Stabdžių kaladėlių keitimas Vilniuje | Kaina | TOPTIS

Kaladėlių keitimas

Stabdžių kaladėlių keitimas Vilniuje | Kaina

Turinys

Stabdžių kaladėlių keitimas Vilniuje TOPTIS autoservisuose visada gera kaina. Profesionaliai ir greitai pakeisime Jūsų automobilio stabdžių kaladėles, atvykite!

Stabdant automobilį pasigirdo metalo gremžimo ar cypimo garsas? Veikiausiai sudilo stabdžių kaladėlės, dar vadinamos stabdžių trinkelėmis.

Tuomet – Stabdžių remontas Autoservise Toptis išspręs visas stabdžių problemas.

Keičiame automobilių priekines, galines, būgnines, diskines stabdžių kaladėles ir stabdžių diskus, stovėjimo stabdžio kaladėles.

Stabdžių kaladėlių keitimo kaina

Stabdžių sistemos tikrinimasNuo 25 Eur
Diskinių kaladėlių keitimasNuo 38 Eur
Būgninių stabdžių kaladėlių keitimasNuo 50 Eur
Rankinio stabdžio kaladėlių keitimasNuo 50 Eur
Stabdžių disko keitimas (1 vnt.)Nuo 15 Eur

 

Visada siūlome optimalų sprendimą, tačiau niekada nesiimame kompromisų, galinčių pakenkti stabdžių efektyvumui ir automobilio saugumui. Pasirinkę mūsų paslaugas ir kokybiškas detales, būsite saugūs kelyje.

Be to, keičiant visas reikiamas dalis laiku, sutaupoma iš ilgalaikės perspektyvos – remontuojant atsakingai, išvengiama vėlesnių papildomų išlaidų.

Mūsų servisuose atliekami visi stabdžių sistemos remonto darbai: stabdžių suportų restauravimas ir remontas, stabdžių diskų keitimas, stabdžių vamzdelių keitimas, kaladėlių keitimas, atliekame stabdžių patikrą stende

Naudojame žinomiausių gamintojų – ATE Brembo, Ferodo TRW, Remsa, Bosch ir kt. – produkciją.

Stabdžių kaladėlių keitimas atliekamas Vilniuje:

✅ Ateities g. 21A,

✅ Verkių g. 50

✅ Savanorių pr. 178F

Kada rekomenduojamas atlikti stabdžių kaladėlių keitimas?

Stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo greitis priklauso nuo vairuotojo įpročių ir vairavimo sąlygų. Stabdžių kaladėlių būklę rekomenduojama patikrinti kas 20 000 km. O kaladėlių keitimas turėtų būti atliekamas kai:

  • Frikcinės medžiagos ant stabdžių kaladėlės lieka mažiau nei 5 mm, stabdymo metu jos temperatūra greitai pakyla, ir kaladėlės pradeda dilti labai greitai, todėl, esant mažiau nei 5 mm frikcinės medžiagos ant kaladėlės, rekomenduojama keisti.
    Kai frikcinės medžiagos lieka mažiau nei 2 mm, pavojinga važiuoti.
  • Stabdžių kaladėles reikia keisti, jei vizualinės pakabos patikros metu nustatoma, kad kaladėlės sudilusios arba kai jos pradeda skleisti cypimo garsą.
  • Dažniausiai kiekviena vidinė kaladėlė turi susidėvėjimo indikatorių (metalinę juostelę) arba elektrinį jutiklį. Nudilus stabdžių kaladėlei iki tam tikro lygio, metalinė juostelė, liesdamasi su stabdžių disko metalu, pradeda skleisti cypimo garsą. Naujesnių automobilių stabdžių kaladėles reikia keisti tuomet, kai prietaisų skydelyje užsidega stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo įspėjamoji lemputė (sudilus elektriniam jutikliui, esančiam stabdžių kaladėlėje, užsidega įspėjamoji lemputė prietaisų skydelyje). 

Kai pasirodo minėti stabdžių kaladėlių sudilimo požymiai, reikia nedelsiant važiuoti į autoservisą. Jeigu nekreipsite į tai dėmesio ir toliau eksploatuosite automobilį, remonto išlaidos gerokai padidės, nes laiku nepakeitus stabdžių kaladėlių sugadinami stabdžių diskai! Stabdžių diskų keitimas visada reikalauja ir didesnių išlaidų. Visada galvokite tiek apie savo, tiek ir apie savo artimųjų bei kitų eismo dalyvių saugumą.

Deja, uždelsus nebepakanka keisti vienos dalies. Tokiu atveju mūsų meistrai nerizikuos Jūsų saugumu ir darbus atliks tikrai kokybiškai. Pavyzdžiui, jeigu matome, kad reikia keisti ne tik kaladėles, bet ir diskus, atliekame darbą iki galo. Priešingu atveju (keičiant tik vieną susidėvėjusią detalę, o kitą paliekant) problema būtų tik užglaistoma ir ilgainiui tektų susitaikyti su didesnėmis išlaidomis. Jeigu susidėvėję A ir B mazgai, būtina keisti abu, negalima kurio vieno palikti ir taip rizikuoti eismo saugumu.

Tad jeigu atsirado įtartini garsai stabdant, ar norite sužinoti, kokia Jūsų automobilio stabdžių būklė, šias ir visas kitas su stabdžiais susijusias problemas išspręsime atsakingai ir patikimai. Profesionaliai remontuojame visų markių automobilius. Atvykite pas mus ir užtikrinsime sklandų jūsų automobilio darbą! O čia galite paskaityti tinklaraščio įrašą apie dažniausiai pasitaikančius stabdžių sistemos gedimų simptomus. Galbūt tai pravers jei nesate tikri ar automobilio duodami signalai yra susiję su stabdžių sistemos gedimais.

Apačioje pateikėme vaizdo įrašą kaip yra keičiamos automobilio stabdžių kaladėlės:

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 73

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]