Greičių dėžės keitimas Vilniuje | TOPTIS

EN | RU

Greičių dėžės keitimas

Greičių dėžės keitimas būtinas jei: pastebėjote iš pavarų dėžės sklindantį triukšmą, kartais automobilyje užuodžiate degėsių kvapą, randate alyvos nutekėjimų… Tai – tik keletas dažniausiai pasitaikančių požymių, bylojančių apie greičių (pavarų) dėžės keitimo būtinybę. Nerizikuokite savo saugumu ir neatidėliokite – kreipkitės į patikimus specialistus, kurie dėžę pakeis.

Mechaninės pavarų dėžės keitimas gali būti reikalingas, jeigu:

  • pavaras įmanoma perjungti tik naudojant daug jėgos arba jos neįsijungia visai, nors sankaba veikia tinkamai;
  • važiuojant girdisi ūžesiai ir kiti pašaliniai garsai;
  • iš pavarų dėžės sklinda keisti garsai užvedus variklį, esant tuščiai eigai.

Kartais gali būti sudėtinga suprasti, ar Jūsų automobiliui reikalingas greičių dėžės keitimas. Nors remontas neretai gali atrodyti kaip geresnis problemos sprendimo būdas, dažniausiai, ypač vertinant iš ilgalaikės perspektyvos, greičių dėžės keitimas yra netgi finansiškai patrauklesnis pasirinkimas.

Kokie yra dažniausi pavarų dėžių gedimai?

Greičių dėžių gedimų būna labai įvairių, dažniausiai juos lemia pablogėjęs tepimas, dėl kurio gali kilti šios problemos:

  • pavarų perjungimo mechanizmo gedimai;
  • nesandarūs riebokšliai, išteka pavarų dėžės alyva;
  • reduktorių susidėvėjimas;
  • guolių sudilimas; Skaitykite – Guolių keitimas.

Mechaninė pavarų dėžė

Siekiant išvengti greičių dėžės keitimo, mūsų specialistai pataria laiku keisti greičių dėžės alyvą, o ją rinktis atsižvelgiant į jūsų automobilio gamintojo nurodymus.

Kiek kainuoja greičių dėžės keitimas?

Į pavarų dėžės keitimą įeinančių paslaugų kainos mūsų autoservise prasideda nuo 100 Eur (žr. kainoraštį apačioje).

Pavarų dėžės keitimo kainos:

 Eur
1 Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas Nuo 150
2 Galinio tilto nuėmimas / pastatymas Nuo 150
3 Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas Nuo 65
4 Pusašio riebokšlio keitimas Nuo 40

 

Vilniuje esantis autoservisas „Toptis“ Jums linki saugių ir gerų kelionių! Jeigu turite nusiskundimų savo automobiliu, maloniai kviečiame Jus apsilankyti. Skambinkite jau dabar! Tel.  8 607 780 81

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 66

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]