Vairo kolonėlių remontas | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Vairo kolonėlių remontas

Tvarkome BMW, Audi, Honda, Mazda, Opel, Volkswagen ir kitų automobilių gamintojų vairo stiprintuvo sistemas. Savo automobilio vairo kolonėles remontuokite mūsų autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F

 • ✅ 12 mėnesių garantija
 • ✅ Visų paslaugų draudimas
 • ✅ Profesionalų darbas

Į paslaugos kainą įeina: 

 1. Kolonėlių nuėmimas.
 2. Defektavimas.
 3. Restauravimas.
 4. Kolonėlės uždėjimas.

Kaina tik nuo 350 Eurų

Jūsų patogumui iš karto po remonto atliekame ratų suvedimą.

Kontaktai

Vairo kolonėlės gedimo požymiai

Pagrindiniai gedimo požymiai yra susiję su vairo stiprintuvo sistema:

 • Ištekėjęs hidraulinis skystis. Jis dažnai pradeda bėgti pro vairo kolonėlės šonus, iš po vairo kolonėlių apsauginių gumų arba pro viršutinį vairo kolonėlės riebokšlį.
 • Pašaliniai vairo kolonėlės garsai. Jei vairo kolonėlė barška ar girgžda, (garsai važiuojant per duobes) girdisi ūžesys sukinėjant vairą į šonus – detalė sugedusi.
 • Dėmių ir pratekėjimo požymiai. Esant gedimui, automobiliui ilgiau pastovėjus, po juo atsiranda tamsi skysčio dėmė. Ant vairo traukių apsaugų atsiradęs skystis taip pat žymi kolonėlės problemas.
Vairo kolonėlė baltame fone

Vairo kolonėlė

Gali pasirodyti, kad restauruoti vairo kolonėlės neverta, nes santykinai nebrangiai ją galima nusipirkti „šrote“, tačiau ten negausite garantijos. Netrukus gali tekti vėl pakloti tą pačią, o gal net didesnę pinigų sumą, nes kolonėlė viduje jau gali būti sudilusi, ir skystis ištekės.

Be to, „šrotuose“ dauguma ardomų automobilių yra iš Didžiosios Britanijos, su vairu dešinėje pusėje, todėl šių automobilių vairo kolonėlės netinka automobiliams su vairu kairėje pusėje. „Šrotai“ vairo kolonėles dažnai pardavinėja kartu su vairo perkėlimo komplektu, todėl rasti gerą naudotą vairo kolonėlę nėra paprasta.

Vairo kolonėlių gedimo priežastys

 • Nelygūs, duobėti keliai, dulkėtos gatvės. Pakanka nedidelės skylutės vairo traukės apsaugoje, atsiradusios smūgio metu, kad į vairo kolonėlės patektų purvas, spartinantis detalės nusidėvėjimą. 
 • Vairavimo būdas ir automobilio priežiūra. Svarbu laiku pakeisti hidraulinį skystį vairo stiprintuvo sistemoje.
 • Nesandarus valdymo vožtuvas. Vairo stiprintuvo galios sumažėjimas dažniausiai siejamas su hidraulinio vairo stiprintuvo siurblio nusidėvėjimu.

Vairo sistemos sandara

Ši automobilio dalis susideda iš vairo kolonėlės, siurblio, alyvos bakelio, alyvos lygio indikatoriaus, vamzdelių, valdymo vožtuvo bei hidraulinio cilindro. Siurblys suslegia alyvą, o tai sukuria aukštą slėgį. Jo sukuriama jėga yra reikalinga norint pasukti vairą. Jei viena iš šios sistemos dalių sugenda arba tinkamai neveikia, vairą pasukti bus sunku.

Vairo kolonėlių remonto kaina:

Vairo kolonėlės remonto kaina (nuėmimas, defektavimas, restauravimas, uždėjimas, ratų suvedimas) nuo 350 Eur

Skambinkite dabar!

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 97

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.