Granatos | Gumos Keitimas | Kaina | TOPTIS

EN | RU

Granatos keitimas

Granatos | Gumos Keitimas | Kaina

Turinys

Granatos keitimas visada patrauklia kaina. Kokybiškai atliekame: ✔ Išorinės Granatos ✔ Vidinės Granatos ✔ Granatos gumos keitimą. Kreipkitės ir atvykite!

Granatos keitimas (pusašio lanksto/šarnyro keitimas) – tai dažniausiai nesandarios granatos apsaugos pasekmė. Identifikuojame šios detalės gedimą ir būklę. Taip pat prekiaujame naujomis granatomis, jų apsaugomis bei atliekame pusašio lanksto keitimo darbus. Mūsų servisuose visi automobiliai bus sutvarkyti – keičiame Audi A4, Audi A6, VW Passat B5 ir kitų modelių granatas. Kvalifikuoti „Toptis“ meistrai susitvarkys su kiekviena užduotimi, tad susisiekite su mumis jau šiandien!

Granatos keitimo kaina

Rinkitės Toptis autoservisą ir mėgaukitės puikiai atliktu darbu už geriausią kainą rinkoje!

Granatos keitimas Nuo 40 Eur
Granatos apsaugos keitimas Nuo 40 Eur

Granatos gedimo požymiai

Plyšus pusašio šarnyro apsauginei gumai ir neatlikus išorinės arba vidinės granatos apsaugos keitimo, drėgmė ir nešvarumai patenka į vidų ko pasekoje automobilio priekyje pasigirsta traškesiai. Jie girdimi atliekant posūkius. Tokie garsai, tepalų dėmės ir pusašio vibracija rodo, jog reikalingas pusašio šarnyro keitimas.
Apsauginė granatos dalis užkerta kelią nešvarumams patekti vidun bei neleidžia ištekėti tepalams, kurie sutepa judančius paviršius. Jei ši guma yra suplyšusi arba nešvari, teks ją pakeisti.

Po šaltojo sezono atsiranda pusašio šarnyro gedimai. Žiemai pasibaigus, rekomenduojama patikrinti automobilį autoservise, meistrai nustatys ar reikės granatos keitimo.

Granatos keitimas

Kaip atskirti Išorinės ir vidinės granatos gedimą? 

Automobiliai dažniausiai turi dvi išorines bei dvi vidines granatas. Šios detalės yra skirtos judesiui perduoti į ratus, jos atsakingos už tai, kad ir esant nelygiam keliui, ratai suktųsi puikiai.

  • Išorinės granatos genda dažniau nei vidinės. Geras išorinio pusašio lanksto gedimo indikatorius yra traškesys sukant vairą į vieną ar į kitą pusę. Gana sudėtinga nustatyti granatos gedimą, jei guma nėra plyšusi. Mes patikrinsime, ar yra gedimas, net jei ir nėra pastebimų pašalinių garsų ar požymių.
  • Vidinių pusašio šarnyrų struktūra yra visiškai skirtinga nei išorinių granatų, tačiau jos abi tepamos tuo pačiu tepalu. Vidinės granatos dar gali būti sutepamos greičių dėžės tepalu. Jei jūsų automobilio vidinis pusašio šarnyras yra sugedęs, važiuojant net ir tiesiu keliu jausis vibracija. Tada būtinas vidinės granatos keitimas, tačiau jei nesate įsitikinę, visada pravartu pasitikrinti autoservise.

Kaip vyksta granatos keitimas?

Keičiant išorinį pusašio lankstą, kai automobilis posūkio metu netraška, galima ją praplauti. Po to likučius reikia labai gerai išpūsti slėgtu oru. Kartais užtenka pakeisti tik gumą ir ją sutepti tepalu, kad senoji granata laikytų ir naujos pirkti bei keisti nereikėtų. Tačiau sudėjus neišvalytą detalę pilną purvo bei smėlio yra didelė tikimybė, kad ji ilgai nelaikys. Priklausomai nuo automobilio modelio gali tekti keisti ir visą pusašio šarnyrą.

Šiame vaizdo įraše pamatysite kaip atliekamas granatos keitimas:

Tad jeigu susukus Jūsų automobilio vairą ir važiuojant yra girdimas traškesys arba norite pasikeisti pusašio lankstą (granatą), nedelskite!

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: amortizatorių keitimas, guolių keitimas, sailenblokų keitimas, spyruoklių keitimas vairo traukės keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 229

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]