Starterių remontas Vilniuje | Kaina | TOPTIS

Starterių remontas

Starterių remontas Vilniuje | Kaina

Starterio remontas padės išspręsti neužsivedančio automobilio problemą. Autoservise TOPTIS atliekame starterių remontą gera kaina. Užsiregistruokite jau dabar!

Starterio gedimai – neretai pasitaikanti problema. Pastebėjus pirmuosius gedimo požymius, rekomenduojame kuo greičiau kreiptis į mus. „Toptis“ autoservisuose Vilniuje Savanorių pr. 178, Ateities g.  21A, Verkių g. 50, dirba tik patyrę ir profesionalūs meistrai – tai leidžia užtikrinti teikiamų paslaugų, jų tarpe ir starterių remonto, kokybę. Atliktiems darbams suteikiame 6 mėnesių garantiją. Visos mūsų teikiamos paslaugos yra apdraustos.

Plačiau apie garantiją starterių remontui ir kitoms paslaugoms skaitykite čia.

Nedelskite, skambinkite 8 646 92321 ir mes Jums padėsime!

Kokia starterio remonto kaina?

Starterio remonto kaina priklauso nuo automobilio modelio, situacijos ir gedimo sudėtingumo. Dėl šios priežasties tikslią kainą įvardinti galima tik nuėmus starterį, jį išardžius ir defektavus blogas dalis, tačiau apytikslinės kainos yra:

1.Starterio nuėmimas – pastatymasNuo 45 Eur
2.Nuimto starterio remontasNuo 70 Eur

Kada reikalingas starterio remontas 

Nors dažniausiai apie starterio remonto poreikį byloja nebeužsivedantis variklis, yra ir daugiau starterio gedimo požymių:

 • Atsiranda pašaliniai garsai starteriui sukant variklį;
 • Starterio veikimas yra silpnas, starteris vos prasuka variklį;
 • Pasukus raktelį starteris nebesuka variklio;
 • Pradėjęs veikti starteris staiga atsijungia.

Starterio gedimai dažniau pasirodo žiemą, kai dėl sutirštėjusios alyvos ir sunkesnio variklio užvedimo jam tenka didesnė apkrova. Taip pat šaltuoju metų laiku dėl sumažėjusios kompresijos, kuro sistemos gedimų ir kitų priežasčių neretai pradeda sunkiau suktis pats variklis. Plačiau apie dažniausiai pasitaikančius starterių gedimus skaitykite čia.

Kartais nutinka taip, kad vairuotojai klaidingai mano, jog starteris sugedęs automobiliui neužsivedus. Gali būti, kad oksidavosi akumuliatoriaus gnybtai arba laidų antgaliai, dėl to starterio nepasiekia būtina srovė ir jis neišvysto pakankamai apsukų. Tuomet tenka remontuoti automobilio elektros instaliaciją, o ne starterį.

Kaip mes atliekame starterių remontą? 

Esant gedimams, „Toptis“ meistrai pirmiausia nuima starterį nuo automobilio variklio, išardo ir nustato problemos priežastis. Tiksliai žinodami problemą galime nesunkiai ją išspręsti: pakeičiame neveikiančias ar sugedusias detales, surenkame starterį ir prieš grąžindami automobilį Jums būtinai dar kartą patikriname. Dažniausiai pasitaikančios starterio gedimo priežastys:

 • Išdilę įvorės;
 • Starterio bendekso gedimai;
 • Korozijos paveikti ar nutrūkę laidai;
 • Nudilę starterio šepetėliai;
 • Įtrūkęs korpusas;
 • Sugedusi elektromagnetinė pritraukimo rėlė;
 • Sudilę starterio angliukai.

Starterio remontas

„Toptis“ autoservisuose taip pat atliekamos ir kitos autoelektriko paslaugasremontuojame generatorius.

Starterio eksploatavimas: kaip juo naudotis teisingai?

Nepamirškite, jog starteris yra skirtas tik trumpos trukmės darbui, tad tokiais atvejais jį sukite su pertraukomis ir pasistenkite neperkaitinti. Starteris neturi ventiliatoriaus ir lėtai atvėsta, tačiau įkaista labai greitai.

Bandydami užvesti automobilį, starterį įjungti turite ne ilgiau nei per 10 sekundžių. Jei variklis neužsivedė iš pirmo bandymo leiskite jam atvėsti, o antrą kartą užvesti bandykite po 30 sekundžių pertraukos. Jei ir antrasis bandymas buvo nesėkmingas, padarykite 3–4 minučių pertrauką iki kito bandymo. Antraip gali išsikrauti akumuliatoriaus baterija.

Taip pat labai svarbu užvedus variklį, starterį tuoj pat išjungti. Visada sekite variklio užvedimo momentą, neleiskite starteriui suktis be tikslo.

Be to, naudokite gamintojo rekomenduojamas apsaugas nuo purvo, alyvos, antifrizo, hidro skysčių patekimo ant/į agregatą. Taip išvengsite vidinės korozijos, kuri dažnai prisideda prie starterių gedimo.

Akivaizdu, kad starterio eksploatacinės sąlygos turi atitikti automobilio gamintojo techninius reikalavimus – turi būti pritvirtintas visais numatytais tvirtinimo elementais.


Turite  klausimų?

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.6 / 5. Balsų skaičius: 128

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]