Aukščiausios klasės šarnyrų keitimas Vilniuje | TOPTIS

Šarnyrų keitimas

Turinys

Atsirado bildesiai važiuojant per duobes? Kliba šarnyrai? Laiku nepakeitus klibančių šarnyrų jie gali „išsinerti“ ir automobilis taps nevaldomu, nes vienas priekinis ratas visiškai nereaguos į vairavimą. Todėl svarbu nuolat tikrinti važiuoklę ir keisti blogas važiuoklės dalis. Tvarkome BMW, Audi, Citroen, Ford, Honda ir kitų automobilių gamintojų šarnyrus. Savo automobilį remontuokite mūsų autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F.

✅ 12 mėnesių garantija               ✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Kaina nuo 35 Eur

Kaip sužinoti, kad susidėvėjo šarnyras?

Susidėvėjus šarnyrams, automobilis tampa nestabilus kelyje, girdimi pašaliniai garsai. Kad šarnyras yra sugedęs, galima suprasti iš specifinio, kliksėjimą primenančio garso važiuojant per smulkius nelygumus turintį kelią. Tas garsas parodo, jog šarnyras yra atsipalaidavęs ir kliba. Kuo stipresnis garsas, tuo, vadinasi, labiau detalė yra sudilusi.

Pastebėjus šiuos požymius būtina patikrinti automobilio pakabą, o pastebėjus  defektus – pakeisti  pakabos detales. Šarnyrai gali būti ne tik keičiami. Šarnyrų restauravimas – taip pat yra geras sprendimas.   Po šarnyrų remonto yra rekomenduojama patikrinti bei sureguliuoti  ratų suvedimą.

šarnyro keitimas

Kuo pavojingas šarnyro gedimas?

Šarnyro gedimas gali būti pavojingas dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai gali priversti ir kitų automobilio detalių būklės prastėjimą, nes tada pakaba gaus didesnę apkrovą.

Laiku nepakeisto šarnyro pasekmės, išniręs ratas

Gali būti ir rimtesnių bėdų – dėl klibančio šarnyro galiausiai gali išsinerti ratas, o to pasekoje gali sugesti ir kitos detalės. Laiku nereaguojant  gali prireikti amortizatoriaus keitimo  ar vairo traukės remonto, gali susilankstyti sparnas, be to automobilis tampa nevaldomu.

Žemiau pateikiame vaizdo įrašą kaip atliekamas šarnyro keitimas:

Šarnyrų keitimas

EUR
1Apatinės šakės šarnyro keitimasNuo 35
2Viršutinės šakės šarnyro keitimasNuo 35
3Apatinės šakės keitimasNuo 35
4Viršutinės šakės keitimasNuo 35

 

Tvarkingas automobilis ar mikroautobusas – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojama transporto priemonė dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems automobilių ar mikroautobusų remonto darbams kaip: granatos keitimasamortizatorių keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimasspyruoklių keitimasvairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

.

Skambinkite jau dabar ir užsiregistruokite remontui! Tel. 8 646 92321.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.9 / 5. Balsų skaičius: 88

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]