Žibintų, šviesų ir lempų reguliavimas bei remontas | TOPTIS

Žibintų reguliavimas

Žibintų reguliavimas – svarbi ir ypatingo tikslumo reikalaujanti procedūra. Tikslus žibintų reguliavimas yra reikalingas tam, kad matomumas būtų puikus, neakintume priešinga kryptimi atvažiuojančių vairuotojų ir būtume saugūs kelyje.

Verta paminėti, kad kai kuriais atvejais žibintų sureguliuoti nepavyksta ir yra reikalingas žibintų keitimas. Automobilio žibintus reikia keisti, kai žibintų reguliavimo mechanizmai pažeisti dėl korozijos ir nepavyksta jų tiksliai sureguliuoti. Taip pat rekomenduojame keisti pasenusius žibintus. Bėgant laikui, lemputės ryškumas mažėja ir nebelieka pakankamai koncentruoto šviesos srauto bei aiškaus spindulio kampo.

Autoservise „Toptis“ žibintų aukščio reguliavimas ar jų keitimas bus atliktas GREITAI ir TIKSLIAI. Jei jūsų automobiliui reikalingas žibintų reguliavimas Vilniuje – nedvejokite ir kreipkitės į autoserviso „Toptis“ specialistus.

Žibintų reguliavimas Vilniuje, kaina

Žibintų reguliavimas su patikra | Šviesų reguliavimas (1 vnt)Nuo 10 Eur
Priešrūkinio žibinto reguliavimas (1 vnt)nuo 10 iki 15 Eur
Žibintų sureguliavimo patikra jei nereguliuojama | žibintai nesireguliuoja10 Eur

Kada reikia sureguliuoti automobilio žibintus?

  1. Kai techninės apžiūros metu nustatoma, jog žibintai neteisingai sureguliuoti. Plačiau kaip paruošti automobilį techninei apžiūrai skaitykite čia.
  2. Kai tamsiu paros metu priešais atvažiuojantys vairuotojai Jums duoda šviesos signalus ir pradeda „mirksėti“ šviesomis, gali būti, kad jie buvo akinami Jūsų automobilio žibintų šviesomis. Pasitikrinkite, ar žibintai sureguliuoti tinkamai.
  3. Automobilio šviesų reguliavimas yra būtinas kiekvieną kartą po žibintų keitimo arba jei buvo atliktas žibintų remontas. Kai žibintus keičia  profesionalūs autoserviso „Toptis“ meistrai, visuomet pasirūpinama, kad žibintai būtų tinkamai sureguliuoti.

Žibintų reguliavimas

Kaip susireguliuoti žibintus?

Šviesų reguliavimas įmanomas, naudojant nubraižytą schemą ant sienos. Žibintus į sieną reikia nukreipti taip, kad šviesos spindulio aukštis sutaptų su automobilio žibintų aukščiu, o žibintų intensyviausiai apšviestos vietos sienoje sutaptų su atitinkamo žibinto viduriu.

Tačiau, kai automobilio lempų reguliavimas atliekamas šiuo metodu, žibintai nebus sureguliuoti taip tiksliai, kaip naudojant tam skirtus šviesų reguliavimo prietaisus. Autoservisuose „Toptis“ automobilio žibintų reguliavimas Vilniuje atliekamas šviesų reguliavimo stendu TECNOCOLOR DRACO 2000. Autoservise „Toptis“ žibintų reguliavimas atliekamas pagal techninių apžiūrų centrų UAB „Tuvlita“ reikalavimus.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios žibintų problemos?

Reguliuojant automobilio žibintus, dažniausiai susiduriama su korozijos sukeltomis problemomis – korozijos pažeistais žibintų reguliavimo mechanizmais, varžtais ir sulūžusiais laikikliais. Tokiu atveju, sukinėjant žibinto padėties reguliavimo varžtus, apšvietimo aukštis nesikeičia. Tokiu atveju žibintų NEREMONTUOJAME, galime tik pakeisti visą žibintą nauju.

Automobilių žibintų reguliavimas Vilniuje visada geromis kainomis autoservise „Toptis“. Vis dar turite klausimų?

Skambinkite 8 607 78081 ir mes Jums padėsime!

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 146

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]