Stabdžių skysčio keitimas | Kaina | TOPTIS

Stabdžių skysčio keitimas

Stabdžių skysčio keitimas | Kaina

Turinys

Profesionalus stabdžių skysčio keitimas: greitas, patikimas, saugus. ✔ Garantuojame gerą kainą ir profesionalų darbą. Užsiregistruokite ir atvykite!

Pastebėjote, kad stabdžių pedalas prakrenta per giliai arba jis tampa minkštesnis? Tai gali signalizuoti apie stabdžių skysčio nutekėjimą. Jeigu pastebite mažėjantį skysčio lygį arba pasikeitusią spalvą rezervuare, tai rodo, kad galimai reikia atlikti stabdžių skysčio keitimą arba tikrinti stabdžių sistemą dėl nutekėjimų.

Stabdžių skysčio keitimas yra viena iš periodinių automobilio techninės priežiūros paslaugų, kuri užtikrina, kad stabdžių sistema veiktų sklandžiai ir efektyviai. Tai procesas, kurio metu senas arba netinkamas stabdžių skystis yra pašalinamas iš stabdžių sistemos ir pakeičiamas nauju, kokybišku skysčiu. 

Stabdžių skysčio keitimo kaina:

Stabdžių skysčio keitimasNuo 45 Eur

Stabdžių skysčio keitimo paslauga yra būtina dėl kelių svarbių priežasčių: 

 • Užtikrina optimalų stabdymo efektyvumą.
 • Apsaugo stabdžių sistemą nuo korozijos.
 • Padeda išvengti brangių stabdžių remonto darbų ilguoju laikotarpiu. 

Tinkama stabdžių skysčio priežiūra yra kritiškai svarbi tiek vairuotojo, tiek keleivių bei kitų eismo dalyvių saugumui.

Kada rekomenduojama keisti stabdžių skystį?

Stabdžių skysčio keitimas paprastai rekomenduojamas kas dvejus metus arba kas 50000 km, tačiau šis laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo automobilio gamintojo rekomendacijų ir transporto priemonės eksploatavimo sąlygų. Be reguliaraus keitimo intervalų, svarbu atkreipti dėmesį į stabdžių sistemos veikimo pokyčius. 

Kas yra stabdžių skystis ir koks jo vaidmuo automobilyje?

Stabdžių skystis yra neatsiejama hidraulinės stabdžių sistemos dalis, kuri perduoda jėgą iš stabdžių pedalo į stabdžių suportus ir kaladėles. Skystis sukuria vienodą slėgį visoje sistemoje, o tai sąlygoja efektyvų automobilio sustabdymą. Pagrindinė šio skysčio savybė yra jo nekompresebilumas, t.y. jis beveik nesuspaudžiamas, dėl ko užtikrinamas greitas ir tikslus stabdžių sistemos veikimas.

Tačiau, laikui bėgant, stabdžių skystis gali absorbuoti drėgmę iš aplinkos, dėl ko mažėja jo virimo taškas ir atsiranda pavojus garų burbulų susidarymui, kurie gali sukelti stabdymo efektyvumo sumažėjimą ar net stabdžių sistemos gedimą. Be to, taršos dalelės ir korozija gali pakenkti skystį pernešančioms dalims, dėl ko gali atsirasti nutekėjimų ar kitų problemų. Todėl reguliarus stabdžių skysčio tikrinimas ir keitimas yra būtinas norint išlaikyti stabdžių sistemos efektyvumą ir užtikrinti vairuotojo bei keleivių saugumą.

Stabdžių skystis pilamas į rezervuarą

Stabdžių skysčio keitimo procesas

Stabdžių skysčio keitimo procesas prasideda nuo: 

 • Stabdžių sistemos patikros, siekiant nustatyti bet kokius nutekėjimus ar kitas problemas. 
 • Naudojant specialią įrangą, senas skystis išleidžiamas iš visų stabdžių cilindrų ir vamzdelių, įskaitant pagrindinį stabdžių cilindrą ir kiekvieną ratą. Svarbu pašalinti visą seną skystį, kad naujas nesusimaišytų su senojo likučiais. 
 • Po to į sistemą pilamas naujas stabdžių skystis, atitinkantis gamintojo specifikacijas. 
 • Galiausiai, sistema yra nuorinama, kad būtų pašalintas oras, kuris gali sukelti stabdžių pedalo suminkštėjimą ir netinkamą veikimą. 

Visas procesas turi būti atliekamas atsargiai ir tiksliai, užtikrinant, kad stabdžių sistema veiktų optimaliai.

Apačioje pateikėme vaizdo įrašą kaip atrodo stabdžių skysčio keitimo procesas:

Dažniausiai pasitaikančios problemos

Senas ar užterštas stabdžių skystis gali sukelti įvairias problemas stabdžių sistemoje, kurios gali turėti rimtų pasekmių:

 • Mažėjantis stabdymo efektyvumas: Dėl drėgmės sugėrimo mažėja skysčio virimo taškas, dėl ko atsiranda garų burbulų ir sumažėja stabdymo jėga.
 • Stabdžių pedalo minkštėjimas: Oro burbulai stabdžių skystyje gali sukelti stabdžių pedalo minkštėjimą, dėl ko reikia didesnio spaudimo stabdyti.
 • Korozija: Senas skystis gali skatinti koroziją stabdžių sistemos metaliniuose komponentuose, o tai gali lemti gedimus ir nutekėjimus.
 • Nereguliarus stabdžių dėvėjimas: Užterštas skystis gali trukdyti tolygiam stabdžių dėvėjimui, dėl ko gali atsirasti netolygus stabdymas.
 • Avarijos rizika: Visos šios problemos kartu padidina avarijos riziką, ypač esant ekstremalioms eismo sąlygoms.

Todėl labai svarbu reguliariai tikrinti ir keisti stabdžių skystį, siekiant išlaikyti stabdžių sistemos veikimą ir užtikrinti saugų važiavimą.
Tačiau, stabdžių skystis nėra vienintelė stabdžių sistemos dalis, svarbu reguliariai tikrinti ir prižiūrėti automobilio stabdžių sistemą. Atsiradus bet kokiems stabdžių sistemos gedimų simptomams, neatidėliokite ir kreipkitės į artimiausią autoservisą. O kad būtų paprasčiau išsiaiškinti kokie stabdžių sistemos gedimų simptomai būna, skaitykite čia.

Reguliaraus stabdžių skysčio keitimo nauda

Reguliarus stabdžių skysčio keitimas ne tik sumažina gedimo riziką, bet ir teikia keletą svarbių naudų:

 • Optimizuotas stabdymo reagavimas: Šviežias skystis užtikrina geresnį stabdžių atsako laiką ir stabdymo efektyvumą.
 • Apsauga nuo korozijos: Naujas skystis apsaugo metalines stabdžių sistemos dalis nuo korozijos ir ilgina jų tarnavimo laiką.
 • Stabili sistema: Išvengiama oro burbulų ir drėgmės, kurie gali sukelti nestabilų stabdžių veikimą.
 • Saugesnis vairavimas: Sumažinus gedimo riziką ir užtikrinant efektyvų stabdymą, padidėja bendras vairavimo saugumas.
 • Ekonomiškumas: Išvengiama brangių remonto darbų, susijusių su pažeistomis stabdžių sistemomis dėl prastos priežiūros. Reguliariai tikrinant ir keičiant stabdžių skystį galite išvengti priešlaikinio: Stabdžių suportų restauravimo ar remonto, stabdžių diskų keitimo, stabdžių kaladėlių keitimo ar stabdžių vamzdelių keitimo.
 • Atitikimas gamintojo specifikacijoms: Reguliarus stabdžių skysčio keitimas padeda išlaikyti gamintojo nustatytus techninės priežiūros standartus.

Jei pastebėjote stabdymo sistemos nestabilumus, užsiregistruokite stabdžių skysčio keitimui artimiausiame TOPTIS autoservise:

✅ Ateities g. 21A,

✅ Verkių g. 50

✅ Savanorių pr. 178F

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 86

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]