Spyruoklių keitimas Vilniuje, kaina | TOPTIS

Spyruoklių keitimas

Turinys

Spyruoklių keitimas – vienintelis sprendimas joms trūkus. Autoservisuose „Toptis“ keičiame priekines ir galines pakabos spyruokles. Suteikiame 6 mėnesių garantiją atliktiems darbams. Atvykite ir mūsų kvalifikuoti meistrai suremontuos Jūsų automobilį!

Automobilio pakabos spyruoklė sudaro sąlygas rato judėjimui, o jos dėka kelio nelygumai yra transformuojami į spyruoklių energiją, kurią sugeria amortizatoriai. Dažniausiai automobiliuose naudojamos suspaudžiamosios cilindrinės spyruoklės. Jos gaminamos įkaitintą plieninę vielą vyniojant ant strypo, paskui kietinamos ir atleidžiamos.

Cilindrinės spyruoklės pasižymi kietumo charakteristika. Svarbiausias kietos spyruoklės trūkumas – didelis automobilio svyravimo dažnis esant mažam kroviniui. Be to, dauguma nedidelių kelio nelygumų būtų tiesiogiai perduodami į konstrukciją ir priimami kaip stiprūs smūgiai.

Minkštų spyruoklių trūkumas tas, kad automobilis tampa nestabilus, ypač posūkiuose. Todėl automobilių gamintojai stengiasi parinkti tarpinį spyruoklių variantą, t.y. kad automobilis būtų patogus, išliktų stabilus važiuojant posūkiuose ir per didelius nelygumus.

Pakabos sistemoje spyruoklės ir amortizatoriai užtikrina padangų sukibimą su kelio dangos paviršiumi, leidžia saugiai valdyti transporto priemonę. Dėl laipsniško metalo nuovargio ir korozijos spyruoklės susidėvi. Susilpnėjusios pakabos spyruoklės gali sumažinti automobilio kėbulo atstumą nuo kelio dangos.

Spyruoklių gedimo požymiai

 • Sumažėjęs judėjimo sklandumas;
 • padidėjusi vibracija ir kratymas važiavimo metu;
 • pakrypęs automobilio kėbulas;
 • priekinė arba galinė automobilio dalis įlinko;
 • sistemingi pakabos gedimai;
 • pašaliniai važiuoklės garsai važiuojant per nelygumus.

Susidėvėjusių spyruoklių pasekmės

Susidėvėjusios spyruoklės gali trūkti ir sukelti pavojų transporto priemonės vairuotojui ir jo keleiviams.

Sugedę amortizatoriai ir spyruokles tiesiogiai kenkia kitiems automobilio pakabos elementams:

Tokiais atvejais automobilio eksploatacija yra ypatingai pavojinga.

Amortizatorių ir spyruoklių parinkimas bei keitimas turi atitikti automobilių gamintojų keliamus konstrukcinius ir montavimo saugumo reikalavimus.

Vadovaudamiesi automobilių gamintojų rekomendacijomis ir turėdami visus darbui reikalingus įrankius, greitai ir profesionaliai pakeičiame amortizatorius ir spyruokles.

Spyruoklių keitimas

Lūžusi spyruoklė

Dažniausiai pasitaikančios spyruoklių lūžimo priežastys:

 1. Užstrigęs priekinio amortizatoriaus atraminis guolis.
 2. Automobilio perkrovimas.
 3. Keičiama tik viena tos pačios ašies spyruoklė – rekomenduojama vienu kartu spyruokles keisti abiejose pusėse.
 4. Sumontuojamos spyruoklės, neatitinkančios automobilio modelio.
 5. Yra spyruoklės stovo pažeidimų (mechaninių, korozijos) – juos reikia būtinai pašalinti, jei to padaryti neįmanoma, stovą reikia pakeisti.
 6. Natūralus metalo senėjimas, savybių praradimas.

Kaip vyksta spyruoklės keitimas?

 • Automobilis yra pakeliamas.
 • Galinė sija yra domkratu šiek tiek pakeliama.
 • Apatiniai amortizatorių tvirtinimo varžtai yra atsukami.
 • Sija nuleidžiama, o tada nuo amortizatorių stovų nuimamos spyruoklės atramos, amortizatorių apsauginės gumos ir atmušėjai.
 • Galiausiai senos detalės pakeičiamos naujomis.

Spyruoklių keitimo kainos

1Priekinės spyruoklės keitimasNuo 42 Eur
2Galinės spyruoklės keitimasNuo 25 Eur

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimasguolių keitimassailenblokų keitimasvairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

Ieškote autoserviso, kuris suremontuotų Jūsų automobilį bei išspręstų automobilio problemas? Galbūt vis dar turite klausimų ar norite pasikeisti savo automobilio spyruokles?

Atvykite pas mus ir užtikrinsime sklandų jūsų automobilio darbą!

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 187

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]