Šarnyrų restauravimas Vilniuje puikia kaina | TOPTIS

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Šarnyrų restauravimas

Norite restauruoti savo automobilio šarnyrą, traukę ar svirtį?  „Toptis“ autoservisuose atliekamas šarnyrų restauravimas – tik aukščiausios kokybės medžiagomis. Šarnyrų „nespaudžiame po presu“, nededame papildomų metalinių dangtelių ar kokių nors kitokių „kūrybų“, nesame  tarpininkai, todėl šarnyrus restauruojame „Toptis“ autoservisuose Vilniuje Savanorių pr. 178F. Remontuojame Audi A4, Volkswagen Passat, BMW, Opel, Nissan ir kitų modelių automobilių šarnyrus.

Skambinkite 868384819

Skambinkite dabar!

Labiausiai dėvisi automobilio važiuoklės dalys. Viena iš tokių dalių – šarnyrai. Tad labai svarbu juos tikrinti nuolat, o suradus susidėvėjusį elementą kuo greičiau suremontuoti. Susidėvėjus vienai važiuoklės detalei, didelė tikimybė, jog susidėvės ir kitos dalys ar sutrumpės jų tarnavimo laikas.

Šarnyrų remontas

Atliekami restauravimo darbai

Nemokamai atliekame važiuoklės patikrą, todėl Jūs galite patys nuspręsti kokios bus važiuoklės remonto darbų apimtys. 

Važiuoklės patikra nemokamai, atliekant važiuoklės remonto darbus:

Kada verta restauruoti šarnyrus? Tai vienintelė išeitis, kai nėra galimybės šios detalės nusipirkti arba kaina yra per didelė.

Kodėl restauravimą verta patikėti „Toptis“ specialistams?

  • Suteikiame 12 mėn. garantiją;
  • Atrestauruosime šarnyrą vietoje, ir po važiuoklės remonto padarysime ratų suvedimą.

Restauruotų dalių kokybė pagal mūsų remonto technologiją,  prilygsta naujos dalies kokybei. Po važiuoklės remonto atliekame ratų suvedimą (ratų geometrijos reguliavimą) vietoje, todėl po remonto Jums nereikės niekur kitur važiuoti. Šarnyrų restauravimas Vilniuje yra alternatyva naujoms dalims, su 50 000 kilometrų bei 12 mėnesių siekiančia garantija.

Kada dar galima restauruoti šarnyrą?

Šarnyrą galima restauruoti, kol obuoliukas neištrūkęs iš korpuso, obuoliukas nėra per daug pažeistas korozijos, korpusas nėra mechaniškai apgadintas. Atvežtas svirtis ir šarnyrus restauruojame be eilės!

Šarnyrai

Kodėl dėvisi šarnyrai?

Važiuojant nelygiais, duobėtais keliais šarnyrai dėvisi labiausiai. Dėl šios priežasties šarnyrai dažniausiai genda būtent keleivio pusėje. Ši automobilio pusė yra eksploatuojama prastesne kelio danga, kurioje pasitaiko įvairių nelygumų: šulinių, duobių, provėžų ir kt. Kai šarnyrai dėvisi nevienodai, automobilio ratai pradeda netolygiai judėti, todėl padangos dyla skirtingai. Šarnyrų būklei taip pat įtaką daro oro sąlygos ir staigūs temperatūros pokyčiai.

Šarnyrų restauravimo kainos

1 Svirties šarnyro restauravimas Nuo 20 Eur
2 Vairo traukės antgalio restauravimas Nuo 20 Eur
3 Sunkvežimio šarnyro restauravimas Nuo 30 Eur
     

Susisiekite jau dabar!

 

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.9 / 5. Balsų skaičius: 79

Niekas neįvertino šios paslaugos

 

© 2010-2023 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.