsų automobilį.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 48

Niekas neįvertino šios paslaugos

Available Appointments on 2023.06.06

  7:00 am – 7:30 am1 space available
  7:30 am – 8:00 am1 space available
  8:00 am – 8:30 am1 space available
  8:30 am – 9:00 am1 space available
  9:00 am – 9:30 am1 space available