Starterių remontas Vilniuje, kaina | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Starterių remontas

Starterio gedimai – neretai pasitaikanti problema. Pastebėjus pirmuosius gedimo požymius, rekomenduojame kuo greičiau kreiptis į profesionalus. „Toptis“ autoservisuose Vilniuje Savanorių pr. 178, Ateities g.  21A, Verkių g. 50, dirba tik patyrę ir profesionalūs meistrai – tai leidžia užtikrinti maksimalią teikiamų paslaugų, jų tarpe ir starterių remonto, kokybę. Atliktiems darbams suteikiame 6 mėnesių garantiją. Visos mūsų teikiamos paslaugos yra apdraustos

Plačiau apie garantiją starterių remontui ir kitoms paslaugoms skaitykite čia.  

Nedelskite, skambinkite 8 646 92321 ir mes Jums padėsime!

Kontaktai

Kas yra starteris?

Tai elektros variklis, skirtas sukti vidaus degimo variklį, kol jis užsikuria.  Standartiškai yra tokios starterių dalys:

Starteris

1. Starterio korpusas 2. Bendeksas 3. Rotorius (inkaras) 4. Statoriaus apvijos 5. Šepetėliai 6. Pritraukimo relė

Kokios yra starterių gedimo priežastys ir požymiai?

Starterio gedimai dažniau pasirodo žiemą, kai dėl sutirštėjusios alyvos ir sunkesnio variklio užvedimo jam tenka didesnė apkrova. Taip pat šaltuoju metų laiku dėl sumažėjusios kompresijos, kuro sistemos gedimų ir kitų priežasčių neretai pradeda sunkiau suktis pats variklis. 

Nors dažniausiai apie remonto poreikį byloja nebeužsivedantis variklis, yra ir daugiau starterio gedimo požymių

 • pašaliniai garsai starteriui sukant variklį;
 • silpnas starterio veikimas;
 • pasukus raktelį starteris nebesuka variklio;
 • pradėjęs veikti starteris staiga atsijungia.

Kartais nutinka taip, kad vairuotojai klaidingai mano, jog starteris sugedęs automobiliui neužsivedus. Gali būti, kad oksidavosi akumuliatoriaus gnybtai arba laidų antgaliai, dėl to  starterio nepasiekia būtina srovė ir jis neišvysto pakankamai apsukų. Tuomet tenka remontuoti automobilio elektros instaliaciją, o ne starterį.

Kaip mes atliekame starterių remontą? 

Esant gedimams, „Toptis“ meistrai pirmiausia nuima starterį nuo automobilio variklio, išardo ir nustato problemos priežastis. Dažniausiai pasitaikantys starterio gedimai:

 • išdilę įvorės;
 • starterio bendekso gedimai;
 • korozijos paveikti ar nutrūkę laidai;
 • nudilę starterio šepetėliai;
 • įtrūkęs korpusas;
 • sugedusi elektromagnetinė pritraukimo rėlė;
 • sudilę starterio angliukai.

Starterio remontas

Tiksliai žinodami problemą galime nesunkiai ją išspręsti: pakeičiame neveikiančias ar sugedusias detales, surenkame starterį ir prieš grąžindami automobilį Jums būtinai dar kartą patikriname.

„Toptis“ autoservisuose taip pat remontuojame ir generatorius

Starterio eksploatavimas: kaip juo naudotis teisingai?

Nepamirškite, jog starteris yra skirtas tik trumpos trukmės darbui, tad tokiais atvejais jį sukite su pertraukomis ir pasistenkite neperkaitinti. Starteris neturi ventiliatoriaus ir lėtai atvėsta, tačiau įkaista labai greitai.

Bandydami užvesti automobilį, starterį įjungti turite ne ilgiau nei per 10 sekundžių. Jei variklis neužsivedė iš pirmo bandymo leiskite jam atvėsti, o antrą kartą užvesti bandykite po 30 sekundžių pertraukos. Jei ir antrasis bandymas buvo nesėkmingas, padarykite 3–4 minučių pertrauką iki kito bandymo. Antraip gali išsikrauti akumuliatoriaus baterija.

Taip pat labai svarbu užvedus variklį, starterį tuoj pat išjungti. Visada sekite variklio užvedimo momentą, neleiskite starteriui suktis be tikslo.

Be to, naudokite gamintojo rekomenduojamas apsaugas nuo purvo, alyvos, antifrizo, hidro skysčių patekimo ant/į agregatą. Taip išvengsite vidinės korozijos, kuri dažnai prisideda prie starterių gedimo. 

Akivaizdu, kad starterio eksploatacinės sąlygos turi atitikti automobilio gamintojo techninius reikalavimus – turi būti pritvirtintas visais numatytais tvirtinimo elementais. 

Starterių remonto kaina

Starterio remonto kainos priklauso nuo automobilio modelio, situacijos ir gedimo sudėtingumo. Dėl šios priežasties tikslią kainą įvardinti galima tik defektavus blogas dalis, tačiau apytikslinės kainos yra:

1. Starterio nuėmimas – pastatymas Nuo 45 Eur
2. Nuimto starterio remontas Nuo 45 Eur

Turite  klausimų?

Kontaktai

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 126

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.