Kondicionierių pildymas Vilniuje | Kaina | TOPTIS

Kondicionierių pildymas

Kondicionierių pildymas Vilniuje | Kaina

Turinys

Kondicionierių pildymas Vilniuje tik per 30 min. Automobilio freono pildymo kaina Toptis autoservisuose tik nuo 25 €. Skambinkite ir užsiregistruokite!  

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS yra automobilio kondicionavimo sistemos užpildymas freonu (šaldymo reagentu). Kondicionierių papildyti rekomenduojama kasmet, arba kai susilpnėja šaldymo efektyvumas, kadangi freono kiekis šiais atvejais būna sumažėjęs. Plačiau apie tai kaip dažnai reikia tikrinti ir užpildyti automobilio kondicionierių rasite mūsų tinklaraščio įraše – čia.

Automobilių kondicionierių pildymo kaina

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS TIK – 25 EUR + 7 EUR 100 G SUNAUDOTO FREONO

(Pavyzdžiui, jei automobilio pildymui sunaudota 500 g freono, tai kondicionieriaus užpildymo kaina 60 Eur. (25+7*5=60 Eur))
Kondicionieriaus sistema užpildoma pilnai automatiniu prietaisu, kurio pagalba pagal automobilio markę nustatomas reikiamas freono R134a bei alyvos kiekis.

 • Užtrunka tik 30 min kondicionieriaus pildymas Vilniuje;
 • Patikriname azotu, prieš pildydami, sistemą, ar nėra didelių nesandarumų;
 • Užpildome freonu su UV dažais be papildomo mokesčio, todėl jei kondicionierius nustoja veikti ir freonas išteka, galima nesunkiai nustatyti nesandarumo vietą;
 • Važiuosite komfortiškiau – nekankins karštis;
 • NEDELSKITE! Važinėjant tuščia ir nesandaria kondicionieriaus sistema, gadinasi jos pagrindiniai elementai (kompresorius, radiatorius ir kt.), viduje kaupiasi drėgmė ir vyksta korozija.

Išsamiau apie tai kodėl gali neveikti oro kondicionierius, be to, jog važinėjant kurį laiką buvo tuščia ar nesandari kondicionieriaus sistema, skaitykite čia.

Nesikankinkite karštyje, atvykite į bet kurį Toptis autoservisą Vilniuje: Verkių g. 50, Ateities g. 21A, Savanorių pr. 178F!

Jei norite užpildyti kondicionierių ar atlikti kondicionierių dezinfekciją ir valymą, kad oras automobilyje būtų gaivus ir saugus, laukiame Jūsų skambučių +37060778081

Kondicionierių pildymo ir kondicionavimo sistemos patikros ir pildymo sąlygos:

 1. Prieš kondicionierių pildymą freonu, atliekame pirminę kondicionieriaus sistemos patikrą, kuria nustatome didelius nesandarumus.
 2. Nustačius didelį nesandarumą – sistemos nepildome (pildome nebent klientui reikalaujant).
 3. Jei kondicionieriaus sistema yra visiškai tuščia – tai reiškia, kad sistemoje yra nesandarumas ir ateityje (per savaitę, mėnesį ar metus) gali kondicionierius nustot veikęs. Tai priklauso nuo Jūsų automobilio kondicionieriaus būklės, o ne nuo kondicionieriaus pildymo kokybės.
 4. Pildymui GARANTIJOS NESUTEIKIAME, kadangi kondicionieriaus sistemos elementų mes neremontuojame, o tik pripildome sistemą, kuriai pradėjus veikti, dažnai atsiranda kitų sistemos nesandarumų ir gedimų:
  a) Neveikiantis kondicionieriaus sistemos aušinimo ventiliatorius;
  b) Kondicionieriaus kompresoriaus gedimas;
  c) Elektrinės dalies gedimai ir kiti gedimai.
  Šių gedimų, neužpildžius kondicionieriaus sistemos, nustatyti neįmanoma!
 5. Esant kondicionieriaus sistemos gedimams, pinigai už pildymą NĖRA GRAŽINAMI. Pildymo lėšos yra užskaitomos kaip kondicionieriaus sistemos patikra.
 6. Kondicionieriaus sistemą užpildome su UV dažais, todėl nustojus veikti kondicionieriui rekomenduojame kreiptis kondicionieriaus sistemos remontui čia: a) „Kondicionierių Centras”, Ukmergės g. 212A, Vilnius, tel. nr.: +370 687 16660 b) „AC Servisas” Švitrigailos g. 11K, Vilnius, tel. nr.: +370 659 41426

Apačioje galite peržiūrėti vaizdo įrašą kaip tinkamai papildyti kondicionierių freonu:

Jeigu vis dar ieškote autoserviso Vilniuje, maloniai kviečiame Jus apsilankyti autoservise TOPTIS! Čia visuomet geros kainos ir aukščiausia kokybė. Skambinkite jau dabar! Tel. +37068384819

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 347

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]