Amortizatorių ir amortizatorių spyruoklių keitimas Vilniuje | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Amortizatorių keitimas

Amortizatorių keitimas autoservisuose TOPTIS Vilniuje. Automobilis nestabilus posūkiuose, pradėjo stipriai siūbuoti? Važiuojant per nelygumus atsirado bildesių nuo pakabos? Greičiausiai sugedo Jūsų automobilio amortizatoriai. Prekiaujame KYB, Sachs, Monroe, Bilstein ir kitų gamintojų amortizatoriais. Remontuojame įvairių modelių automobiliams – Opel Zafira, Opel Vectra, Audi A4, VW Sharan, BMW, Mercedes – Benz,  ir kt.

Nerizikuokite važiuodami blogais amortizatoriais. Pasikeitus amortizatorius naujais:

  • Sutrumpėja automobilio stabdymo kelias;
  • Automobilis mažiau siūbuoja;
  • Saugiau važiuoti posūkiuose;
  • Dingsta pašaliniai garsai ir bildesiai.

 Skambinkite dabar! 

Kokia pagrindinė amortizatoriaus funkcija?

Pagrindinė amortizatorių funkcija – palaikyti gerą automobilio sukibimą su kelio paviršiumi, taip, kad būtų įmanoma atitinkamai perduoti jėgas veikiančias automobilio sukibimą su keliu (greitėjimas, stabdymas, judėjimo krypties keitimas).

Automobilio ratams praradus sukibimą su kelio danga, didelė tikimybė, jog prarasite automobilio kontrolę – dėl šių priežasčių amortizatoriai yra vieni iš svarbesnių automobilio važiuoklės elementų.

Kokie veiksniai turi įtakos amortizatoriaus gedimams?

Ilgas naudojimo laikotarpis, naudojimas nepalankiomis eismo sąlygomis, dulkės, korozija dėl druskos ir vandens turi įtakos amortizatorių tarnavimo laikui ir veikimo efektyvumui.

Kada sugenda amortizatoriai?

Priklausomai nuo vairavimo sąlygų, amortizatoriai sugenda maždaug po 60–80 tūkst. kilometrų  ridos.

Vokiečių universiteto IVU (Kelių eismo ir aplinkos universitetas) atliktais tyrimais išsiaiškinta, kad 14,5% transporto priemonių, nuvažiavusių virš 100 tūkst. kilometrų ridos arba esančių daugiau nei 5 metų senumo, turi blogai veikiančius amortizatorius.

Blogai veikiantys amortizatoriai, važiuojant 80km/h greičiu, pailgina stabdymą iki 2–3 metrų, palyginti su automobiliu, turinčiu gerai veikiančius amortizatorius.

Amortizatorių susidėvėjimas ir senumas taip pat turi įtakos vairavimo stabilumui posūkyje. Atlikus testus su automobiliais, turinčiais tik perpus gerai veikiančius amortizatorius, pastebėta, kad galinis ratas greičiau praranda kontaktą su kelio paviršiumi  staigiuose posūkiuose arba ant nelygaus kelio.

Dažniausiai pasitaikančios amortizatorių  gedimo priežastys

  • Suplyšusios apsauginės amortizatoriaus koto gumos. Išbėgus tepalui, ar dujoms amortizatorius neatlieka savo funkcijos;
  • Smūgio metu sulenktas amortizatoriaus kotas;
  • Amortizatoriaus montavimas nesilaikant  gamintojo instrukcijų;
  • Amortizatoriaus pažeidimas montuojant be specialių įrankių;
  • Keičiamas tik vienos pusės amortizatorius.

Kaip vyksta amortizatoriaus keitimas?

Amortizatoriai yra apžiūrimi, jei jų situacija kritinė, jie yra pakeičiami. Norint pakeisti amortizatorių, reikia pakelti automobilį, nuimti ratus, atsukti tvirtinimo elementus, laikančius amortizatorių viršuje ir apačioje. Priklausomai nuo automobilio modelio, pakeičiama ir spyruoklė. Geriausia naują amortizatorių montuoti su nauja spyruokle ir guoliu. Skaitykite: Guolių keitimas, Spyruoklių keitimas.

Amortizatorių keitimo kaina 

1. Priekinio amortizatoriaus keitimas Nuo 42 Eur
2. Galinio amortizatoriaus keitimas Nuo 25 Eur

 Skambinkite dabar! 

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimas, vairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 204

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.