Valytuvai ir valytuvų keitimas, kaina | TOPTIS

Valytuvų keitimas

Valytuvai nebevalo taip, kaip anksčiau? Pakeisime juos, kad puikiai matytumėte pro priekinį stiklą ir vairuotumėte saugiai. Savo automobilio valytuvus galite įsigyti ir pasikeisti mūsų autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F. BOSCH, VALEO, CHAMPION valytuvai, jų keitimas Audi, Opel, Tyota automobiliams geromis kainomis. Net nauji originalūs valytuvai gerai tarnauja tik vienus metus. Kiek laiko naudojate savuosius? Metas atsinaujinti ir kelią matyti pro nepriekaištingai švarų stiklą!

✅ 6 mėnesių garantija

✅ Visų paslaugų draudimas

✅ Profesionalų darbas

Kaina tik 5 Eurai

Kada metas keisti valytuvus?

Valytuvus keisti reikėtų pastebėjus, kad stiklo jie tinkamai nebevalo. Nelaukite, kol stiklas susibraižys ar valant girdėsis cypimas – tai ženklas, kad gumelės jau sugadintos. Kad užtikrintumėte idealias vairavimo sąlygas ir stiklo švarą, rekomenduojame valytuvus keisti du kartus per metus. Juos puikiai eksploatuojant keisti reikės rečiau – pakaks karto per metus.

Ką verta žinoti apie valytuvus?

Valytuvai yra trijų tipų: rėminiai (su įprastu metaliniu rėmu), berėmiai ir hibridiniai. Rėminiai valytuvai yra naudojami tik senuose automobiliuose, dabar juos sutinkame retai. Patys poluriausieji yra berėmiai – jie gerai prisispaudžia prie stiklo ir švariai jį nuvalo. Hibridiniai valytuvai yra panašūs į rėminius, tačiau jų karkasas yra mažesnis.

Valytuvai privalo būti reguliariai keičiami, ne vien tik dėl to, jog žmogus nesukeltų sau nereikalingų rūpesčių, tačiau ir užtikrintų aukščiausios kokybės keliavimą, ko yra siekiama įsigijus transporto priemonę. Tai vienas svarbiausių saugumo elementų, tiesiogiai susijęs su vairavimo saugumu ir patogumu.

Tinkamus valytuvus nesudėtinga išsirinkti pagal automobilio modelį. Kiekvienam automobiliui valytuvai turi būti pritaikyti individualiai, todėl, kad skiriasi ne tik valytuvų tvirtinimas, bet ir šluotelės ilgis bei paties valytuvo tipas.

Valytuvams taip pat reikia priežiūros. Žiemos metu valytuvai dėvisi kur kas labiau, nes reikia nuvalyti daug purvo, sniego ir prišalusio ledo. Dėl šios priežasties gumelės kartais trinasi į aštrų ledą ir gali plyšti ar susigadinti. Vasarą eksploatacija paprastesnė, todėl gumelės susidėvi mažiau ir naujais puikios būklės valytuvais naudotis galima ilgesnį laiką.

 

1.Valytuvo keitimas5 Eur

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.9 / 5. Balsų skaičius: 85

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]