Automobilio lempučių keitimas Vilniuje | TOPTIS

Automobilio lempučių keitimas

Lempučių keitimas Jūsų automobiliui autoservise „TOPTIS” Vilniuje. Keičiame žibintų lemputes, priekinius, galinius, posūkių žibintus. Pakeičiame naujomis jau perdegusias automobilio artimųjų šviesų, gabaritines, rūko, tolimųjų šviesų žibintų lemputes. Reguliuojame artimuosius – tolimuosius bei priešrūkinius žibintus pagal techninių apžiūrų centrų „Tuvlita“ specifikacijas žibintų reguliavimo stendais „Technocolor“.

Kodėl geriau automobilio lemputes keisti autoservise?

Kiekviename automobilyje lempučių keitimas yra skirtingas procesas, taip pat – galintis pareikalauti ir specialių įrankių. Jų neturėjimas ar lempučių keitimo proceso nežinojimas gali turėti rimtų pasekmių – sugadinus žibintą gali tekti jį keisti, gali atsirasti prastas šviesos sklaidos intensyvumas ar gali būti sugadinta automobilio elektros sistema. Pasirinkę lemputę keisti pas profesionalus, jūs neturėsite nepatogumų lemputę keičiant žvarbiu oru, nereikės ieškoti, kur įsigyti naujų lempučių bei išvengsite spėliojimo, kokia lemputė yra reikalinga.

Patarimai keičiant automobilio lemputes:

  • Pasirinkite tokias lemputes, kurios tinka jūsų automobilio žibintų sistemai. Pavyzdžiui, jei yra naudojamos halogenines lemputės jokiu būdu jų nekeiskite ksenoninėmis.
  • Lempučių keitimo metu, svarbu, jog variklis nedirbtų, būtų įjungtas stovėjimo stabdys, išjungtos šviesos.
  • Perdegus vienai lemputei, dažnai rekomenduojama keisti abi lemputes, nes jos turi panašų veikimo laikotarpį.
  • Reguliariai tikrinkite savo žibintų lemputes, jog išvengtumėte nelaimingų atsitikimų kelyje.

Lempučių keitimo kainos autoservise „TOPTIS“ Vilniuje:

1Lemputės keitimas žibinte neatliekant kitų darbųNuo 10 Eur
2Lemputės keitimas žibinte atliekant kitus remonto darbusNuo 5 Eur

Ksenoninės lemputės

Lyginant su įprastinėmis, ksenoninės lemputės šviečia ryškiai balta šviesa. Tačiau svarbu žinoti, jog jei jūsų automobilyje yra montuojamos įprastinės lemputės, jų pakeisti ksenoninėmis negalėsite. Tokiu atveju turite keisti visą žibintą, jog galėtumėte naudoti ksenonines lemputes. Tokių lempučių keitimas paprastai yra sudėtingesnis, todėl tai reikėtų patikėti specialistams.

Lempučių keitimo ypatumai pagal automobilio modelį:

Open Zafira – norint pakeisti lemputę, reikalinga instrukcija.

Open Astra – norint pakeisti lemputę, reikalinga instrukcija.

Ford Focus  – keičiant lemputę, reikia išimti žibintą, tam prireiks įrankių.

Audi A6  – lemputės keitimas patiems nerekomenduojamas, reikia atvykti į servisą.

Jūsų automobilis Opel Vectra C, Passat B6, Volvo V70, Toyota Corolla ar Toyota Avensis, o galbūt visai kitas modelis? Atvykite pas mus, kad ir kokį automobilį vairuojate, ir pasirūpinsime jūsų automobilio lempučių pakeitimu.

Kaip pakeisti automobilio lemputę patiems?

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 82

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]