Amortizatorių ir spyruoklių keitimas Vilniuje | TOPTIS

Amortizatorių keitimas

Amortizatorių keitimas autoservisuose TOPTIS Vilniuje. Automobilis nestabilus posūkiuose, pradėjo stipriai siūbuoti? Važiuojant per nelygumus atsirado bildesių nuo pakabos? Greičiausiai sugedo Jūsų automobilio amortizatoriai. Prekiaujame KYB, Sachs, Monroe, Bilstein ir kitų gamintojų amortizatoriais. Remontuojame įvairių modelių automobiliams – Opel ZafiraOpel VectraAudi A4VW SharanBMW, Mercedes – Benz,  ir kt.

Nerizikuokite važiuodami blogais amortizatoriais. Pasikeitus amortizatorius naujais:

  • Sutrumpėja automobilio stabdymo kelias;
  • Automobilis mažiau siūbuoja;
  • Saugiau važiuoti posūkiuose;
  • Dingsta pašaliniai garsai ir bildesiai.

Kokia pagrindinė amortizatoriaus funkcija?

Pagrindinė amortizatorių funkcija – palaikyti gerą automobilio sukibimą su kelio paviršiumi, taip, kad būtų įmanoma atitinkamai perduoti jėgas veikiančias automobilio sukibimą su keliu (greitėjimas, stabdymas, judėjimo krypties keitimas).

Automobilio ratams praradus sukibimą su kelio danga, didelė tikimybė, jog prarasite automobilio kontrolę – dėl šių priežasčių amortizatoriai yra vieni iš svarbesnių automobilio važiuoklės elementų.

Kokie veiksniai turi įtakos amortizatoriaus gedimams?

Ilgas naudojimo laikotarpis, naudojimas nepalankiomis eismo sąlygomis, dulkės, korozija dėl druskos ir vandens turi įtakos amortizatorių tarnavimo laikui ir veikimo efektyvumui.

Kada sugenda amortizatoriai?

Priklausomai nuo vairavimo sąlygų, amortizatoriai sugenda maždaug po 60–80 tūkst. kilometrų  ridos.

Vokiečių universiteto IVU (Kelių eismo ir aplinkos universitetas) atliktais tyrimais išsiaiškinta, kad 14,5% transporto priemonių, nuvažiavusių virš 100 tūkst. kilometrų ridos arba esančių daugiau nei 5 metų senumo, turi blogai veikiančius amortizatorius.

Blogai veikiantys amortizatoriai, važiuojant 80km/h greičiu, pailgina stabdymą iki 2–3 metrų, palyginti su automobiliu, turinčiu gerai veikiančius amortizatorius.

Amortizatorių susidėvėjimas ir senumas taip pat turi įtakos vairavimo stabilumui posūkyje. Atlikus testus su automobiliais, turinčiais tik perpus gerai veikiančius amortizatorius, pastebėta, kad galinis ratas greičiau praranda kontaktą su kelio paviršiumi  staigiuose posūkiuose arba ant nelygaus kelio.

Dažniausiai pasitaikančios amortizatorių  gedimo priežastys

  • Suplyšusios apsauginės amortizatoriaus koto gumos. Išbėgus tepalui, ar dujoms amortizatorius neatlieka savo funkcijos;
  • Smūgio metu sulenktas amortizatoriaus kotas;
  • Amortizatoriaus montavimas nesilaikant  gamintojo instrukcijų;
  • Amortizatoriaus pažeidimas montuojant be specialių įrankių;
  • Keičiamas tik vienos pusės amortizatorius.

Kaip vyksta amortizatoriaus keitimas?

Amortizatoriai yra apžiūrimi, jei jų situacija kritinė, jie yra pakeičiami. Norint pakeisti amortizatorių, reikia pakelti automobilį, nuimti ratus, atsukti tvirtinimo elementus, laikančius amortizatorių viršuje ir apačioje. Priklausomai nuo automobilio modelio, pakeičiama ir spyruoklė. Geriausia naują amortizatorių montuoti su nauja spyruokle ir guoliu. Skaitykite: Guolių keitimasSpyruoklių keitimas.

Amortizatorių keitimo kaina 

1.Priekinio amortizatoriaus keitimasNuo 42 Eur
2.Galinio amortizatoriaus keitimasNuo 25 Eur

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimasvairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 184

Niekas neįvertino šios paslaugos

Available Appointments on 2023-10-02

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available