Automobilio radiatoriaus keitimas, kaina | TOPTIS

Automobilio radiatoriaus keitimas

Dingsta aušinimo skystis? Nesandarus automobilio variklio aušinimo radiatorius? Mes galime Jums padėti. Radiatoriaus keitimas ir kiti aušinimo sistemos remonto darbai autoservisuose TOPTIS. Savo automobilį patikėkite mūsų profesionalams Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F.

✅ 6 mėnesių garantija               ✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Kaina nuo 60 Eur

Automobilio aušinimo radiatorius

Prie užpakalinės radiatoriaus šerdies pusės pritvirtintas ventiliatoriaus kreipiamasis gaubtas. Jame sukasi ventiliatoriaus sparnuotė. Išbėgus aušinimo skysčiui, iš bėdos, galima įpilti vandens, palaukus kokią valandą, kol atvės variklis(nepapaukus kol atauš, galima sugadinti variklį). prakiurusią žarnelę galima užklijuoti izoliacine juostele, tačiau radiatorių teks keisti, jeigu jis leidžia skysčius.

Automobilio aušinimo radiatoriaus keitimas

Aušinimo sistemos radiatoriaus gedimai dažniausiai būna susiję su jo nesandarumu. Automobilio radiatorius pradeda leisti aušinimo skystį. Jei jau taip nutinka – Jūsų automobilio radiatorių reikia remontuoti arba keisti nauju.

Patariame nedelsti, nežaisti su hermetikais, o kuo skubiau pristatyti automobilį specialistams. Greitas gedimo nustatymas ir išspręsta problema sutaupys laiko ir pinigų. Autoservise montuojami patikimų gamintojų radiatoriai – darbuotojai patars ir profesionaliai sumontuos į Jūsų automobilį.

Keletas patarimų apie aušinimo radiatorių

Kad radiatorius tarnautų ilgiau arba žinotumėte, kaip elgtis avarinėse situacijose, pateikiame keletą naudingų patarimų:

  • Aušinimo skystį reikia keisti reguliariai, nes, laikui bėgant, jis praranda savo savybes, t.y. kas 2 metus
  • Niekada neatsukinėkite radiatoriaus dangtelio, kol variklis dar karštas.
  • Avariniu atveju į aušinimo sistemą Jūs galite įpilti distiliuoto vandens.
  • Dėl sugedusio radiatoriaus Jūsų automobilis negalės būti toliau eksploatuojamas.

Radiatoriaus keitimo kainos

1Vandens pompos keitimasNuo 60
2Termostato keitimasNuo 45
3Aušinimo skysčio keitimasNuo 45
4Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymasNuo 6
5Radiatoriaus keitimasNuo 60
6Aušinimo sistemos žarnos keitimasNuo 25

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 47

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]