Duslintuvų remontas | Virinimas | Keitimas Vilniuje | TOPTIS

Duslintuvų remontas virinimas

Duslintuvų remontas | Virinimas | Keitimas Vilniuje

Turinys

Kruopščiai atliksime įvairių automobilių duslintuvų remontą su 6 mėn garantija darbams. Duslintuvo virinimo kaina nuo 20 Eur. Susisiekite su mumis šiandien!

Prarūdijo duslintuvas? Prakiuro duslintuvo bakelis? Didelis variklio garsas, o gal visiškai nukrito duslintuvo vamzdis? Mes galime Jums padėti. Remontuojame, viriname duslintuvus autoservisuose TOPTIS  Vilniuje Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F. Norėdami sužinoti kainas skambinkite mūsų autoservisų meistrams. Atliktiems darbams ir sumontuotoms naujoms dalims duodame 6 mėnesių garantiją. Suteikiame šias paslaugas:     

  • Duslintuvų virinimas
  • Gofrų keitimas
  • Duslintuvų bakelių keitimas
  • Išmetimo kolektorių keitimas
  • Duslintuvų tarpinių, duslintuvų sandarinimo žiedų keitimas

Duslintuvo gedimas

Duslintuvų remonto, virinimo kainos

1Duslintuvo virinimasNuo 20 Eur
2Galinio bakelio keitimasNuo 30 Eur
3Vidurinės dalies keitimasNuo 45 Eur
4Gofros keitimasNuo 35 Eur
5Rezonatoriaus bakelio įvirinimas vietoj katalizatoriausNuo 35 Eur
6Kolektoriaus tarpinės keitimasNuo 35 Eur

 


Išmetimo sistema automobilyje
yra labai svarbus elementus, kuris privalo būti tvarkingas. Netvarkinga išmetimo sistema skleidžia nemalonų garsą. Taip pat jei duslintuvas prakiuręs automobilio priekyje, tuomet automobilio salone ne tik girdimas skardus garsas, bet ir užuodžiamas išmetamųjų dujų kvapas. Todėl ilgesnėje kelionėje tai  gali pakenkti jūsų sveikatai. Plačiau apie automobilio išmetimo sistemą bei jos funkciją, skaitykite čia.

Duslintuvo virinimas ar duslintuvo keitimas?

DUSLINTUVŲ VIRINIMAS yra alternatyva duslintuvo keitimui. Jei korozija pažeidė tik dalį duslintuvo, o likusi duslintuvo dalis gera, tada galima virinti duslintuvo vamzdžius, duslintuvo bakelius, tvirtinimo atramas. Tačiau pastebėti koroziją ant duslintuvo gali būti kiek sudėtinga, tad apie tai kaip dar galima atpažinti automobilio išmetimo sistemos gedimų simptomus, skaitykite čia.

Paprastai pirmas signalas, kad duslintuvas prakiuro yra padidėjęs užvesto automobilio garsas, o ypač nuspaudus akseleratorių. Visada pirmiausia pasiūlysime duslintuvą virinti. Tai gerokai pigesnė paslauga.

Duslintuvo virinimas

Nedideliam duslintuvo gedimo šalinimui užteks virinimo. Tačiau virinimas yra trumpalaikis sprendimas, todėl norėdami ilgai džiaugtis sklandžiai ir saugiai veikiančiu automobiliu, duslintuvą pakeiskite. Jei jūsų automobilio duslintuvo gedimas ar būklė yra rimti, tada rekomenduosime jį pakeisti nauju.

Jeigu nutiko taip,  kad duslintuvas labai susidėvėjęs ir primena didelį „kiaurasamtį“, belieka jį pakeisti. Kadangi dažniausiai duslintuvas susideda iš kelių dalių (bakelių arba vamzdžių), tai galima keisti labiausiai susidėvėjusią dalį.

Dėl ko gali prireikti duslintuvų remonto ar virinimo?

  • Korozija, atsiradusi dėl drėgno klimato, druskų, blogos kelio kokybės. Dėl rūdžių duslintuve matomos skylės, kurias dažniausiai pastebime po žiemos.
  • Sumažėjęs sandarumas, atsiradęs dėl mechaninių pažeidimų arba neteisingo detalių sujungimo.
  • Detalių nusidėvėjimas. Dažnai nusidėvi lanksčioji mova, kuri yra viena iš silpniausių išmetamosios sistemos dalių.
  • Netinkama automobilio eksploatacija. Jei važinėjate retai ir tik trumpais atstumais, iš duslintuvo nespėja išgaruoti kondensatas. Ši problema yra ypač aktuali miestų gyventojams.

Tvarkingas automobilis – Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumas. Profilaktinė važiuoklės patikra dažnu atveju garantuoja savalaikius važiuoklės remonto darbus. Eksploatuojamas automobilis dėvisi ir neišvengiamai ateina laikas tokiems remontams kaip: granatos keitimas, amortizatorių keitimas, guolių keitimas, sailenblokų keitimas, šarnyrų keitimas, spyruoklių keitimas. O kartais tiesiog būtinas ratų suvedimas.

Patikimas duslintuvo remontas – virinimas autoservisuose TOPTIS. Čia dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, kurie puikiai išmano savo darbą. Tad jei turite įtarimų ar klausimų dėl savo automobilio duslintuvo, skambinkite mums.

Teikiama tik profesionalias aukštos kokybės paslaugas Suteikiame 6 mėnėsių remonto ir dalių GARANTIJĄ!

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.7 / 5. Balsų skaičius: 235

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]