Autoelektriko paslauga - Autoservisai Vilniuje TOPTIS - Patikėkite automobilio remontą mums!

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Autoelektriko paslauga

Šiuolaikiniuose automobiliuose gausu elektronikos. Juokaujama: norint sutaisyti seną automobilį, pakanka plaktuko, o šiuolaikiniame net ir pakeisti lemputę gali būti iššūkis.

Skambinkite dabar!

Autoelektriko paslaugos servise TOPTIS

Mūsų servisuose atliekamos paslaugos:

  • Akumuliatoriai ir jų keitimas. Blogas akumuliatorius – didelė problema (ypač žiemą). Tai viena dažniausių priežasčių, kodėl paspaudus šaltukui automobilis nebesikuria. Greitai pakeisime Jūsų automobilio akumuliatorių, tad galėsite važiuoti be vargo.
  • Generatorių remontas. Nebeužtenka elektros srovės variklio užvedimui? Pašalinis garsas, neįprastas ūžesys iš variklio skyriaus? Prietaisų skydelyje įsižiebė įspėjamoji lemputė? Būtina patikrinti automobilį. Jei tai generatoriaus problema, gali nebeveikti net, rodos, paprastos funkcijos, pavyzdžiui, elektra valdomi langai. Nustatę, kad generatorius sugedo, jį išardysime ir pakeisime reikiamas dalis. Būna atvejų, kai senojo generatoriaus remontuoti nebeapsimoka. Tada keičiame nauju. Visuomet tariamės su klientais ir pasiūlome optimaliausią sprendimą.
  • Starterių remontas. Didesnė apkrova starteriui tenka žiemą, todėl daugiausia gedimų pasitaiko šiuo metų laiku. Automobilis nebesikuria? Kuriasi, tačiau sunkiai? Kurdami girdite pašalinius garsus? Nedelskite. Išardysime starterį, patikrinsime visas jo dalis ir neveikiančias pakeisime.
  • Žibintų reguliavimas. Prastai šviečiantys žibintai apsunkina vairavimą tamsiuoju paros metu ir itin sumažina saugumą. Jūs galite laiku nepastebėti kliūties. Nesureguliuoti žibintai gali akinti kitus vairuotojus. O ir techninė apžiūra nepavyks. Tad jeigu kyla bent menkiausias įtarimas, jog „kažkas čia ne taip“, būtinai užsukite pas mus. Žibintų reguliavimas – gana greita procedūra, po kurios važiuosite gerokai saugiau ir patogiau.
  • Lempučių keitimas. Vieniems automobiliams tai greita ir nesudėtinga. Tačiau yra nemažai modelių, kuriuose pakeisti lemputę gali būti iššūkis. Labai mažai vietos, sunku prieiti… Bet serviso meistrai tai patikimai atliks – ir Jums nereikės rūpintis.

Autoelektriko paslaugos teikiamos Vilniuje, autoservisuose TOPTIS Verkių g. 50, Ateities g. 21A bei Savanorių pr. 178F.

✅ 12 mėnesių garantija               ✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Servise TOPTIS – kokybiškas darbas ir malonus aptarnavimas

TOPTIS autoservisuose visada būsite maloniai aptarnauti. Patikėkite automobilio priežiūrą ir remontą mums.

  • Serviso TOPTIS meistrai dirba Jums. O jeigu problemos negalėtume išspręsti mes, duotume partnerių kontaktus.
  • Dirbame kokybiškai. Patikėjote automobilį serviso TOPTIS meistrams? Tuomet Jums nereikia bijoti.
  • Pažadai nėra tik tušti žodžiai. Pažadėjome? Vadinasi, darysime viską, kad tai įgyvendintume.

Turite  klausimų?

Kontaktai

Aukšta kokybė už prieinamą kainą

Autoservise TOPTIS dirbame atsakingai, turime reikiamą įrangą ir esame pasiruošę Jums padėti. Čia lengvųjų automobilių bei mikroautobusų remontas – profesionaliai, sąžiningai ir klientams draugiškomis kainomis. Darbų įkainius galite sužinoti čia.

Dirbame kokybiškai, tad klientai, kreipdamiesi į mus, gali būti ramūs. Jei prireikė autoelektriko paslaugos, susisiekite. TOPTIS servisas Jums padės už priimtiną kainą.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.