Valytuvai ir valytuvų keitimas, kaina | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Valytuvų keitimas

Valytuvai nebevalo taip, kaip anksčiau? Pakeisime juos, kad puikiai matytumėte pro priekinį stiklą ir vairuotumėte saugiai. Savo automobilio valytuvus galite įsigyti ir pasikeisti mūsų autoservisuose Vilniuje – Ateities g.  21A, Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F. BOSCH, VALEO, CHAMPION valytuvai, jų keitimas Audi, Opel, Tyota automobiliams geromis kainomis. Net nauji originalūs valytuvai gerai tarnauja tik vienus metus. Kiek laiko naudojate savuosius? Metas atsinaujinti ir kelią matyti pro nepriekaištingai švarų stiklą!

✅ 12 mėnesių garantija               ✅ Visų paslaugų draudimas

            ✅ Profesionalų darbas

Kaina tik 5 Eurai

Kontaktai

Pasenę valytuvai

Kada metas keisti valytuvus?

Valytuvus keisti reikėtų pastebėjus, kad stiklo jie tinkamai nebevalo. Nelaukite, kol stiklas susibraižys ar valant girdėsis cypimas – tai ženklas, kad gumelės jau sugadintos. Kad užtikrintumėte idealias vairavimo sąlygas ir stiklo švarą, rekomenduojame valytuvus keisti du kartus per metus. Juos puikiai eksploatuojant keisti reikės rečiau – pakaks karto per metus.

Ką verta žinoti apie valytuvus?

Valytuvai yra trijų tipų: rėminiai (su įprastu metaliniu rėmu), berėmiai ir hibridiniai. Rėminiai valytuvai yra naudojami tik senuose automobiliuose, dabar juos sutinkame retai. Patys poluriausieji yra berėmiai – jie gerai prisispaudžia prie stiklo ir švariai jį nuvalo. Hibridiniai valytuvai yra panašūs į rėminius, tačiau jų karkasas yra mažesnis.

Naujas valytuvas

Valytuvai privalo būti reguliariai keičiami, ne vien tik dėl to, jog žmogus nesukeltų sau nereikalingų rūpesčių, tačiau ir užtikrintų aukščiausios kokybės keliavimą, ko yra siekiama įsigijus transporto priemonę. Tai vienas svarbiausių saugumo elementų, tiesiogiai susijęs su vairavimo saugumu ir patogumu.

Tinkamus valytuvus nesudėtinga išsirinkti pagal automobilio modelį. Kiekvienam automobiliui valytuvai turi būti pritaikyti individualiai, todėl, kad skiriasi ne tik valytuvų tvirtinimas, bet ir šluotelės ilgis bei paties valytuvo tipas. 

Valytuvams taip pat reikia priežiūros. Žiemos metu valytuvai dėvisi kur kas labiau, nes reikia nuvalyti daug purvo, sniego ir prišalusio ledo. Dėl šios priežasties gumelės kartais trinasi į aštrų ledą ir gali plyšti ar susigadinti. Vasarą eksploatacija paprastesnė, todėl gumelės susidėvi mažiau ir naujais puikios būklės valytuvais naudotis galima ilgesnį laiką.

 

1. Valytuvo keitimas 5 Eur

Susisiekite jau dabar!

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 32

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.