Apie mus - Autoservisai Vilniuje TOPTIS - Patikėkite automobilio remontą mums!

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Apie mus

Autoservisas Vilniuje UAB „Toptis” Jums siūlo daugumą automobilių priežiūros ir remonto paslaugų. Šiuo metu turime tris autoservisus Vilniuje: Ateities 21A, Savanorių pr. 178F, Verkių g. 50. Autoservise Vilniuje remontuojame visų markių lengvuosius automobilius, bei mikroautobusus restauruojame šarnyrus bei svirtis, atliekame kompiuterinį 3D ratų suvedimą, atliekame variklių, transmisijos, važiuoklės, stabdžių sistemos, duslintuvų remonto darbus. Montuojame ir remontuojame padangas, atliekame virinimo darbus, reguliuojame žibintus, pildome ir remontuojame  kondicionierių sistemas, tikriname stabdžius stende, ruošiame automobilius Techninei Apžiūrai. Verkių bei Ateities padaliniuose visas paslaugas atliekame tiek mikroautobusams tiek lengviesiems automobiliams. Pas mus visada Geros Kainos!
 
Pagrindinės nuostatos, kurių laikomės dirbdami Jums:
  • Malonus ir paslaugus bendravimas. Dirbame dėl Jūsų, sprendžiame Jūsų problemas, o jei negalime išspręsti duodame partnerių kontaktus.
  • Kokybiškai atliekamos paslaugos. Jei suklystame, nedelsdami taisome klaidas.
  • Esame patikimi. Jei pažadame, visada stengiamės įvykdyti pažadus.
Skambinkite dabar!

Jūsų laukia patogi ir tvarkinga automobilių remonto įmonė, autoservisas „Toptis“. Toptis iš kitų autoservisų išsiskiria tuo, jog specializuojasi važiuoklės remonte, techniniame automobilių aptarnavime, kondicionierių pildyme.

Kad važiuoklės remonto kaštai klientams būtų mažesni, o važiuoklės remonto darbai ilgaamžiskesni siūlome važiuoklės restauravimo paslaugą.

Įmonės darbuotojai nuolat tobulėja. Dalyvauja mokymuose, seminaruose, nuolat didina darbo našumą ir kokybę, nes kuo greičiau ir kokybiškiau sutvarkomas automobilis, tuo geriau visiems, pirmiausia patenkintas klientas – gaunantis kokybišką paslaugą, darbuotojas – uždirbdamas daugiau, per tą patį laiką, bei įmonė. Todėl darbuotojai dirbdami savo mėgstamą darbą realizuoja save, bei su malonumu išsprendžia klientų problemas.

Kokybiško automobilių remonto užtikrinimui Toptis Autoservise yra sumontuota daug automobilių remonto įrangos: Stabdžių patikros stendas „Altus“ su metrologine patikra, metrologiškai patikrintas žibintų reguliavimo prietaisas, kompiuterinis ratų suvedimo reguliavimo stendas „Corghi“, hidrauliniai automobilių keltuvai, pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė „Technomotor“, padangų  montavimo ir padangų balansavimo staklės.

Klientas visada teisus – tai pagrindinis mūsų darbo principas, todėl stengiamės teikti tik aukštos kokybės paslaugas. Užsukite arba drąsiai skambinkite norėdami pasiteirauti apie dominančią paslaugą, įkainius ar darbų atlikimo terminus. Autoservisas Toptis – Jūsų automobiliui!

Visos teikiamos paslaugos apdraustos AB Lietuvos Draudimas     6 mėnesių garantija naujoms dalims bei darbams 

Autoserviso paslaugos

Autoservisas teikia 6 mėnesių garantiją atliktiems darbams ir sumontuotoms naujoms dalims, autoserviso „Toptis” teikiamos paslaugos yra apdraustos bendrosios civilinės atsakomybės draudimu AB Lietuvos draudimas.

Mūsų misija:

Teikti kokybiškas, kartu su gamybos technologija tobulėjančias, automobilio patikimumą ir vertę užtikrinanačias paslaugas.

Mūsų vizija:

Tapti žinomu ir patikimu automobilių priežiūros ir remonto paslaugas teikiančia organizacija, tenkinančia pačius įvairiausius klientų norus.

Mūsų vertybės:

  1. Puikus aptarnavimas
  2. Iki galo atliktas darbas
  3. Pozityvus nusiteikimas
Autoservisas

Autoservisas Vilniuje

Turite klausimų? Norite susiremontuoti automobilį? Skambinkite jau dabar! Tel. 868384819.

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.