Smagračio Keitimas | Kaina | TOPTIS

Smagračio keitimas

Plaukiojančio Smagračio Keitimas | Kaina

Turinys

Plaukiojančio smagračio keitimas gera kaina visiems automobilių modeliams. Patikėkite savo automobilio smagračio keitimą profesionalų rankoms, kreipkitės!

Atsirado vibracija automobilyje? Pašaliniai garsai, bildesiai užkuriant arba užgesinant variklį? Sankabos pedalas kietesnis nei įprastai? Automobilis pajuda drebėdamas? Sunkiau jungti pavaras? Greičiausiai susidėvėjo smagratis. Atvykite į Vilniuje esantį autoservisą TOPTIS ir mūsų kvalifikuoti meistrai profesionaliai sutvarkys problemą.

Plaukiojančio smagračio keitimo kaina

Patikėkite savo automobilį TOPTIS patyrusių specialistų rankoms. Plaukiojančio smagračio keitimo kaina – tikrai verta investicija į automobilio efektyvumą.

Plaukiojančio smagračio keitimas (įskaitant pavarų dėžės nuėmimą ir pastatymą) Nuo 150 Eur

Plaukiojančio smagračio gedimo požymiai

Štai pagrindiniai plaukiojančio smagračio gedimo požymiai:

  • Pagrindinis – varikliui pasiekus darbinę temperatūrą, varikliui dirbant laisva eiga, jaučiamas disbalansas, girdimi bildesiai.
  • Girdimas barškesys, ar pašaliniai garsai atleidus sankabos pedalą.
  • Atleidžiant sankabos pedalą, automobilis pajuda drebėdamas.
  • Sunkiai įsijungia pirma pavara.
  • Jaučiama vibracija per visą automobilį važiuojant arba varikliui dirbant laisvais sūkiais.
  • Užgęsinant arba užkuriant variklį, iš variklio skyriaus girdimas pašalinis garsas, barškesys ar bildesys, automobilis šiek tiek sudreba.
Smagratis
Smagratis

Priklausomai nuo automobilio modelio ir vairavimo stiliaus, smagratį gali tekti keisti po 100 – 200 tūkst. km.

Pastebėjus smagračio gedimų požymius būtina remontuoti automobilį, priešingu atveju nutrūkęs smagratis gali sugadinti variklio bloką, dėl vibracijų gali perlūžti variklio alkūninis velenas ir tokiu atveju tektų keisti variklį kitu.

Tikėtina, kad reikės keisti ne tik smagratį, bet neišvengiamas ir visos sankabos keitimas. Keisti vien plaukiojantį smagratį – neapsimoka, gali būti, kad neilgai trukus vis tiek reikės keisti sankabos komplektą, kadangi smagratis ir sankabos elementai – diskatorius, sankabos diskas, išminamasis guolis būna panašiai sudilę, o tai papildomas laikas ir išlaidos dar kartą nuimant pavarų dėžę.

Kaip keičiamas smagratis, galite pamatyti šiame vaizdo įraše:

DGS smagračio keitimas

DSG smagratis yra labai populiarus ir dažnai naudojamas įvairių automobilių gamintojų modeliuose. Ši technologija pasižymi puikiu efektyvumu ir dinamika, todėl ji yra integruojama į įvairių klasių automobilius, nuo mažų miesto automobilių iki aukščiausios klasės sportinių automobilių. Kelios žinomos automobilių markės, kurios naudoja DSG smagračių technologiją apima: Volkswagen, Škoda, SEAT, Audi, Porsche. Šioms automobilių markėms TOPTIS autoservisuose atliekame kokybišką DGS smagračio keitimą.

Problema gali būti ir kitur

Reikia paminėti, kad kai kurie nurodyti sankabos gedimo požymiai gali pasireikšti dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, sulūžusio sankabos cilindriuko, sankabos/stabdžių skysčio trūkumo ar susidėvėjusio sankabos disko. Taip pat vibraciją važiuojant gali sukelti automobilio ratlankiai, padangos, stebulės, stabdžių diskai, varantieji pusašiai, vidinės ir išorinės granatos.

Panašių požymių gali atsirasti netgi dėl blogo galinių ratų balanso. Ratų balansavimą atlikite visada kai tai rekomenduoja meistrai. Taigi išlaidos gali būti kur kas mažesnės.

Tačiau tikslų gedimą pasakys serviso meistrai. Nedelskite ir kreipkitės į specialistus, kurie išmano savo darbą.

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimas, amortizatorių keitimas, guolių keitimas, sailenblokų keitimas, šarnyrų keitimas, spyruoklių keitimas, tepalų keitimas, paskirstymo diržo keitimas, oro filtro keitimas, kuro filtro keitimas, salono filtro keitimas, žvakių keitimas, kondicionierių pildymas, kondicionierių dezinfekcija.

 Autoservisas Toptis suteiks visą reikiamą informaciją, atidžiai įvertins detalių būklę ir atliks visus remonto darbus.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 40

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]