Granatos keitimas Vilniuje, kaina | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Granatos keitimas

Granatos keitimas (pusašio lanksto/šarnyro keitimas) – tai dažniausiai nesandarios granatos apsaugos pasekmė. Identifikuojame šios detalės gedimą ir būklę. Taip pat prekiaujame naujomis granatomis, jų apsaugomis bei atliekame pusašio lanksto keitimo darbus. Mūsų servisuose visi automobiliai bus sutvarkyti – keičiame Audi A4, Audi A6, VW Passat B5 ir kitų modelių granatas. Kvalifikuoti „Toptis“ meistrai susitvarkys su kiekviena užduotimi, tad susisiekite su mumis jau šiandien!

Skambinkite dabar!

Kokie veiksniai mus įspėja apie granatos gedimą?

Plyšus pusašio šarnyro apsauginei gumai ir neatlikus išorinės arba vidinės granatos apsaugos keitimo, automobilio priekyje pasigirsta traškesiai. Jie girdimi atliekant posūkius. Tokie garsai, tepalų dėmės ir rato veleno vibracija rodo, jog reikalingas pusašio šarnyro keitimas. Apsauginė granatos dalis užkerta kelią nešvarumams patekti vidun bei neleidžia ištekėti tepalams, kurie sutepa judančius paviršius. Jei ši guma yra suplyšusi arba nešvari, teks ją pakeisti.

Granatos keitimas

Granatos keitimas

Po šaltojo sezono atsiranda pusašio šarnyro gedimai. Žiemai pasibaigus, rekomenduojama patikrinti automobilį autoservise, meistrai nustatys ar reikės granatos keitimo.

Automobiliai dažniausiai turi dvi išorines bei dvi vidines granatas. Šios detalės yra skirtos judesiui perduoti į ratus, jos atsakingos už tai, kad ir esant nelygiam keliui, ratai suktųsi puikiai.

Vidinės granatos

Vidinių pusašio šarnyrų struktūra yra visiškai skirtinga nei išorinių granatų, tačiau jos abi tepamos tuo pačiu tepalu. Vidinės granatos dar gali būti skalaujamos greičių dėžės tepalu. Jei jūsų automobilio vidinis pusašio šarnyras yra sugedęs, važiuojant net ir tiesiu keliu jausis vibracija. Tada būtinas vidinės granatos keitimas, tačiau jei nesate įsitikinę, visada pravartu pasitikrinti autoservise.

Išorinės granatos

Išorinės granatos genda dažniau nei vidinės. Geras išorinio pusašio lanksto gedimo indikatorius yra traškesys sukant vairą į vieną ar į kitą pusę. Gana sudėtinga nustatyti granatos gedimą, jei guma nėra plyšusi. Mes patikrinsime, ar yra gedimas, net jei ir nėra pastebimų pašalinių garsų ar požymių.

Kaip vyksta granatos keitimas?

Keičiant išorinį pusašio lankstą, kai automobilis posūkio metu netraška, galima ją praplauti. Po to likučius reikia labai gerai išpūsti slėgtu oru. Kartais užtenka pakeisti tik gumą ir ją sutepti tepalu, kad senoji granata laikytų ir naujos pirkti bei keisti nereikėtų. Tačiau sudėjus neišvalytą detalę pilną purvo bei smėlio yra didelė tikimybė, kad ji ilgai nelaikys. Priklausomai nuo automobilio modelio gali tekti keisti ir visą pusašio šarnyrą.

Granatos gedimo požymiai:

  • Pašaliniai garsai šarnyruose.
  • Rato veleno vibracija.
  • Tepalų dėmės.

Granatos keitimo kaina

Granatos keitimas Nuo 40 Eur
Granatos apsaugos keitimas Nuo 40 Eur

Tad jeigu susukus Jūsų automobilio vairą ir važiuojant yra girdimas traškesys arba norite pasikeisti pusašio lankstą (granatą), nedelskite!

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: amortizatorių keitimasguolių keitimassailenblokų keitimas, spyruoklių keitimas vairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas

Skambinkite dabar!

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 222

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.