Variklio tarpinių keitimas Vilniuje, kaina | TOPTIS

Variklio tarpinės keitimas

Tarpinių keitimas varikliuose dažniausiai atliekamas,  kai pastebimas variklio eksploatacinių skysčių ar dujų nutekėjimas, t. y. aušinimo skysčio, tepalų, kuro, išmetamųjų dujų dėl  tarpinių nesandarumo. Variklyje keičiamos vožtuvų dangtelio,  įsiurbimo ir išmetimo kolektorių,  karterio, priekinio ir galinio alkūninio veleno riebokšlių korpuso, aušinimo sistemos siurblio ir kitos tarpinės.

Skaitykite: Aušinimo sistemos remontasVariklių remontasTepalų keitimasAušinimo skysčio keitimas.

Variklio tarpinės keitimas

Svarbu nepamiršti tikrinti ir prižiūrėti savo automobilio būklę, tokiu būdu išvengsite rimtesnių gedimų. Pastebėję gedimą atvykite į mūsų autoservisus Vilniuje Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F. Visas aptarnavimo paslaugas atliekame greitai ir kokybiškai. Darbams suteikiame 6 mėn. garantiją ir draudimą.

1.Variklio dugninės (karterio) tarpinės keitimasNuo 50 Eur
2.Išmetimo kolektoriaus tarpinės keitimasNuo 45 Eur
3.Įsiurbimo kolektoriaus tarpinės keitimasNuo 45 Eur
4.Vožtuvo dantelio tarpinės keitimasNuo 40 Eur

 

Iškilo klausimų? Galbūt norite pasikeisti savo automobilio tarpines?

Apačioje galite pažiūrėti vaizdo įrašą kaip atliekamas automobilio tarpinių keitimas:

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 81

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]