Padangų dydžių skaičiuoklė - Toptis.lt

EN | RU

Padangų dydžių skaičiuoklė

Planuojate įsigyti naujas padangas?

Kiekvienas automobilis turi numatytus gamyklinius padangų parametrus. Komplektacijoje numatomas tinkančių padangų plotis, aukštis bei ratlankiui skirtas angos diametras. Šie trys skaičiai ir apibrėžia pagrindinius padangų dydžių parametrus, turinčius įtakos automobilio eksploatavimui: saugumui, spidometro rodmenų tikslumui, komfortui ir kt.

Informaciją apie tai, kokio dydžio padangos tinkamos, rasite savo automobilio vadove arba gamintojo pateiktose rekomendacijose.

Plačiau skaitykite kokios padangos tinka Jūsų automobiliui

Nestandartinių išmatavimų padangos

Kartais norėdami pakeisti eksploatacines automobilio savybes, pagerinti išvaizdą ar tiesiog negalėdami įsigyti standartinio dydžio, nusprendžiame rinktis nestandartinių pagal automobilį išmatavimų padangas. Reikėtų žinoti, jog klaidingas padangų dydis ilgainiui lemia ne tik greitesnį padangų susidėvėjimą, bet ir padidėjusias kuro sąnaudas, valdymo trūkumus ir kt.

 

Taigi, kaip išsirinkti tinkamas padangas pagal automobilį?

Pasinaudokite mūsų pateikiama padangų dydžių skaičiuokle. Skiltyje „Seni išmatavimai“ įveskite gamintojo jūsų automobiliui rekomenduojamus padangų parametrus, „Nauji išmatavimai“ – tuos, kuriuos norite rinktis. Pamatysite, kaip pasikeis aukštis ir spidometro rodmenys. Jeigu skirtumą rodanti juostelė bus raudona – tokios padangos jums netinka, nes skirtumas viršija leistinas normas.

 

/
R
/
R
Visas aukštis (cm) 60.30 Visas aukštis (cm) 60.30
Skirtumas (cm):
0.00*
Važiuojant 100km/h spidometras rodys
100

* Jei pažymėta žaliai – skirtumas neviršija leistinos normos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]