Sankabos keitimas / Remontas Vilniuje | Kaina | TOPTIS

Sankabos keitimas

Sankabos keitimas Vilniuje | Kaina

Kokybiškas sankabos keitimas Vilniuje. Atliekame sankabos: ✔ Reguliavimą ✔ Cilindro keitimą ✔ Troso keitimą ir kt. TOPTIS visada jūsų paslaugoms!

Autoserviso „Toptis“ darbuotojai specializuojasi sankabos keitime, todėl kvalifikuoti šios srities specialistai šį darbą atlieka kokybiškai bei atsakingai. Pas mus atliekamas ir smagračio keitimas, keičiame išminamus guolius, sankabos cilindrus, sankabos trosus.

Sankabas keičiame į kokybiškų sankabų gamintojų LUK, VALEO, SACHS produkciją. 

Sankabos keitimo kaina

Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymasNuo 150 Eur
Sankabos keitimasNuo 150 Eur
Sankabos reguliavimasNuo 10 Eur
Sankabos troso keitimasNuo 20 Eur
Darbinio / pagrindinio sankabos cilindriuko keitimasNuo 35 Eur
Smagračio keitimas (įskaitant pavarų dėžės nuėmimą ir pastatymą)Nuo 150 Eur

Kada reikalingas sankabos keitimas ir kokie gedimo požymiai?

Dažniausiai sudyla sankabos diskas arba sugenda ir išsausėja sankabos išminamasis guolis. 

  • Kai sugenda guolis, numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, kuris laikui bėgant garsėja.
  • Susidėvėjus sankabos diskui, variklis pradeda nebeperduoti sukimo galios į automobilio ratus dėl to, kad sukibimui skirta dalis būna pilnai nudilusi. Tokį gedimą nebūna sunku diagnozuoti. Kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja, tai yra signalas apie reikalingą sankabos remontą. Dažnai yra užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį kaisdamas skleidžia sankabos diskas.

Svarbu paminėti, kai sankabos tarnavimo laikas eina į pabaigą, padidėja automobilio kuro sąnaudos. Sankabų gamintojai nurodo šių mechanizmų tarnavimo laiką, bet praktiškai neįmanoma nustatyti ridos, ar laiko kas kiek kilometrų reikia keisti sankabą. Tam daro įtaką važiavimo stilius: važinėjama mieste ar ilgesniais atstumais. Pradedantis vairuotojas gali ir per labai trumpą laiką „sudeginti“ sankabą, pavyzdžiui jos neišminant iki galo. Kodėl būtina sankabos pedalą išminti iki galo, skaitykite čia.

Nereikia laukti, kol automobilis visiškai sustos, jeigu pasireiškia tokie sankabos gedimo požymiai:

  • Sunku perjungti pavaras.
  • „Buksuoja“ sankaba, variklio apsukos didėja, tačiau automobilio greitis – ne.
  • Sankaba nesuveikia išmynus sankabos pedalą.
  • Girdisi pašaliniai garsai išmynus sankabą.
  • Neatšoka sankabos pedalas.

Kreipkitės į TOPTIS patikimus specialistus ir taip užtikrinkite sklandžias keliones.

Patariame atliekant sankabos keitimą pakeisti ir kitas sudedamąsias dalis

Kartais klientai klausia, ar galima pakeisti tik vieną sankabos elementą, pavyzdžiui, sankabos diską, diskatorių ar sankabos išminamąjį guolį?

Atsakymas: jeigu vienas elementas sudilo, tai ir kiti sankabos elementai yra panašiai sudilę, todėl netrukus taip pat gali sugesti ir teks antrą kartą mokėti už pavarų dėžės nuėmimą.

Patartina visas tris sankabos dalis keisti vienu metu: 

  1. Sankabos diskas
  2. Diskatorius
  3. Išminamas guolis

Tai yra kartu dirbančios dalys, todėl dėvisi visos kartu. Tai nėra labai pigi ir greita paslauga, dažniausiai užtrunkanti visą darbo dieną.

Sankabos dalių bei sankabos keitimo kaina labai skiriasi skirtingiems automobilių modeliams, todėl jei norite sužinoti, kiek ši paslauga kainuoja Jūsų automobiliui, paskambinkite mūsų autoservisų „TOPTIS“ meistrams ir jie mielai pasakys tikslias kainas bei pakonsultuos.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 157

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]