Vandens pompos keitimas Vilniuje | TOPTIS

Vandens pompos keitimas

Vandens pompos keitimas būtinas, kai vandens pompos guoliai pradeda skleisti pašalinius garsus arba vandens pompos riebokšlis pradeda praleidinėti aušinimo skystį į variklio išorę. Savo automobilį remontuokite TOPTIS autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F. Mūsų komandoje dirba patyrę ir kvalifikuoti profesionalai!

✅ 6 mėnesių garantija

✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Kaina nuo 60 Eur

Kokios yra vandens pompos pažeidimo priežastys?

Vandens pompa yra vienas iš svarbiausių variklio aušinimo sistemos elementų. Ji priverčia cirkuliuoti aušinimo skystį, taip padėdama į išorę atiduoti dalį variklio skleidžiamos šilumos. Jei jūsų automobilis skleidžia pašalinius garsus arba pastebėjote, jog pradėjo tekėti aušinimo skystis, didelė galimybė, kad jūsų vandens pompa yra pažeista.

  1. Netinkamų aušinimo skysčių naudojimas;
  2. Tarpusavyje nemaišomų, skirtingų aušinimo skysčių naudojimas;
  3. Aušinimo skysčiai su nedidele nuo šalčio saugančių priemonių dalimi;
  4. Aušinimo sistemos užteršimas agresyviomis medžiagomis.
  5. Rekomenduojamų arba nurodytų techninės priežiūros intervalų nesilaikymas;
  6. Vandens pompos savalaikis elementų sudilimas.

Patarimai apie vandens pompos keitimą

Mūsų specialistai pateikia keletą patarimų apie vandens pompos keitimą ir galimus pažeidimų padarinius. Svarstote, kada reikia keisti vandens pompą? Jei ją suka paskirstymo diržas patartina keisti ir paskirstymo diržą bei visą komplektą – paskirstymo diržą, įtempimo guolius bei vandens pompą.

Nelaukite, nes užstrigus vandens pompai gali būti nutrauktas ir paskirstymo diržas kuris, trūkimo atveju, gali stipriai sugadinti variklį.

Vandens Pompa

Dėl pompos gedimo, gali nukentėti ir kitos automobilio dalys. Dažniausiai nukenčia cilindro galvutės tarpinės, termostatas, aušinimo radiatorius ir jo žarnos. Neretai aušinimo radiatorius užsikemša cirkuliuojančiomis rūdžių dalelėmis.

Šalinant šiuos padarius, TOPTIS meistrai pataria kruopščiai išplauti aušinimo sistemą, pakeisti pažeistas dalis ir aušinimo sistemą užpildyti gamintojo nurodytu aušinimo skysčiu.

Vandens pompa ir aušinimo sistema yra labai svarbi eksploatuojant variklį. Patartina laiku pasikeisti aušinimo skystį ir prižiūrėti aušinimo sistemą. Tvarkinga aušinimo sistema užtikrina optimalias kuro sąnaudos, šilumą salone žiemą ir stabilią variklio temperatūrą stovint kamščiuose.

Apačioje galite peržiūrėti vaizdo įrašą kaip atrodo vandens pompos keitimas:

Vandens pompos keitimo kaina:

1Vandens pompos keitimasNuo 60
2Termostato keitimasNuo 45
3Aušinimo skysčio keitimasNuo 45
4Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymasNuo 6
5Radiatoriaus keitimasNuo 60
6Aušinimo sistemos žarnos keitimasNuo 25

Jeigu turite problemų su vandens pompa, mes galime Jums padėtiSkambinkite jau dabar! Tel. 868384819

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 50

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]