Stabdžių remontas Vilniuje | TOPTIS

Stabdžių remontas

Stabdžių remontas Vilniuje

Turinys

Kokybiškas stabdžių remontas visoms transporto priemonėms. Jeigu stabdžiai veikia ne taip, kaip turėtų nedelsdami kreipkitės į artimiausią autoservisą Vilniuje.

Stabdžiai – pagrindinė automobilio saugos priemonė, todėl į ją reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį. Rodos, nežymūs stabdžių sistemos defektai gali būti labai pavojingi Jūsų ir Jūsų artimųjų saugumui vairuojant automobilį.
Dažnai apie stabdžių sistemos praneša įvairūs simptomai, kokie jie, galite paskaityti čia.

Su nemažai šiuolaikinio automobilio sistemų gedimų įmanoma važinėti, tačiau kai nebeveikia stabdžių sistema, naudotis automobiliu neišeis. Bus reikalingas STABDŽIŲ REMONTAS.

Kokias stabdžių remonto paslaugas atliekame

  • Jei sudilo stabdžių kaladėlės kreipkitės ir mes atliksime profesionalų stabdžių kaladėlių keitimą. Laiku nepakeitus stabdžių kaladėlių, jos gali sudilti iki metalo, ir spaudžiant stabdžius sugadins stabdžių diskus. Tada bus reikalingas jau ir stabdžių diskų keitimas ir remonto kaina bus žymiai didesnė.
  • Kai kaista vienas automobilio ratas labiau už kitus jis dažniausiai stringa dėl užstrigusio stabdžių suporto arba stabdžių kaladėlių.
    Laiku neatliekant suporto remonto, stabdžių kaladėlės nuolat liečiasi į stabdžių diską, sudyla iki metalo ir sugadina stabdžių diską. Tada tenka atlikti stabdžių suporto restauravimą ar remontą, stabdžių diskų keitimą bei stabdžių kaladėlių keitimą.
  • Jei nesate tikri ar Jūsų automobiliui reikalingas stabdžių remontas, atliekame stabdžių patikrą stende.
  • Taip pat atliekame stabdžių vamzdelių keitimą, keičiame rankinio stabdžio trosus, stabdžių skystį, stabdžių cilindriukus ir kitus stabdžių remonto darbus, be viso to, atliekame ir rankinio stabdžio remontą.
images (2)

Stabdžių remonto kainos:

1Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika25 Eur
2   Kaladėlių keitimas diskiniųNuo 38 Eur
3Stabdžių kaladėlių keitimas būgniniųNuo 50 Eur
4Kaladėlių keitimas rankinio stabdžioNuo 50 Eur
5Stabdžių disko keitimas 1 vnt.Nuo 15 Eur
6Stabdžių cilindriuko keitimasNuo 15 Eur
7Stabdžių žarnelės keitimasNuo 17 Eur
8Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimuNuo 45 Eur
9Rankinio lyno keitimasNuo 15 Eur
10Rankinio stabdžio reguliavimasNuo 10 Eur
11Stabdžių nuorinimas (vienas ratas)Nuo 5 Eur
12Pagrindinio stabdžių cilindro keitimasNuo 25 Eur
13Suporto nuėmimas/pastatymasNuo 15 Eur
14   Suporto remontas (Nuimto nuo automobilio)Nuo 35 Eur
15Suporto kreipiančiųjų profilaktikaNuo 15 Eur


Jeigu abejojate dėl savo automobilio stabdžių būklės, vis pastebite automobilio duodamus signalus apie stabdžių sistemos gedimą – Skambinkite Jau Dabar
! TOPTIS autoservisų kvalifikuoti meistrai pasirūpins Jūsų automobilio stabdymo sistema.
Vairuojant su netvarkinga stabdžių sistema rizikuojate ne tik savo, bet ir savo šeimos narių bei aplinkinių žmonių gyvybėmis!

Apačioje pateikėme vaizdo įrašą, kaip atliekamas priekinių stabdžių remontas pakeičiant stabdžių kaladėles ir stabdžių diskus:

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 156

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]