Kuro filtro keitimas (dyzeliui) Vilniuje, kaina | TOPTIS

Kuro filtro keitimas

Užsikišo kuro filtras? Sunkiai vedasi variklis? Seniai keitėte kuro filtrą? Atvykite ir kuro filtro keitimą patikėkite mums.

Kam automobiliuose reikalingi kuro filtrai?

Šiuolaikiniuose vidaus degimo varikliuose naudojamiems degalams taikomi labai aukšti kokybės reikalavimai, tačiau dėl degalų sąlyčio su oru, maitinimo sistemos dalių dilimo ir dar kai kurių veiksnių atsiranda mechaninių dalelių, vandens ir kitų nepageidaujamų priemaišų. Degalai į degiojo mišinio ruošimo zoną turi patekti kuo švaresni, todėl tam tikslui įrengiami degalų valymo ir filtravimo įrenginiai – kuro filtrai.

Kuro filtras

Pirmiausia, degalus valo sietelis, esantis bako degalų siurbimo vamzdelyje. Atskiras akyto kartono degalų filtras dažniausiai įrengiamas prie bako. Į variklius, turinčius degalų įpurškimo sistemą, mechaninių dalelių, patenkančių į cilindrą, skersmuo negali viršyti 0,01 mm, todėl dažnai įrengiami du arba daugiau degalų filtrai. 

Užsikimšusio kuro filtro požymiai

  • Pasunkėja automobilio užvedimas;
  • užvestas variklis dirba netolygiai;
  • automobilis lėčiau pajuda iš vietos;
  • variklis dirba atiduodamas mažesnę galią; 
  • automobilis blogai „traukia”.

Kuro filtro keitimo rekomendacijos

Degalų filtrą rekomenduojama keisti kas metus prieš žiemos sezoną, taip pat kaskart keičiant variklio tepalus. Jei savo automobiliu nuvažiuojate didesnius atstumus, kuro filtrą rekomenduojama keisti maždaug kas 50 000 km. Jei kurą automobiliui naudojate ne iš degalinės, bet pilate iš kitų talpų („kanistrų”), kuro filtrą keisti reikėtų dažniau. 

Darbų kainos

Kuro filtro keitimasnuo 25 Eur
Tepalų keitimas variklyjenuo 25 Eur
Oro filtro keitimasnuo 5 Eur
Salono filtro keitimasnuo 10 Eur

Kuro filtro keitimo procesas

Keičiant kuro filtrą mūsų autoservise, atliekamiems darbams suteikiama garantija.

Keičiame kuro filtrus Opel ZafiraVolvo V70Volkswagen Passat B5 ir daugeliui kitų automobilių.

Patikėkite savo automobilio kuro filtrą mums.
Atvykite į mūsų salonus ir profesionalūs specialistai atliks reikiamus automobilių ar mikroautobusų remonto darbus itin kokybiškai ir greitai. Susitarkime dėl jūsų atvykimo laiko!

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.9 / 5. Balsų skaičius: 133

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]