Padangų ir ratų montavimas | Vilnius | TOPTIS

EN | RU

Padangų ir ratų montavimas

Padangų ir ratų montavimas | Vilnius

Turinys

Padangų ir ratų montavimas patrauklia kaina. Profesionaliai atliekame šias paslaugas: ✔ Padangų keitimas ✔ Ratų montavimas ✔ Pradurtų padangų remontas.

Tiek ratų montavimas, tiek padangų montavimas atliekami kokybiškomis padangų montavimo staklėmis „VorWart“. Autoservisai TOPTIS, esantys Vilniuje kruopščiai ir itin atsakingai atlieka visapusišką ratų priežiūrą visų gamintojų automobiliams: montuojame padangas, ratus, atliekame ratų balansavimą bei pradurtų padangų remontą. 

Taip pat telefonu arba elektroniniu paštu galite užsisakyti ir įsigyti naujų padangų, kurios bus paruoštos ir atvykus į autoservisą TOPTIS iškart užmontuotos ant Jūsų automobilio ratų.

Padangų ir ratų montavimo kainos

Paslaugos Kaina EUR
1. Rato nuėmimas/pastatymas Nuo 5
2. Padangos remontas Nuo 15
3. Rato montavimas Nuo 5
4. Rato balansavimas Nuo 5
5. Ratų montavimas / balansavimas (4 vnt.) R15 Nuo 45
6. Ratų montavimas / balansavimas (4 vnt.) R16 Nuo 50
7. Ratų montavimas / balansavimas (4 vnt.) R17 Nuo 55
8. Ratų balansavimas / montavimas (4 vnt.) R18 Nuo 60
9. Ratų montavimas / balansavimas (4 vnt.) Mikroautobusams Nuo 70
10. Padangų saugojimas vieną sezoną (Tik Verkių padalinyje) 35

Kodėl verta rinktis TOPTIS autoservisą ratų ar padangų montavimo darbams?

 • Padangų ir ratų montavimą atliekame kokybiškomis staklėmis „VorWart“.
 • Atliekame padangų vidaus ir išorės patikrą, kurios metu nustatome nukrypimus nuo normos.
 • Laikomės padangų gamintojų rekomendacijų dėl struktūros, matmenų, apkrovos bei greičio indeksų.
 • Ratų bei padangų montavimą atliekame pagal iš anksto nustatytą ir griežtus reikalavimus atitinkančią tvarką.
 • Turime sukaupę nemažai patirties, todėl ratų ir padangų montavimas bei ratų balansavimas atliekamas visų automobilių tipams.
 • Siūlome visapusę padangų ir ratų priežiūrą apimančias paslaugas: padangų keitimas, ratų montavimas, ratų balansavimas, remontas, pradurtos padangos užklijavimas ir kt.
 • Galite sutaupyti laiko telefonu ar el. paštu užsakę naujas padangas tiesiai į autoservisą TOPTIS. Jas atvežus, iškart galėsite atvykti, o mūsų meistrai kokybiškai suteiks montavimo paslaugas.
 • Padangų montavimas Vilniuje: žieminių, vasarinių, universalių – visiems automobiliams, darbus atliekame Jums patogioje vietoje: Žirmūnuose, Fabijoniškėse ar Savanorių. pr TOPTIS autoservisuose.

Kada reikalingas padangų, ratų montavimas?

Dažniausiai padangų keitimas vykdomas kelių eismo taisyklių numatyta tvarka. Nuo lapkričio 10 d. turi būti sumontuotos žieminės arba universalios padangos, nuo balandžio 1 d. – vasarinės.

Balandžio 1 – 10 d.; Lapkričio 1 – 10 d.  laikotarpiu TOPTIS serviso meistrai būna itin užimti padangų montavimo darbais, todėl jei planuojate keisti padangas šiomis dienomis,  susisiekite dėl paslaugų laiko iš anksto. Taip išvengsite eilių ir ratus arba tik padangas pasikeisite greičiau!

Kitu metu padangų ar ratų montavimas Vilniuje dažniausiai bus atliktas tą pačią dieną, kai atvažiuosite. Žinoma, visada verta pasiskambinti į servisą iš anksto. 

Visada rūpinkitės savo automobilio saugumu: padangų ar ratų montavimas reikalingas ir esant gedimams, įplyšimams, prakiurus padangai, naudojant labai nudėvėtas padangas ir kitais atvejais.

Kokias paslaugas suteikiame:

 • Padangų ir ratų balansavimas – neatsiejama paslauga nuo padangų montavimo. Ši paslauga padės užtikrinti stabilias ir komfortiškas keliones, neleis susidaryti ratų disbalansui.
 • Ratų, padangų montavimas – atliekamas visų tipų automobiliams. Ratų keitimas reikalingas esant gedimams, nusidėvėjimui.
 • Padangų, ratų saugojimas vieną sezoną (paslauga galima tik Verkių TOPTIS padalinyje, Vilniuje).
 • Padangų remontas – greitai ir kokybiškai išsprendžiame bėdą išsiaiškindami kurioje vietoje yra pažeista padanga ir ją užklijuojame.

Kaip vyksta padangų montavimas?

 1. Nuo automobilio nuimamas ratas.
 2. Nuo ratlankio nuimami svareliai.
 3. Keičiama padanga.
 4. Pakeitus padangą, ratas dedamas ant ratų balansavimo staklių.
 5. Balansavimo metu ant rato pritvirtinamas reikiamas svarelių kiekis.
 6. Ratas atgal montuojamas prie automobilio.

Autoserviso meistras montuoja padangą

Montuodamas ratus, patyręs meistras, visada atkreips dėmesį ir Jums praneš, jei Jūsų automobiliui reikia papildomo remonto: kaladėlių keitimo, ar kito stabdžių ar važiuoklės remonto. Kylant didesnių abejonių dėl automobilio techninės būklės, visada pasiūlysime atlikti nemokamą važiuoklės patikrą padangų ar ratų montavimo metu.

Svarbiausia – visų mūsų saugumas kelyje.

Kviečiame peržiūrėti informatyvų vaizdo įrašą, kuriame patyrę autoserviso meistrai pasakoja kaip taisyklingai montuoti, demontuoti ir balansuoti padangą, išmoksite montuoti padangas patys! Pasakojama anglų kalba, tačiau įraše aiškiai matosi padangų montavimo procesas, iš kurio galima pasimokyti.

Ar atliekant ratų ir padangų montavimą būtina subalansuoti ratus?

Prireikus pakeisti automobilio ratus ar tik pačias padangas visada rekomenduojame atlikti ir ratų balansavimą. Ši procedūra yra būtina, nes esant blogam rato balansavimui važiuojant atsiranda išcentrinės jėgos, vibracija kuri gadina automobilio važiuoklės dalis. Dėl jo netolygiai dyla padangos ir tokį automobilį vairuoti tampa nesaugu.

Jei kilo klausimų, norite permontuoti ar subalansuoti savo automobilio padangas ar ratus, skambinkite autoservisui TOPTIS jau dabar! Tel. 868384819.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 141

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]