Aušinimo sistemos remontas Vilniuje | TOPTIS

EN | RU

Aušinimo sistemos remontas

AUŠINIMO SISTEMOS REMONTAS PROFESIONALIAS PASLAUGAS TEIKIANČIAME AUTOSERVISE TOPTIS.

Aušinimo sistemos paskirtis – palaikyti optimalų automobilio variklio darbo temperatūros režimą. Pastebėję aušinimo sistemos gedimą, ar nesandarumą, nedelsiant kreipkitės į šios srities specialistus, kurie tai sutvarkytų kokybiškai ir už patrauklią kainą. Aušinimo Sistemos Remontas Vilniuje. Kokybiško Darbo Garantija. Skambink Dabar!

Visų aušinimo sistemų pagrindas – šilumos nukreipimas į aplinką. Tai atliekama dviem būdais: oras tiesiogiai apipučia aušinamas dalis arba šilumą nuo aušinamų dalių paima skystis ir aplinkai atiduoda įrenginyje, vadinamame radiatoriumi.

AUŠINIMO SKYSČIO SISTEMĄ SUDARO SEKANČIOS DALYS:

  • Bloko ir cilindrų galvučių aušinimo ertmės;
  • Radiatorius;
  • Skysčio siurblys;
  • Termostatas;
  • Ventiliatorius;
  • Jungiamieji vamzdžiai;
  • Šiluminio režimo reguliavimo prietaisai;
  • Temperatūros kontrolės prietaisai.

AUŠINIMO SISTEMOS SUTRIKIMAI

Dažnai aušinimo sistema turi gana aukštą darbinę temperatūrą. Išsihermetizavus (dažniausiai per netvarkingą įpylimo kamštį arba per nesandarumus jungtyse) aušinimo skystis pradeda virti. Verdant susidarantys garai dar pablogina šiluminį balansą.

Aušinimo sistemos remontas

Aušinimo efektyvumo sumažėjimas blogina šilumos atidavimą iš stūmoklio cilindro sienelėms. Stūmoklio temperatūra kyla, ir mažėja šiluminis tarpelis tarp stūmoklio ir cilindro sienelių.

Atskirose stūmoklio sijonėlio vietose tarpelis visai išnyksta. Stūmoklis pradeda spausti cilindro sieneles. Papildoma trintis dar labiau didina temperatūrą kontakto vietoje. Įkaitusi alyva  pradeda prarasti savo savybes.

Tepimo plėvelė pradeda trūkinėti. Prasideda pusiau sausoji trintis. Stūmoklis kontakto vietoje pradeda lydytis. Dalis susilydžiusio metalo prikepa prie cilindro sienelių ir sudaro nelygumus, dar didindamas trintį. Procesas vyksta labai greitai, ir variklis galutinai sugadinamas.

AUŠINIMO SISTEMOS REMONTO KAINOS:

1 Vandens pompos keitimas Nuo 60
2 Termostato keitimas Nuo 45
3 Aušinimo skysčio keitimas Nuo 45
4 Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas Nuo 6
5 Radiatoriaus keitimas Nuo 60
6 Aušinimo sistemos žarnos keitimas Nuo 25

Apačioje pateikėme vaizdo įrašą kaip vyksta radiatoriaus žarnos keitimas:

Jeigu turite klausimų ar norite suremontuoti savo automobilio aušinimo sistemą, skambinkite autoserviso TOPTIS darbuotojams jau dabar! Tel. 868384819.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 111

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]