fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Šarnyrų keitimas

Atsirado bildesiai važiuojant per duobes? Kliba šarnyrai? Laiku nepakeitus klibančių šarnyrų jie gali išsinerti ir automobilis taps nevaldomu, nes vienas priekinis ratas visiškai nereaguos į vairavimą. Todėl svarbu nuolat tikrinti važiuoklę ir keisti blogas važiuoklės dalis. Tvarkome BMW, Audi, Citroen, Ford, Honda ir kitų automobilių gamintojų šarnyrus. Savo automobilį remontuokite mūsų autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F.

✅ 12 mėnesių garantija               ✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Kaina nuo 15 Eur

Kontaktai

Kaip sužinoti, kad susidėvėjo šarnyras?

Susidėvėjus šarnyrams, automobilis tampa nestabilus kelyje, girdimi pašaliniai garsai. Kad šarnyras yra sugedęs, galima suprasti iš specifinio, kliksėjimą primenančio garso važiuojant per smulkius nelygumus turintį kelią. Tas garsas parodo, jog šarnyras yra atsipalaidavęs ir kliba. Kuo stipresnis garsas, tuo, vadinasi, labiau detalė yra sudilusi.

Pastebėjus šiuos požymius būtina patikrinti automobilio pakabą, o pastebėjus  defektus – pakeisti  pakabos detales. Po remonto yra rekomenduojama patikrinti bei sureguliuoti  ratų suvedimą.

Šarnyrai

Kuo pavojingas šarnyro gedimas?

Šarnyro gedimas gali būti pavojingas dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai gali priversti ir kitų automobilio detalių būklės prastėjimą, nes tada pakaba gaus didesnę apkrovą.

Laiku nepakeisto šarnyro pasekmės – išsinėręs ratas.

Gali būti ir rimtesnių bėdų – dėl klibančio šarnyro galiausiai gali išsinerti ratas, o to pasekoje gali sugesti ir kitos detalės kaip amortizatorius ar vairo traukės, susilankstyti sparnas, be to automobilis tampa nevaldomu.

Šarnyrų keitimas

      EUR
1 Apatinės šakės šarnyro keitimas   Nuo 15
2 Viršutinės šakės šarnyro keitimas   Nuo 15
3 Apatinės šakės keitimas   Nuo 25
4 Viršutinės šakės keitimas   Nuo 25

 

Skambinkite jau dabar ir užsiregistruokite remontui! Tel. 8 646 92321.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.9 / 5. Balsų skaičius: 59

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2021 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.