Autoelektriko paslauga - Toptis.lt

Autoelektriko paslauga

Šiuolaikiniuose automobiliuose gausu elektronikos. Juokaujama: norint sutaisyti seną automobilį, pakanka plaktuko, o šiuolaikiniame net ir pakeisti lemputę gali būti iššūkis.

Autoelektriko paslaugos servise TOPTIS

Mūsų servisuose atliekamos paslaugos:

  • Akumuliatoriai ir jų keitimas. Blogas akumuliatorius – didelė problema (ypač žiemą). Tai viena dažniausių priežasčių, kodėl paspaudus šaltukui automobilis nebesikuria. Greitai pakeisime Jūsų automobilio akumuliatorių, tad galėsite važiuoti be vargo.
  • Generatorių remontas. Nebeužtenka elektros srovės variklio užvedimui? Pašalinis garsas, neįprastas ūžesys iš variklio skyriaus? Prietaisų skydelyje įsižiebė įspėjamoji lemputė? Būtina patikrinti automobilį. Jei tai generatoriaus problema, gali nebeveikti net, rodos, paprastos funkcijos, pavyzdžiui, elektra valdomi langai. Nustatę, kad generatorius sugedo, jį išardysime ir pakeisime reikiamas dalis. Būna atvejų, kai senojo generatoriaus remontuoti nebeapsimoka. Tada keičiame nauju. Visuomet tariamės su klientais ir pasiūlome optimaliausią sprendimą.
  • Starterių remontas. Didesnė apkrova starteriui tenka žiemą, todėl daugiausia gedimų pasitaiko šiuo metų laiku. Automobilis nebesikuria? Kuriasi, tačiau sunkiai? Kurdami girdite pašalinius garsus? Nedelskite. Išardysime starterį, patikrinsime visas jo dalis ir neveikiančias pakeisime.
  • Žibintų reguliavimas. Prastai šviečiantys žibintai apsunkina vairavimą tamsiuoju paros metu ir itin sumažina saugumą. Jūs galite laiku nepastebėti kliūties. Nesureguliuoti žibintai gali akinti kitus vairuotojus. O ir techninė apžiūra nepavyks. Tad jeigu kyla bent menkiausias įtarimas, jog „kažkas čia ne taip“, būtinai užsukite pas mus. Žibintų reguliavimas – gana greita procedūra, po kurios važiuosite gerokai saugiau ir patogiau.
  • Lempučių keitimas. Vieniems automobiliams tai greita ir nesudėtinga. Tačiau yra nemažai modelių, kuriuose pakeisti lemputę gali būti iššūkis. Labai mažai vietos, sunku prieiti… Bet serviso meistrai tai patikimai atliks – ir Jums nereikės rūpintis.

Tačiau jeigu Jūsų automobilio lempučių pakeitimas neatrodo sudėtingas, apačioje pateikėme vaizdo įrašą, kad pamatytumėte kaip kartais tai gali būti paprasta. O netikėtai perdegus žibinto lemputei galėtumėte ją pasikeisti patys:

Autoelektriko paslaugos teikiamos Vilniuje, autoservisuose TOPTIS Verkių g. 50, Ateities g. 21A bei Savanorių pr. 178F.

✅ 12 mėnesių garantija

✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Servise TOPTIS – kokybiškas darbas ir malonus aptarnavimas

TOPTIS autoservisuose visada būsite maloniai aptarnauti. Patikėkite automobilio priežiūrą ir remontą mums.

  • Serviso TOPTIS meistrai dirba Jums. O jeigu problemos negalėtume išspręsti mes, duotume partnerių kontaktus.
  • Dirbame kokybiškai. Patikėjote automobilį serviso TOPTIS meistrams? Tuomet Jums nereikia bijoti.
  • Pažadai nėra tik tušti žodžiai. Pažadėjome? Vadinasi, darysime viską, kad tai įgyvendintume.
Turite  klausimų?

Aukšta kokybė už prieinamą kainą

Autoservise TOPTIS dirbame atsakingai, turime reikiamą įrangą ir esame pasiruošę Jums padėti. Čia lengvųjų automobilių bei mikroautobusų remontas – profesionaliai, sąžiningai ir klientams draugiškomis kainomis. Darbų įkainius galite sužinoti čia.

Dirbame kokybiškai, tad klientai, kreipdamiesi į mus, gali būti ramūs. Jei prireikė autoelektriko paslaugos, susisiekite. TOPTIS servisas Jums padės už priimtiną kainą.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.4 / 5. Balsų skaičius: 243

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]