Periodinis aptarnavimas - Toptis.lt

EN | RU

Periodinis aptarnavimas

Turinys

Kokia yra patikimo automobilio paslaptis? Jeigu norite, kad jis gerai tarnautų, svarbu savalaikė priežiūra. Laiku nepakeisti tepalai ar paskirstymo diržas nulemia rimtas problemas.

Autoservise TOPTIS atliekami darbai

Autoservisuose Vilniuje (Verkių g. 50, Ateities g. 21A bei Savanorių pr. 178F) patikimai teikiamos šios paslaugos:

·   Tepalų keitimas – būtina ir reguliari procedūra. Laiku nepakeitus tepalų, gresia brangus variklio remontas. Gera žinia! Jei pas mus renkatės pilstomą variklio alyvą, jos keitimas NEMOKAMAS. Sumokate tik už alyvą ir alyvos filtrą (jei keičiant alyvą būtina nuimti variklio dugno apsaugą, ši paslauga kainuoja 8 Eur).

Kada reikia keisti variklio alyvą? Apie tai skaitykite čia.

·   Paskirstymo diržo keitimas. Diržas (arba grandinė, priklausomai nuo automobilio modelio) perduoda alkūninio veleno galią į paskirstymo veleną (ar velenus). Nurodomas keitimo intervalas paprastai svyruoja tarp 50 ir 100 tūkst. kilometrų. Laiku nepakeitus, galima sugadinti variklį. Labai svarbu šį darbą patikėti atsakingiems meistrams, mat dėl nekokybiškai pakeisto diržo ir nekokybiškų dalių variklis dirbs netinkamai. Servise TOPTIS – tik profesionalus darbas Jūsų automobilio ilgaamžiškumui.

Kokios paskirstymo diržo funkcijos ir kas gali nutikti, jeigu jis nutrūksta? Skaitykite čia.

·   Oro filtro keitimas. Dėl laiku nepakeisto oro filtro gali padidėti degalų sąnaudos, dūmingumas, netolygiai dirbti variklis. Dažniausia rekomendacija – keisti oro filtrą kas 12 mėnesių. Atėjo laikas? Nesirūpinkite, pakeisime.

·   Kuro filtro keitimas. Sunkiau užvesti automobilį? Variklis dirba netolygiai? Pablogėjo trauka? Gali būti, kad metas keisti kuro filtrą.

·   Žvakių keitimas. Sunkiau užvesti šaltą variklį? Prietaisų skydelyje šviečia įspėjamoji lemputė? Variklis dirba netolygiai? Tikėtina, kad laikas keisti žvakes. Daugiau neveikiančių pakaitinimo žvakių simptomų rasite čia.
Kai kuriuose automobiliuose žvakių keitimas nepatogus, reikia labai atsargiai jas atsukti, nes nulūžus žvakei tektų ją gana sunkiai ištraukti. Todėl žvakių keitimą visuomet geriausia patikėti profesionalams. Pakeisime žvakes kruopščiai ir atsakingai.

·   Salono filtro keitimas. Rasoja automobilio langai? Salone nemalonus kvapas? Tikriausiai nekeistas salono filtras. Nors nemažai vairuotojų apie jį tiesiog pamiršta, laiku pakeistas salono filtras užtikrina ne tik patogesnį, bet ir saugesnį vairavimą.
Detaliau apie tai ką dar be salono filtro keitimo galima padaryti, kad nesklistų nemalonus kvapas auotomobilyje, skaitykite čia.

·   Valytuvų keitimas. Blogai nuvalomi langai – prastesnis matomumas. Nerizikuokite saugumu. Užsukite pas mus – greitai pakeisime valytuvus, tad galėsite vairuoti saugiau ir patogiau.

Tepalų keitimas
Tepalų keitimas

Visi šie automobilio mazgai turi būti keičiami reguliariai. Labai dažna situacija – nusipirkus naudotą automobilį neaišku, kokios dalys kada keistos. Rizikuoti neverta. Norint sėkmingai eksploatuoti automobilį, svarbu neuždelsti. Laiku pakeisti tepalai ar paskirstymo diržas – būtinos sąlygos automobilio ilgaamžiškumui ir apskritai jo funkcionavimui.

Apačioje pateikėme vaizdo įrašą kaip atrodo periodinė automobilių techninė priežiūrą ir patikra:

Patikima priežiūra ir remontas autoservise TOPTIS

Vilniuje veikiantys servisai TOPTIS – Jūsų patikimo ir saugaus automobilio garantas.

Mūsų įkainius rasite >> ČIA

Esame įsikūrę Verkių g. 50, Ateities g. 21A bei Savanorių pr. 178F.

Susisiekite su mumis – atsakysime į rūpimus klausimus ir paruošime Jūsų automobilį patikimai eksploatacijai.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 42

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]