Ratų suvedimas Vilniuje (ratų geometrija), kaina | TOPTIS

Ratų suvedimas

Ratų suvedimas Vilniuje (ratų geometrija) | Kaina

Ratų suvedimas Vilniuje atliekamas profesionaliai ir ypač greitai. Ratų suvedimo kaina pas mus visada patraukli. Patikėkite savo automobilį profesionalams!

Važiavimo komfortas, kuro ekonomija bei ilgesnis padangų tarnavimo laikas – visi šie kiekvienam automobilio vairuotojui svarbūs dalykai priklauso nuo taisyklingo ratų suvedimo, dar vadinamo ratų geometrija

Ratų suvedimą sureguliuosime tiksliai pagal Jūsų automobilio gamintojo reikalavimus! Mus galite rasti Vilniuje, autoservisuose TOPTIS Verkių g. 50, Ateities g. 21A ir Savanorių pr. 178F. Skambinkite jau šiandien tel. 864692321 (Verkių g. 50)

Ratų suvedimo kaina

Ratų suvedimas priekinė ašis (lengvasis automobilis)30 Eur
Ratų suvedimas dvi ašys (lengvasis automobilis)45 Eur
Ratų suvedimas priekinė ašis (Visureigis)35 Eur
Ratų suvedimas dvi ašys (Visureigis)45 Eur
Ratų suvedimas priekinė ašis (Mikroautobusas)45 Eur
Vieno taško kaitinimas (Jei neatsisuka vairo traukė)5 Eur
Jei reikia, 1 ašies papildomo parametro reguliavimas (išvirtimas, kasteris)5 Eur
Ratų geometrijos patikrinimas stende25 Eur

Ratų suvedimas patariamas atlikti, kai:

  • automobilis „traukiamas“ į vieną pusę, važiuoja nestabiliai;
  • padangos dyla nevienodai;
  • vairą tapo sunkiau grąžinti į pradinę padėtį;
  • neseniai teko stipriau atsitrenkti į duobę ar kitą kelyje esančią kliūtį;

Atsižvelgę į Jūsų automobilio būklę, mūsų Vilniuje dirbantys meistrai patars, ar užtektų sureguliuoti priekinę automobilio ašį ar vertėtų atlikti ir galinių ratų suvedimą.

Kaip dažnai turi būti atliekamas ratų suvedimas? 

Jeigu neturite jokių nusiskundimų dėl savo automobilio būklės, ratų suvedimą (ratų geometriją) rekomenduojame profilaktiškai atlikti kas 15000 kilometrų arba kasmet.
Jei kyla klausimų – kam reikalingas ratų suvedimas ar kas iš esmės tai yra, išsamiau apie tai skaitykite čia.

Ratų suvedimas

3D ratų suvedimas: kuo ši technologija pranašesnė už kitas?

Nors daugelis autoservisų vis dar teikia kompiuterinio ratų suvedimo paslaugas, šis būdas jau skaičiuoja savo paskutines dienas. Naudojantis pranašesniais 3D ratų suvedimo stendais, galima džiaugtis ne tik platesniu matavimų pasirinkimu, bet ir apskaičiuoti daugiau automobilio parametrų – taigi, ir tiksliau bei greičiau sureguliuoti ratų geometriją.

3D ratų suvedimas

Žengdami koja kojon su naujausiomis technologijomis, naudojame naujausios kartos „Hoffman“ 3D ratų suvedimo stendus. Atliksime 3D ratų suvedimą Vilniuje vos per 1 val. – atvykite į bet kurį mūsų autoservisą Vilniuje ir leiskite profesionalams pasirūpinti jūsų automobiliu!

Atsakingai ir reguliariai prižiūrėdami savo automobilį turėsite mažiau problemų ir sugaišite mažiau laiko, todėl, jei turite klausimų ar nusiskundimų savo automobiliu, skambinkite autoservisų TOPTIS darbuotojams jau dabar ir mūsų meistrai pasirūpins Jūsų automobilio ekonomiškumu bei saugumu! Tel. 864692321.

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimasamortizatorių keitimasguolių keitimassailenblokų keitimasšarnyrų keitimasspyruoklių keitimasvairo traukės keitimas.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 283

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]