Važiuoklės remontas ir restauravimas Vilniuje | TOPTIS

Važiuoklės remontas

Važiuoklės remontas Vilniuje | Kainos

Važiuoklės remontas atliekamas po patikros, jei savo automobilio remontą patikėsite mums, važiuoklės patikrą atliksime – NEMOKAMAI! Toptis visada geros kainos!

Atlikę važiuoklės remontą autoservise TOPTIS važiuosite ne tik saugiai, bet ir neberizikuosite savo artimųjų sveikata. Dings pašaliniai garsai, tokie kaip ūžimas, barškėjimas, traškesys. Nebeliks automobilio „nešiojimo“ po kelią, lingavimo važiuojant per kelio duobes ir kitų gedimų.

 

Važiuoklės remonto kaina

Važiuoklės remonto kaina visiems automobiliams skiriasi, tai priklauso nuo to, kokios važiuoklės dalys susidėvėjusios ar sugadintos, remonto trukmės.

Važiuoklės remonto darbų kainos 

1Apatinės šakės sailentblokų keitimasNuo 35
2Viršutinės šakės sailentblokų keitimasNuo 35
3Apatinės šakės šarnyro keitimasNuo 35
4Viršutinės šakės šarnyro keitimasNuo 35
5Apatinės šakės keitimasNuo 35
6Viršutinės šakės keitimasNuo 35
7Priekinio rato guolio keitimasNuo 45
8Rato guolio reguliavimasNuo 5
9Pusašio pakabinamo guolio keitimasNuo 40
10Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymasNuo 80
11Vairo kolonėlės apsaugos keitimasNuo 30
12Amortizatoriaus keitimas priekinioNuo 42
13Amortizatoriaus keitimas galinioNuo 25
14Vairo traukės antgalio keitimasNuo 20
15Granatos keitimasNuo 40
16Granatos apsaugos keitimasNuo 40
17Stabilizatoriaus įvorės keitimasNuo 12
18Stabilizatoriaus traukės keitimasNuo 20
19Galinio tilto pusašio keitimasNuo 50
20Galinės reaktyvinės traukės keitimasNuo 20
21Spyruoklės keitimasNuo 25
22Vairo stiprintuvo skysčio keitimasNuo 15
23Važiuoklės tikrinimas(NEMOKAMAI remontuojantis pas mus)25

Norint atlikti važiuoklės remontą, pirmiausia reikalinga važiuoklės patikra.

Birželis AKCIJA!

Pasirinkus autoservisą TOPTIS, Jūsų automobilio važiuoklės patikra bus atlikta – nemokamai.  Jei važiuoklės remonto neatliksite iškart, sumokėsite 25 eur už važiuoklės patikrą, o šiuos pinigus grąžinsime kitą dieną, kai atliksime Jūsų automobilio važiuoklės remonto darbus. NEDELSKITE ir pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu jau dabar!

Kodėl reikėtų atlikti važiuoklės remontą vos atsiradus pirmiesiems gedimo požymiams?

Vairuotojai į servisą dažniausiai kreipiasi, kai atsiranda važiuoklės gedimų simptomai, pavyzdžiui, kai išgirsta bildesį, užuodžia tam tikrą kvapą. Važiuoklėje esant sudilusioms ar sugedusioms dalims, reikia nedelsiant pašalinti gedimus, kadangi viena bloga važiuoklės  dalis gali sugadinti daugiau važiuoklės detalių (pvz. jei stabdant daužo per vairą dėl blogų stabdžių diskų jų laiku nepakeitus, minėtas daužymas sugadins vairo traukę, vairo trukės antgalį, šarnyrus ir kitas važiuoklės dalis) tuomet remontas kainuos daugiau.
Jei kyla klausimų kada reikia tikrinti ir tvarkyti automobilio važiuoklę, šiame tinklaraščio įraše rasite atsakymą ir įvairių patarimų.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės Remontas su Garantija. Kokybiškai ir Sąžiningai.

Taisome įvairių lengvųjų automobilių, bei mikroautobusų važiuokles.  Be to, suteikiame darbams ir sumontuotoms dalims garantiją. Po remonto galite apžiūrėti pakeistas automobilių dalis patys ir įsitikinti kokybišku darbo atlikimu. Patikėkite tiek lengvojo automobilio, tiek mikroautobuso remonto darbus šios srities specialistams, kurie puikiai tai išmano.

Rinkitės mūsų autoservisą ir mes garantuojame atliktų darbų aukščiausią kokybę, puikų aptarnavimą ir visuomet geras kainas. Visa tai rasite Vilniaus autoservisuose TOPTIS! Tel. 860778081

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 104

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]