Šarnyrų restauravimas Vilniuje puikia kaina | TOPTIS

Šarnyrų restauravimas

Turinys

Norite restauruoti savo automobilio šarnyrą, traukę ar svirtį?  „Toptis“ autoservisuose atliekamas šarnyrų restauravimas – tik aukščiausios kokybės medžiagomis. Šarnyrų „nespaudžiame po presu“, nededame papildomų metalinių dangtelių ar kokių nors kitokių „kūrybų“, nesame  tarpininkai, todėl šarnyrus restauruojame „Toptis“ autoservisuose Vilniuje Savanorių pr. 178F. Remontuojame Audi A4, Volkswagen Passat, BMW, Opel, Nissan ir kitų modelių automobilių šarnyrus.

Labiausiai dėvisi automobilio važiuoklės dalys. Viena iš tokių dalių – šarnyrai. Tad labai svarbu juos tikrinti nuolat, o suradus susidėvėjusį elementą kuo greičiau suremontuoti. Susidėvėjus vienai važiuoklės detalei, didelė tikimybė, jog susidėvės ir kitos dalys ar sutrumpės jų tarnavimo laikas.

Šarnyrų restauravimas Vilniuje

Atliekami restauravimo darbai

Nemokamai atliekame važiuoklės patikrą, todėl Jūs galite patys nuspręsti kokios bus važiuoklės remonto darbų apimtys.

Važiuoklės patikra nemokamai, atliekant važiuoklės remonto darbus:

Kada verta restauruoti šarnyrus? Tai vienintelė išeitis, kai nėra galimybės šios detalės nusipirkti arba kaina yra per didelė.

Kodėl restauravimą verta patikėti „Toptis“ specialistams?

  • Suteikiame 12 mėn. garantiją;
  • Atrestauruosime šarnyrą vietoje, ir po važiuoklės remonto padarysime ratų suvedimą.

Restauruotų dalių kokybė pagal mūsų remonto technologiją,  prilygsta naujos dalies kokybei. Po važiuoklės remonto atliekame ratų suvedimą (ratų geometrijos reguliavimą) vietoje, todėl po remonto Jums nereikės niekur kitur važiuoti. Šarnyrų restauravimas Vilniuje yra alternatyva naujoms dalims, su 50 000 kilometrų bei 12 mėnesių siekiančia garantija.

Kada dar galima restauruoti šarnyrą?

Šarnyrą galima restauruoti, kol obuoliukas neištrūkęs iš korpuso, obuoliukas nėra per daug pažeistas korozijos, korpusas nėra mechaniškai apgadintas. Atvežtas svirtis ir šarnyrus restauruojame be eilės!

šarnyrų restauravimas

Kodėl dėvisi šarnyrai?

Važiuojant nelygiais, duobėtais keliais šarnyrai dėvisi labiausiai. Dėl šios priežasties šarnyrai dažniausiai genda būtent keleivio pusėje. Ši automobilio pusė yra eksploatuojama prastesne kelio danga, kurioje pasitaiko įvairių nelygumų: šulinių, duobių, provėžų ir kt. Kai šarnyrai dėvisi nevienodai, automobilio ratai pradeda netolygiai judėti, todėl padangos dyla skirtingai. Šarnyrų būklei taip pat įtaką daro oro sąlygos ir staigūs temperatūros pokyčiai.

Šarnyrų restauravimo kainos

1Svirties šarnyro restauravimasNuo 20 Eur
2Vairo traukės antgalio restauravimasNuo 20 Eur
3Sunkvežimio šarnyro restauravimasNuo 30 Eur

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.9 / 5. Balsų skaičius: 80

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]