Variklių (dyzelinių) remontas Vilniuje | TOPTIS

EN | RU

Variklių remontas

Variklių remontas ir techninė priežiūra profesionalias paslaugas teikiančiuose autoservisuose TOPTIS. Išspręsime Jūsų klausimus susijusius su automobilio variklio gedimais.

Skambinkite 8 646 92321 ir mes Jums padėsime!

Autoservisai TOPTIS teikia tokias variklių remonto paslaugas:

Variklio remontas atliekamas laikantis visų numatytų gamintojų technologinių reikalavimų. Patirtis, reikiama įranga ir įrankiai bei profesionalūs darbuotojai – Jūsų automobilio remontui. Visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Variklių gedimų priežastys:

Pagrindinės variklių gedimų priežastys yra:

  • Laiku nepakeičiami tepalai ir filtrai;
  • Neatliekami variklio priežiūros ir reguliavimo darbai;
  • Variklio perkaitinimas dėl aušinimo sistemos gedimo;
  • Nesandarumo ar perkrovos;
  • Tepimo sistemos sutrikimai;
  • Pašalinių elementų ar vandens patekimas į įsiurbimo traktą;
  • Normalus variklio susidėvėjimas dėl ilgo naudojimo.

Apačioje pateikėme vieno iš variklio remonto darbų vaizdo įrašą:

Teikiama tik profesionalias aukštos kokybės paslaugas Suteikiame 6 mėnėsių remonto ir dalių GARANTIJĄ!

Jei norite užsiregistruoti remontui autoservise TOPTIS arba turite klausimų galite skambinti autoserviso darbtuojams ir į visus klausimus Jums bus atsakyta. Tel. 8 607 78081

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 133

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]