+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Sankabos keitimas

Sankabos keitimas, Smagračio keitimas.  Pagrindiniai kokybiškų sankabų gamintojai yra LUK, VALEO, SACHS. Šių gamintojų sankabos montuojamos ir į NAUJUS iš gamyklų išriedančius automobilius.

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANTYS NUSISKUNDIMAI SANKABA:

  • Sunku perjungti pavaras;
  • „Buksuoja“ sankaba, variklio apsukos didėja, tačiau automobilio greitis – ne;
  • Sankaba nesuveikia išmynus sankabos pedalą;
  • Girdisi pašaliniai garsai išmynus sankabą;
  • Sankabos pedalas nukritęs žemyn.

Sugedo sankaba? Keičiame LUK, Sachs Sankabas, Smagračius, Trosus. Skambinkite Padėsime! 864692321

Autoserviso TOPTIS darbuotojai specializuojasi sankabos remonte, todėl mūsų kvalifikuoti šios srities specialistai šį darbą atlieka kokybiškai bei atsakingai, pas mus keičiamos sankabos, smagračiai, išminamieji guoliai, sankabos cilindrai, sankabos trosai.

Skambinkite dabar!

Sankabos dalių bei sankabos keitimo kaina labai skiriasi skirtingiems automobilių modeliams, todėl jei norite sužinoti kiek ši paslauga kainuoja Jūsų automobiliui, paskambinkite mūsų autoservisų „TOPTIS“ meistrams ir jie mielai pasakys tikslias kainas bei pakonsultuos.

Kartais klientai klausia, ar galima pakeisti tik vieną sankabos elementą pvz. sankabos diską ar diskatorių ar sankabos išminamąjį guolį?

Atsakymas: jeigu vienas elementas sudilo, tai ir kiti sankabos elementai yra panašiai sudilę, todėl netrukus taip pat gali sugesti ir teks antrą kart mokėti už pavarų dėžės nuėmimą.

Sankabos keitimas

Sankabos keitimas

Kokia yra sankabos paskirtis?

Sankabos paskirtis yra perduoti variklio sukimo jėgą į automobilio ratus. Sankaba yra tarpinis elementas tarp variklio ir pavarų dėžės. Spausdami sankabos pedalą automobilio salone, laikinai atitraukiame ir atjungiame variklį nuo ratų ir taip automobilis rieda laisva eiga. Kai pamažu atleidinėjame sankabos pedalą, sankaba palaipsniui perduoda variklio sukimąsi pavarų dėžei, o pastaroji sukimąsi perduoda į ratus ir automobilis važiuoja.

Sankabą dažniausiai sudaro trys dalys:

  1. Sankabos diskas,
  2. Diskatorius,
  3. Išminamas guolis.

Patartina keisti visas tris dalis. Tai yra kartu dirbančios dalys ir dėvisi jos visos. Norint pakeisti sankabą, reikia nuimti pavarų dėžę. Tai nėra labai pigi ir greita paslauga. 

Sankabos išminamasis guolis

Sankabos išminamasis guolis

Kada reikia keisti sankabą?

Dažniausiai sudyla sankabos diskas arba sugenda ir išsausėja sankabos išminamasis guolis. Kai sugenda guolis, numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, kuris laikui bėgant garsėja.

Susidėvėjus sankabos diskui, variklis pradeda nebeperduoti sukimo galios į automobilio ratus dėl to kad, sukibimui skirta dalis būna pilnai nudilusi. Tokį gedimą nebūna sunku diagnozuoti. Kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja. Dažnai yra užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį skleidžia kaisdamas sankabos diskas.

Sankabų gamintojai nurodo šių mechanizmų tarnavimo laiką, bet praktiškai neįmanoma nustatyti ridos, ar laiko kas kiek kilometrų reikia keisti sankabą. Tai įtakoja važiavimo stilius: važinėjama mieste ar ilgesniais atstumais. Pradedantis  vairuotojas gali ir per labai trumpą laiką “ sudeginti “ sankabą. Kai sankabos tarnavimo laikas eina į pabaigą, padidėja automobilio kuro sąnaudos. Nereikia laukti, kol automobilis visiškai sustos.

Sankabos keitimas

     Eur
1 Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas Nuo 100
2 Sankabos keitimas Nuo 110
3 Sankabos reguliavimas Nuo 10
4 Sankabos lyno keitimas Nuo 20
5 Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas Nuo 35

Visos teikiamos paslaugos apdraustos AB Lietuvos Draudimas     Remontuojame pagal standartą LST 1438:2005     6 mėnesių garantija naujoms dalims bei darbams 

Iškilo klausimų? Galbūt norite pasikeisti savo automobilio sankabą? Skambinkite autoservis0 TOPTIS specialistams jau dabar! Tel. 864692321.

 

 

© 2010-2019 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.