Generatorių remontas Vilniuje ir jų kaina | TOPTIS

Generatorių remontas

Dirbant varikliui prietaisų skydelyje vis užsidega generatoriaus ženklas? Girdisi pašalinis garsas ar ūžesys iš variklio? Tai ženklai, jog laikas patikrinti automobilį. Apžiūrėsime ir suremontuosime jūsų automobilio generatorių Vilniuje autoservise „Toptis“.

Kas yra generatorius?

Generatorius – prietaisas automobilyje, kuris mechaninę variklio energiją paverčia į elektrą. Galima sakyti, jog tai automobilio elektrinė, kuri teikia elektrą net ir mažiausiems veiksmams: užtikrina centrinio užrakto veikimą ar atidaro / uždaro elektra valdomus langus.

Dažniausios generatoriaus gedimo priežastys:

 • Susidėvėję generatorių šepetėliai.Įspėjimas – užsidegusi kontrolinė generatoriaus lemputė. Kartais akumuliatoriaus simbolis įsižiebia tik varikliui dirbant laisva eiga, pakėlus variklio apsukas – užgęsta.Remontas – šepetėlių pakeitimas naujais, generatoriaus veleno darbinio paviršiaus lyginimas, kontaktinių žiedų keitimas.
 • Sudegę ar susidėvėję kontaktiniai žiedai. Įspėjimas – užsidegusi kontrolinė generatoriaus lemputė. Remontas – kontaktinių žiedų pakeitimas.
 • Sugedęs įtampos reguliatorius. Įspėjimas – varikliui dirbant prietaiso skydelyje užsidegusi akumuliatoriaus simbolio lemputė.Remontas – reguliatoriaus relės pakeitimas.
 • Padidėjęs triukšmas generatoriuje.Įspėjimas – iš generatoriaus girdimas triukšmas.Remontas – generatoriaus guolių keitimas.
 • Sugedusios statoriaus apvijos arba įvykęs trumpas sujungimas tarp apvijų.Įspėjimas – gaudžiantis generatorius arba atsiradęs degėsių kvapas. Remontas – statoriaus apvijų pakeitimas.
 • Sugedęs lygintuvo diodų blokas (diodinis tiltas). Įspėjimas – varikliui dirbant prietaiso skydelyje užsidegusi akumuliatoriaus simbolio lemputė.Remontas – diodinio tilto pakeitimas.
 • Susidėvėjęs generatoriaus laisvos eigos skriemulis. Įspėjimas – bildesys, vibracijos, kartais cypimo garsai.Remontas – generatoriaus laisvos eigos skriemulio pakeitimas.

Kada galimas generatoriaus remontas, o kada būtinas keitimas?

Kai yra įskilęs generatoriaus korpusas arba remonto kaina didesnė nei naujo generatoriaus, jis yra keičiamas. Kai gedimai nėra tokie rimti, kaip pavyzdžiui, nusitrynę šepetėliai arba sudilę guoliai, galimas taisymas.

Generatoriaus remonto metu jis yra išardomas, nustatomi gedimai, pakeičiamos sugedusios (neveikiančios) detalės, generatorius surenkamas ir patikrinamas. Po to – jau galite leistis į kelią! Pastebima, jog generatoriaus gedimo priežastys neretai būna susijusios su automobilio starteriu, todėl „TOPTIS” autoservisuose užsiimame ir starterių remontu.

Norėdami prailginti generatoriaus eksploatacijos laiką, laikykitės šių patarimų:

 • Saugokite generatorių nuo vandens. Dirbančio generatoriaus temperatūra pakyla iki 150C. Užtiškus vandeniui, staigiai pasikeičia temperatūra. Dėl staigaus atšalimo trūkinėja statoriaus apvijų, jėgos ir papildomų diodų izoliacija, rūdija diodinio tilto plokštės ir pliusinis generatoriaus išvadas. Per įtrūkimus patenka drėgmė, tuomet įvyksta trumpas elementų sujungimas su mase arba gilėjančios rūdys trukdo jungčių kontaktams.
 • Jei atjungiate akumuliatoriaus bateriją, užtikrinkite, jog automobilio generatorius neveiktų. Baterijos atjungimas, kai generatorius dar veikia,  gali sugadinti įtampos reguliatorių.
 • Prižiūrėkite diržo įtempimą (reguliuojant, jog diržas nebūtų per daug / per mažai įtemptas). Dėl pernelyg įtempto diržo priekiniai ir galiniai guoliai yra perkraunami ir perkaista. Tuo metu po guoliais plastmasinės guoliavietės persisuka. Generatoriaus skriemulys nuo perkrovos ir deformacijos prasisuka ir sudaužo rotoriaus veleną. Toks generatorius skleidžia garsus ir vibracijas.
 • Jeigu bandote užvesti automobilio variklį nuo kito akumuliatoriaus, negalima prie automobilio borto tinklo prijungti elektros energijos šaltinių su atvirkštiniu poliškumu, t.y. „+” polį junkite prie „+”, o „-” prie „-„.
 • Automobilio kėbului ar kitoms dalims atliekant suvirinimo darbus būtina atjungti akumuliatorių arba naudoti specialų įtampos reguliatorių. Jei tokių priemonių nesilaikoma, galima sugadinti generatorių ar kitas automobilio elektros įrangos dalis.

Generatoriaus remonto kaina

Tikslios generatoriaus nuėmimo – įstatymo bei remonto kainos nustatomos tik po detalios apžiūros, tad žemiau pateiktos preliminarios kainos.

Generatoriaus nuėmimas – pastatymasNuo 45 Eur
Nuimto generatoriaus remontasNuo 45 Eur

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 173

Niekas neįvertino šios paslaugos

Available Appointments on 2023-10-02

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available