Paskirstymo diržo keitimas Vilniuje | Kaina | TOPTIS

Paskirstymo diržo keitimas

Paskirstymo diržo keitimas Vilniuje | Kaina

Domina paskirstymo diržo keitimas Vilniuje? Ieškote geros variklio diržo keitimo kainos? Kviečiame atvykti į bet kurį TOPTIS autoservisą.

Periodinis automobilio aptarnavimas dažniausiai yra siejamas su tepalų keitimu ir oro filtrų keitimu, dažnai pamirštant patikrinti pagrindinį automobilio elementą – variklį. O tiksliau, jo sudedamąją dalį, paskirstymo diržą. Kokia pagrindinio diržo paskirtis, kada jį reikia keisti, kiek tai kainuoja atsako profesionalūs mūsų autoserviso specialistai.

Jei reikalingas paskirstymo diržo keitimas Vilniuje, kviečiame pasinaudoti galimybe gauti profesionalią asmeninę konsultacija ir atvykti į bet kurį TOPTIS autoservisą.

Paskirstymo diržo keitimo kaina

Pagrindinio diržo kaina bei paskirstymo diržo keitimo darbų kaina priklauso nuo to, koks yra jūsų automobilio modelis, tad konkretų įkainį kviečiame sužinoti telefonu ar el. paštu. Rašydami mums laiško temoje nurodykite „Paskirstymo diržo keitimas kaina“, ar tiesiog atvykite į bet kurį TOPTIS autoservisą. Mes montuojame tik žinomiausių gamintojų, tokių kaip ContitechGates ir SKF paskirstymo diržus ir komplektus, bei INASKFSNRNTN ir kitų gamintojų įtempėjus.

Autoserviso darbaiKaina EUR
Paskirstymo dirželio keitimasNuo 160

Kada būtinas pagrindinio diržo keitimas?

Pagrindinio diržo keitimas galimas keletu skirtingų atvejų: 

 • Reiktų atsižvelgti, koks yra automobilio gamintojo nurodomas paskirstymo diržo keitimo intervalas. Dažniausiai jis įvardinamas tarp 50 tūkst. km iki 100 tūkst. kilometrų. 
 • Keitimo dažnis priklauso ir nuo to, kaip automobilis yra vairuojamas – pagrindinis diržas tarnaus ilgiau, jei daugiau važinėjate užmiestyje didesniu vidutiniu greičiu. Tuo tarpu didžiąją laiko dalį naudojantis automobiliu mieste, diržą reikės keisti gerokai anksčiau, nes važinėjant mieste variklio darbo valandų skaičius yra daug didesnis, dėl mažesnio automobilio vidutinio greičio.
 • Pagrindinio diržo keitimas taip pat dažniausiai neišvengiamas nusipirkus dėvėtą automobilį, kadangi nežinote: kada tiksliai pagrindinis diržas buvo keistas? Ar šis darbas atliktas kokybiškai? Susiduriame su atvejais, kuomet būna pakeistas tik diržas, o įtempimo guolis ne. 
 • Taip pat, jei automobilį perkate iš perpardavinėtojo, turėkite omenyje, kad jie greičiausiai naudos ne itin aukštos kokybės komponentus, dėl kurių paskirstymo mechanizmo patikimumas stipriai sumažėja.

Svarbu paminėti, kad visada rekomenduojame kartu su diržo įtempimo guoliais atlikti ir vandens pompos keitimą. Tokiu būdu turėsite pilną kokybiškai veikiantį pagrindinio diržo mechanizmą.

Paskirstymo-diržo-keitimas.jpg

Keičiant pagrindinį diržą po variklio dangčiu dažniausiai paliekamas įrašas, kada šis darbas atliktas ir kokia buvo automobilio rida tuo metu. Taip pat klientams visuomet rekomenduojame išsaugoti diržo keitimo dokumentus – t.y. sąskaitą-faktūrą ar darbų atlikimo aktą, bei pridėti juos prie kitos su automobilio darbais susijusios istorijos. Taip ne tik nepamiršite, kada reikia vėl atlikti paskirstymo diržo keitimą, tačiau ir transporto priemonės pardavimo atveju pateiksite patikimą informaciją pirkėjui.

Paskirstymo-diržo-komplektas

Trūkusio paskirstymo diržo pasekmės

Įprastai manoma, kad profilaktinis paskirstymo diržo keitimas yra nemažai kainuojanti paslauga. Tad yra vairuotojų, kurie nusprendžia rizikuoti ir važinėti tol, kol diržas nutrūks. Tačiau tai gali turėti rimtų pasekmių – žala varikliui gali apimti:

 • Vožtuvų sulankstymą;
 • Svirtelių sulaužymą;
 • Paskirstymo velenėlio sulaužymą;
 • Stūmoklių skilimą;
 • Gali tekti netgi pakeisti variklį.

Tokiu atveju automobilio remontas kainuos gerokai brangiau, nei mokant pagrindinio diržo ir jo mechanizmo keitimo kainą.

Jei paskirstymo diržas nutrūksta važiuojant, automobilis tiesiog ims ir užges, o prietaisų skydelyje įsižiebs daugybė įspėjamųjų lempučių. Taip nutikus, griežtai nerekomenduojama automobilio bandyti užvesti, mat tai gali dar labiau pakenkti varikliui. Išsikvieskite techninę pagalbą kelyje ir pristatykite automobilį į bet kurį servisą, teikiantį pagrindinio diržo keitimo paslaugas. Jūsų patogumui, TOPTIS turi net tris autoservisus Vilniuje.

Paskirstymo-diržas

Nekokybiškai pakeisto paskirstymo diržo padariniai

Nusprendus atlikti pagrindinio diržo keitimą, rekomenduojame atkreipti dėmesį, kokios kokybės detales autoservisas naudoja. Taip pat svarbi ir patirtis šių paslaugų teikime. Nekokybiškos paslaugos gali lemti tai, kad po kurio laiko pradėsite pastebėti pakitusį variklio darbą:

 • užstrigęs guolis ir nutrūkęs paskirstymo diržas;
 • netolygiai laisvais sūkiais dirbantis variklis;
 • išaugusios kuro sąnaudos;
 • lėtesnis pajudėjimas iš vietos (sumažėjęs jautrumas);
 • sumažėjusi variklio galia atliekant lenkimo manevrą;
 • juntama padidėjusi vibracija.

Norint išvengti visų šių nemalonių paskirstymo diržo keitimo pasekmių, rekomenduojame atsakingai rinktis autoservisą ir visuomet atkreipti dėmesį į tai, kokio gamintojo detalės bus naudojamos. Investuojant į kokybę, jūsų automobilis tarnaus ilgiau ir patikimiau.

Jei ieškote tokių paslaugų kaip paskirstymo diržo keitimas Vilniuje, maloniai kviečiame atvykti į TOPTIS servisą, kur sertifikuoti meistrai suteiks jums konsultacijas ir, reikalui esant, atliks pagrindinio diržo pakeitimo darbus.

Skambinkite jau dabar: pasikonsultuokite, sužinokite kainas bei užsiregistruokite remontui! 868384819

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 207

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]