Važiuoklės patikra, diagnostika Vilniuje | TOPTIS

Važiuoklės patikra – diagnostika

Važiuoklės patikra – diagnostika Vilniuje esančiuose autoservisuose TOPTIS per 20 min.

Išgirdote pašalinius garsus iš savo automobilio apačios, bilda, cypia, džeržgia, ūžia? Mūsų autoservisų TOPTIS kolektyvas gali Jums padėti!

Nedelskite ir savo automobilį prižiūrėkite atsakingai, kitaip atsiras dar daugiau gedimų ir teks keisti daugiau automobilio pakabos detalių.

Spalis AKCIJA!

Patikrinsime Jūsų automobilio važiuoklę, atliksime diagnostiką – nemokamai

Paslauga bus NEMOKAMAI, jei automobilį remontuosite autoservise TOPTIS.

Jei važiuoklės remonto neatliksite iškart, sumokėsite 25 eur, o šiuos pinigus grąžinsime kitą dieną, kai atliksime Jūsų automobilio važiuoklės remonto darbus.

Pakabos tikrinimo metu atliksime Jūsų automobilio:

 • Važiuoklės diagnostiką, kurios metu  patikrinami svirties sailenblokai  (dažniausiai būna įplyšę);
 • Šarnyrai  (laisvumas, plyšusi apsauginė guma). Skaitykite – Šarnyrų restauravimas;
 • Stabilizatoriaus traukės;
 • Stabilizatoriaus įvorės;
 • Ratų guoliai;
 • Amortizatoriai;
 • Amortizatorių atraminiai guoliai,
 • Spyruoklės;
 • Vairo traukės;
 • Vairo traukių antgaliai;
 • Vairo traukių apsauginės gumos;
 • Stabdžių žarnelės;
 • Stabdžių vamzdeliai. Skaitykite – Stabdžių vamzdelių keitimas;
 • Padangų būklė. Skaitykite – Padangų montavimas;

Važiuoklės patikra 

Autoservisas TOPTIS, esantis Vilniuje turi ilgametę patirtį šioje srityje, todėl atlieka važiuoklės patikrą, diagnostiką visų automobilių tipams.

Laiku atlikta patikra užkerta kelią sudėtingiems važiuoklės remonto darbams. Laiku pastebėti gedimai paprastai būna nesudėtingi. Granatos keitimasšarnyrų keitimasguolių keitimasamortizatorių keitimasspyruoklių keitimasratų suvedimasvairo traukės keitimas.

Jeigu vis dar ieškote kur pasitikrinti automobilio važiuoklę ar atlikti automobilio diagnostiką Vilniuje, susisiekite su mumis! Skambinkite jau dabar ir atvykite kur Jums patogiau! Į autoservisą adresu Ateities g. 21A, Vilnius

Tel. +370 607 78081 arba į autoservisą adresu Verkių g. 50, Vilnius Tel +370 646 92321 

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 204

Niekas neįvertino šios paslaugos

Available Appointments on 2023-10-02

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available