Važiuoklės remontas ir restauravimas Vilniuje | TOPTIS

Važiuoklės remontas

Suremontavę važiuoklę autoservise TOPTIS važiuosite ne tik saugiai, bet ir neberizikuosite savo artimųjų sveikata. Dings pašaliniai garsai, tokie kaip ūžimas, barškėjimas, traškesys. Nebeliks automobilio „nešiojimo“ po kelią,  lingavimo važiuojant per kelio duobes ir kitų gedimų

Pasirinkus autoservisą TOPTIS, Jūsų automobilio važiuoklės patikra – nemokamai. NEDELSKITE ir pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu jau dabar!

Birželis AKCIJA!

Patikrinsime Jūsų automobilio važiuoklę nemokamai

Važiuoklę patikrinsime NEMOKAMAI, jei automobilį remontuosite autoservise TOPTIS, šiaip paslaugos kaina 25 Eur.

Jei važiuoklės remonto neatliksite iškart, sumokėsite 25 eur už važiuoklės patikrą, o šiuos pinigus grąžinsime kitą dieną, kai atliksime Jūsų automobilio važiuoklės remonto darbus.

Važiuoklės Remontas su Garantija. Kokybiškai ir Sąžiningai. 

Vairuotojai į servisą dažniausiai kreipiasi, kai atsiranda gedimų simptomai, pavyzdžiui, kai išgirsta bildesį, užuodžia tam tikrą kvapą. Važiuoklėje esant sudilusioms ar sugedusioms dalims, reikia nedelsiant pašalinti gedimus, kadangi viena bloga važiuoklės  dalis gali sugadinti daugiau važiuoklės detalių (pvz. jei stabdant daužo per vairą dėl blogų stabdžių diskų jų laiku nepakeitus, minėtas daužymas sugadins vairo traukęvairo trukės antgalį, šarnyrus ir kitas važiuoklės dalis) tuomet remontas kainuos daugiau.

Taisome įvairių lengvųjų automobilių, bei mikroautobusų važiuokles.  Be to, suteikiame darbams ir sumontuotoms dalims garantiją. Po remonto galite apžiūrėti pakeistas automobilių dalis patys ir įsitikinti kokybišku darbo atlikimu. Patikėkite šį darbą šios srities specialistams, kurie puikiai tai išmano.

Važiuoklės darbų kainos  >> ČIA

Rinkitės mūsų autoservisą ir mes garantuojame atliktų darbų aukščiausią kokybę, puikų aptarnavimą ir visuomet geras kainas. Visa tai rasite Vilniaus autoservisuose TOPTIS! Tel. 860778081

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 102

Niekas neįvertino šios paslaugos

Available Appointments on 2023.06.06

  7:00 am – 7:30 am1 space available
  7:30 am – 8:00 am1 space available
  8:00 am – 8:30 am1 space available
  8:30 am – 9:00 am1 space available
  9:00 am – 9:30 am1 space available