Pagrindinio (paskirstymo) diržo keitimas Vilniuje, kaina | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Paskirstymo diržo keitimas

Periodinis automobilio aptarnavimas dažniausiai yra siejamas su tepalų keitimu ir oro filtrų keitimu, dažnai pamirštant patikrinti pagrindinį automobilio elementą – variklį. O tiksliau, jo sudedamąją dalį, paskirstymo diržą. Kokia pagrindinio diržo paskirtis, kada jį reikia keisti, kiek tai kainuoja atsako profesionalūs mūsų autoserviso specialistai.

Jei domina paskirstymo diržo keitimas Vilniuje, kviečiame pasinaudoti galimybe gauti profesionalią asmeninę konsultacija ir atvykti į bet kurį TOPTIS autoservisą.

Skambinkite dabar!

Paskirstymo diržas – paskirtis ir funkcija

Pagrindinis diržas atlieka kelias itin svarbias funkcijas. Pirmoji – tai perduoti alkūninio veleno galią į paskirstymo veleną ar velenus. Šis procesas garantuoja, kad tam tikru momentu bus uždegtas kuras, vėliau jis bus išmetamas, ir taip užtikrinamas sklandus variklio darbas. Antroji paskirstymo diržo funkcija yra būti kuro įpurškimo bei aušinimo skysčio siurblio pavara. Atsižvelgiant į tai, kokia svarbi yra pagrindinio diržo užduotis, labai svarbi tampa diržo ir jo viso mechanizmo sudedamųjų dalių kokybė. Kuo patvaresni ir kokybiškesni elementai, tuo tyliau, tolygiau ir patikimiau paskirstymo diržas dirbs.

Paskirstymo diržas

Paskirstymo diržas

Kada būtinas pagrindinio diržo keitimas?

Pagrindinio diržo keitimas galimas keletu skirtingų atvejų. Visų pirma, reiktų atsižvelgti, koks yra automobilio gamintojo nurodomas paskirstymo diržo keitimo intervalas. Dažniausiai jis įvardinamas tarp 50 tūkst. km iki 100 tūkst. kilometrų. Keitimo dažnis priklauso ir nuo to, kaip automobilis yra vairuojamas – pagrindinis diržas tarnaus ilgiau, jei daugiau važinėjate užmiestyje. Tuo tarpu didžiąją laiko dalį naudojantis automobiliu mieste, diržą reikės keisti gerokai anksčiau, mat nuolatos stabdant ir akseleruojant jis greičiau sudyla. Svarbu paminėti, kad visada rekomenduojame kartu su diržo įtempimo guoliais atlikti ir vandens pompos keitimą. Tokiu būdu turėsite pilną kokybiškai veikiantį pagrindinio diržo mechanizmą.

Paskirstymo diržo keitimas

Pagrindinio diržo keitimas taip pat dažniausiai neišvengiamas nusipirkus dėvėtą automobilį, kadangi nežinote: kada tiksliai pagrindinis diržas buvo keistas? Ar šis darbas atliktas kokybiškai? Susiduriame su atvejais, kuomet būna pakeistas tik diržas, o įtempimo guolis ne. Taip pat, jei automobilį perkate iš perpardavinėtojo, turėkite omenyje, kad jie greičiausiai naudos ne itin aukštos kokybės komponentus, dėl kurių paskirstymo mechanizmo patikimumas stipriai sumažėja.

Keičiant pagrindinį diržą po variklio dangčiu dažniausiai paliekamas įrašas, kada šis darbas atliktas ir kokia buvo automobilio rida tuo metu. Taip pat klientams visuomet rekomenduojame išsaugoti diržo keitimo dokumentus – t.y. sąskaitą-faktūrą ar darbų atlikimo aktą, bei pridėti juos prie kitos su automobilio darbais susijusios istorijos. Taip ne tik nepamiršite, kada reikia vėl atlikti paskirstymo diržo profilaktiką, tačiau ir transporto priemonės pardavimo atveju pateiksite patikimą informaciją pirkėjui.

Paskirstymo diržo komplektas

Paskirstymo diržo komplektas

Paskirstymo diržo keitimo kaina

Pagrindinio diržo dalių bei darbų kaina priklauso nuo to, koks yra jūsų automobilio modelis, tad konkretų įkainį kviečiame sužinoti telefonu ar el. paštu. Rašydami mums laiško temoje nurodykite „Paskirstymo diržo keitimas kaina“, ar tiesiog atvykite į bet kurį TOPTIS autoservisą. Mes montuojame tik žinomiausių gamintojų, tokių kaip Contitech, Gates ir SKF paskirstymo diržus ir komplektus, bei INA, SKF, SNR, NTN ir kitų gamintojų įtempėjus.

Autoserviso darbai Kaina EUR
Paskirstymo dirželio keitimas Nuo 160

Kontaktai

Trūkusio diržo pasėkmės

Vyrauja mitas, kad profilaktinis paskirstymo diržo keitimas yra nemažai kainuojanti paslauga. Tad yra vairuotojų, kurie nusprendžia rizikuoti ir važinėti tol, kol diržas nutrūks. Tačiau tai gali turėti rimtų pasekmių – žala varikliui gali apimti vožtuvų sulankstymą, svirtelių ir paskirstymo velenėlio sulaužymą. Tokiu atveju automobilio remontas kainuos gerokai brangiau, nei mokant pagrindinio diržo ir jo mechanizmo keitimo kainą.

Jei paskirstymo diržas nutrūksta važiuojant, automobilis tiesiog ims ir užges, o prietaisų skydelyje įsižiebs daugybė įspėjamųjų lempučių. Taip nutikus, griežtai nerekomenduojama automobilio bandyti užvesti, mat tai gali dar labiau pakenkti varikliui. Išsikvieskite techninę pagalbą kelyje ir pristatykite automobilį į bet kurį servisą, teikiantį pagrindinio diržo keitimo paslaugas. Jūsų patogumui, TOPTIS turi net tris autoservisus Vilniuje.

Nekokybiškai pakeisto paskirstymo diržo padariniai

Nusprendus atlikti pagrindinio diržo keitimą, rekomenduojame atkreipti dėmesį, kokios kokybės detales autoservisas naudoja. Taip pat svarbi ir patirtis šių paslaugų teikime. Nekokybiškos paslaugos gali lemti tai, kad po kurio laiko pradėsite pastebėti pakitusį variklio darbą:

  • netolygiai laisvais sūkiais dirbantis variklis;
  • išaugusios kuro sąnaudos;
  • lėtesnis pajudėjimas iš vietos (sumažėjęs jautrumas);
  • sumažėjusi variklio galia atliekant lenkimo manevrą;
  • juntama padidėjusi vibracija.

Norint išvengti visų šių nemalonių paskirstymo diržo keitimo pasekmių, rekomenduojame atsakingai rinktis autoservisą ir visuomet atkreipti dėmesį į tai, kokio gamintojo detalės bus naudojamos. Investuojant į kokybę, jūsų automobilis tarnaus ilgiau ir patikimiau.

Jei ieškote tokių paslaugų kaip paskirstymo diržo keitimas Vilniuje, maloniai kviečiame atvykti į TOPTIS servisą, kur sertifikuoti meistrai suteiks jums konsultacijas ir, reikalui esant, atliks pagrindinio diržo pakeitimo darbus.

Skambinkite jau dabar: pasikonsultuokite, sužinokite kainas bei užsiregistruokite remontui! Tel. 868384819

Skambinkite dabar!

Vaizdinė medžiaga, kaip keičiamas paskirstymo (pagrindinis) diržas

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 203

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.