Vairo kolonėlių remontas | TOPTIS

Vairo kolonėlių remontas

Tvarkome BMW, Audi, Honda, Mazda, Opel, Volkswagen ir kitų automobilių gamintojų vairo stiprintuvo sistemas. Savo automobilio vairo kolonėles remontuokite mūsų autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F.

 • ✅ 12 mėnesių garantija
 • ✅ Visų paslaugų draudimas
 • ✅ Profesionalų darbas

Į paslaugos kainą įeina: 

 1. Kolonėlių nuėmimas.
 2. Defektavimas.
 3. Restauravimas.
 4. Kolonėlės uždėjimas.

Kaina tik nuo 350 Eurų

Jūsų patogumui iš karto po remonto atliekame ratų suvedimą.

Vairo kolonėlės gedimo požymiai

Pagrindiniai gedimo požymiai yra susiję su vairo stiprintuvo sistema:

 • Ištekėjęs hidraulinis skystis. Jis dažnai pradeda bėgti pro vairo kolonėlės šonus, iš po vairo kolonėlių apsauginių gumų arba pro viršutinį vairo kolonėlės riebokšlį.
 • Pašaliniai vairo kolonėlės garsai. Jei vairo kolonėlė barška ar girgžda, (garsai važiuojant per duobes) girdisi ūžesys sukinėjant vairą į šonus – detalė sugedusi.
 • Dėmių ir pratekėjimo požymiai. Esant gedimui, automobiliui ilgiau pastovėjus, po juo atsiranda tamsi skysčio dėmė. Ant vairo traukių apsaugų atsiradęs skystis taip pat žymi kolonėlės problemas.

Vairo kolonėlė

Gali pasirodyti, kad restauruoti vairo kolonėlės neverta, nes santykinai nebrangiai ją galima nusipirkti „šrote“, tačiau ten negausite garantijos. Netrukus gali tekti vėl pakloti tą pačią, o gal net didesnę pinigų sumą, nes kolonėlė viduje jau gali būti sudilusi, ir skystis ištekės.

Be to, „šrotuose“ dauguma ardomų automobilių yra iš Didžiosios Britanijos, su vairu dešinėje pusėje, todėl šių automobilių vairo kolonėlės netinka automobiliams su vairu kairėje pusėje. „Šrotai“ vairo kolonėles dažnai pardavinėja kartu su vairo perkėlimo komplektu, todėl rasti gerą naudotą vairo kolonėlę nėra paprasta.

Vairo kolonėlių gedimo priežastys

 • Nelygūs, duobėti keliai, dulkėtos gatvės. Pakanka nedidelės skylutės vairo traukės apsaugoje, atsiradusios smūgio metu, kad į vairo kolonėlės patektų purvas, spartinantis detalės nusidėvėjimą.
 • Vairavimo būdas ir automobilio priežiūra. Svarbu laiku pakeisti hidraulinį skystį vairo stiprintuvo sistemoje.
 • Nesandarus valdymo vožtuvas. Vairo stiprintuvo galios sumažėjimas dažniausiai siejamas su hidraulinio vairo stiprintuvo siurblio nusidėvėjimu.

Vairo sistemos sandara

Ši automobilio dalis susideda iš vairo kolonėlės, siurblio, alyvos bakelio, alyvos lygio indikatoriaus, vamzdelių, valdymo vožtuvo bei hidraulinio cilindro. Siurblys suslegia alyvą, o tai sukuria aukštą slėgį. Jo sukuriama jėga yra reikalinga norint pasukti vairą. Jei viena iš šios sistemos dalių sugenda arba tinkamai neveikia, vairą pasukti bus sunku.

Vairo kolonėlių remonto kaina:

Vairo kolonėlės remonto kaina (nuėmimas, defektavimas, restauravimas, uždėjimas, ratų suvedimas)nuo 350 Eur

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 97

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]