+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Tarpinių keitimas

Tarpinių keitimas varikliuose dažniausiai atliekamas,  kai pastebimas variklio eksploatacinių skysčių ar dujų nutekėjimas, t. y. aušinimo skysčiotepalų, kuro, išmetamųjų dujų dėl  tarpinių nesandarumo. Variklyje keičiamos vožtuvų dangtelio,  įsiurbimo ir išmetimo kolektorių, variklio galvutės, karterio, priekinio ir galinio alkūninio veleno riebokšlių korpuso, aušinimo sistemos siurblio ir kitos tarpinės.

Jau dešimtmečius įmonės „Elring“ cilindrų galvutės tarpinės ir tarpinių rinkiniai dirbtuvėse pripažįstami kaip aukštos kokybės atsarginės dalys, skirtos varikliams. Jos naudojamos ir pavaroms bei kitiems įrengimams taisyti.

Cilindrų galvutės tarpinė – labiausiai apkrauta variklio dalis. Jos užduotis – atskirti cilindrų galvutę nuo variklio bloko, kad skirtingos terpės (degimo kameros dujos, variklio alyva, aušinimo skystis) būtų izoliuotos tiek nuo išorės, tiek viena nuo kitos variklio viduje.

Jau daugybę metų rinkoje yra variklių, pasižyminčių naujomis savybėmis, pvz., dideliu pajėgumu (automobilio tiesioginio įpurškimo dyzelinis variklis), optimizuotu degimo procesu, mažesniu svoriu dėl aliumininės konstrukcijos.

Be to, prie teigiamų savybių galima priskirti ir mažesnes kuro sąnaudas, ir ne tokį didelį kiekį į aplinką išskiriamų teršalų. Visa tai užtikrina, kad variklių poveikis aplinkai yra kiek įmanoma mažesnis. Siekiant patenkinti visus šiuos reikalavimus ir variklio patvarumą, prireikė naujos sandarinimo koncepcijos ir technologijos, nes anksčiau naudotos minkštųjų medžiagų metalinės cilindrų galvutės tarpinės šiuos reikalavimus atitiko tik iš dalies. Daugiasluoksnė metalinės cilindrų galvutės tarpinė („Metaloflex“) visiškai atitinka šiuos aukštus reikalavimus.

Svarbu nepamiršti tikrinti ir prižiūrėti savo automobilio būklę, tokiu būdu išvengsite rimtesnių gedimų.

Tarpinės

Tarpinės

 

Jeigu vis dar turite klausimų ar norite pasikeisti tarpinę galite skambinti TOPTIS darbuotojams! Tel. 868384819.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas / 5. Balsų skaičius:

Rekomenduoju...

Mes socialiniuose tinkluose

Ačiū už grįžtamąjį ryšį.

Mes tobulėjame.

© 2010-2019 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.