Važiuoklės remontas ir restauravimas Vilniuje | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Važiuoklės remontas

Suremontavę važiuoklę autoservise TOPTIS važiuosite ne tik saugiai, bet ir neberizikuosite savo artimųjų sveikata. Dings pašaliniai garsai, tokie kaip ūžimas, barškėjimas, traškesys. Nebeliks automobilio „nešiojimo“ po kelią,  lingavimo važiuojant per kelio duobes ir kitų gedimų

Pasirinkus autoservisą TOPTIS, Jūsų automobilio važiuoklės patikra – nemokamai. NEDELSKITE ir pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu jau dabar!

Kovo AKCIJA!

Patikrinsime Jūsų automobilio važiuoklę nemokamai

Važiuoklę patikrinsime NEMOKAMAI, jei automobilį remontuosite autoservise TOPTIS, šiaip paslaugos kaina 25 Eur.

Jei važiuoklės remonto neatliksite iškart, sumokėsite 25 eur už važiuoklės patikrą, o šiuos pinigus grąžinsime kitą dieną, kai atliksime Jūsų automobilio važiuoklės remonto darbus.

Skambinkite dabar!

Važiuoklės Remontas su Garantija. Kokybiškai ir Sąžiningai. 

Vairuotojai į servisą dažniausiai kreipiasi, kai atsiranda gedimų simptomai, pavyzdžiui, kai išgirsta bildesį, užuodžia tam tikrą kvapą. Važiuoklėje esant sudilusioms ar sugedusioms dalims, reikia nedelsiant pašalinti gedimus, kadangi viena bloga važiuoklės  dalis gali sugadinti daugiau važiuoklės detalių (pvz. jei stabdant daužo per vairą dėl blogų stabdžių diskų jų laiku nepakeitus, minėtas daužymas sugadins vairo traukę, vairo trukės antgalį, šarnyrus ir kitas važiuoklės dalis) tuomet remontas kainuos daugiau.

Taisome įvairių lengvųjų automobilių, bei mikroautobusų važiuokles.  Be to, suteikiame darbams ir sumontuotoms dalims garantiją. Po remonto galite apžiūrėti pakeistas automobilių dalis patys ir įsitikinti kokybišku darbo atlikimu. Patikėkite šį darbą šios srities specialistams, kurie puikiai tai išmano.

Važiuoklės darbų kainos  >> ČIA

Rinkitės mūsų autoservisą ir mes garantuojame atliktų darbų aukščiausią kokybę, puikų aptarnavimą ir visuomet geras kainas. Visa tai rasite Vilniaus autoservisuose TOPTIS! Tel. 860778081

KAINOS

Darbo laikas ir kontaktai.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 102

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.