Periodinis aptarnavimas | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Periodinis aptarnavimas

Kokia yra patikimo automobilio paslaptis? Jeigu norite, kad jis gerai tarnautų, svarbu savalaikė priežiūra. Laiku nepakeisti tepalai ar paskirstymo diržas nulemia rimtas problemas.

Autoservise TOPTIS atliekami darbai

Autoservisuose Vilniuje (Verkių g. 50, Ateities g. 21A bei Savanorių pr. 178F) patikimai teikiamos šios paslaugos:

·   Tepalų keitimas – būtina ir reguliari procedūra. Laiku nepakeitus tepalų, gresia brangus variklio remontas. Gera žinia! Jei pas mus renkatės pilstomą variklio alyvą, jos keitimas NEMOKAMAS. Sumokate tik už alyvą ir alyvos filtrą (jei keičiant alyvą būtina nuimti variklio dugno apsaugą, ši paslauga kainuoja 8 Eur).

Kada reikia keisti variklio alyvą? Apie tai skaitykite čia.

·   Paskirstymo diržo keitimas. Diržas (arba grandinė, priklausomai nuo automobilio modelio) perduoda alkūninio veleno galią į paskirstymo veleną (ar velenus). Nurodomas keitimo intervalas paprastai svyruoja tarp 50 ir 100 tūkst. kilometrų. Laiku nepakeitus, galima sugadinti variklį. Labai svarbu šį darbą patikėti atsakingiems meistrams, mat dėl nekokybiškai pakeisto diržo ir nekokybiškų dalių variklis dirbs netinkamai. Servise TOPTIS – tik profesionalus darbas Jūsų automobilio ilgaamžiškumui.

Kokios paskirstymo diržo funkcijos ir kas gali nutikti, jeigu jis nutrūksta? Skaitykite čia.

·   Oro filtro keitimas. Dėl laiku nepakeisto oro filtro gali padidėti degalų sąnaudos, dūmingumas, netolygiai dirbti variklis. Dažniausia rekomendacija – keisti oro filtrą kas 12 mėnesių. Atėjo laikas? Nesirūpinkite, pakeisime.

·   Kuro filtro keitimas. Sunkiau užvesti automobilį? Variklis dirba netolygiai? Pablogėjo trauka? Gali būti, kad metas keisti kuro filtrą. Detaliau apie kuro filtro funkcijas ir užsikimšimo požymius rasite čia.

·   Žvakių keitimas. Sunkiau užvesti šaltą variklį? Prietaisų skydelyje šviečia įspėjamoji lemputė? Variklis dirba netolygiai? Tikėtina, kad laikas keisti žvakes. Daugiau neveikiančių pakaitinimo žvakių simptomų rasite čia
Kai kuriuose automobiliuose žvakių keitimas nepatogus, reikia labai atsargiai jas atsukti, nes nulūžus žvakei tektų ją gana sunkiai ištraukti. Todėl žvakių keitimą visuomet geriausia patikėti profesionalams. Pakeisime žvakes kruopščiai ir atsakingai. 

·   Salono filtro keitimas. Rasoja automobilio langai? Salone nemalonus kvapas? Tikriausiai nekeistas salono filtras. Nors nemažai vairuotojų apie jį tiesiog pamiršta, laiku pakeistas salono filtras užtikrina ne tik patogesnį, bet ir saugesnį vairavimą.
Detaliau apie tai ką dar be salono filtro keitimo galima padaryti, kad nesklistų nemalonus kvapas auotomobilyje, skaitykite čia

·   Valytuvų keitimas. Blogai nuvalomi langai – prastesnis matomumas. Nerizikuokite saugumu. Užsukite pas mus – greitai pakeisime valytuvus, tad galėsite vairuoti saugiau ir patogiau.

Visi šie automobilio mazgai turi būti keičiami reguliariai. Labai dažna situacija – nusipirkus naudotą automobilį neaišku, kokios dalys kada keistos. Rizikuoti neverta. Norint sėkmingai eksploatuoti automobilį, svarbu neuždelsti. Laiku pakeisti tepalai ar paskirstymo diržas – būtinos sąlygos automobilio ilgaamžiškumui ir apskritai jo funkcionavimui.

Skambinkite dabar!

Patikima priežiūra ir remontas autoservise TOPTIS

Vilniuje veikiantys servisai TOPTIS – Jūsų patikimo ir saugaus automobilio garantas.

Mūsų įkainius rasite >> ČIA

Esame įsikūrę Verkių g. 50, Ateities g. 21A bei Savanorių pr. 178F.

Susisiekite su mumis – atsakysime į rūpimus klausimus ir paruošime Jūsų automobilį patikimai eksploatacijai.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.