+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Žvakių keitimas

Žvakių keitimas – autoservisuose Toptis Vilniuje. Sunkiai vedasi automobilio variklis? Nuolat šviečia pakaitinimo žvakių lemputė prietaisų skydelyje? Jau kurį laiką norite pasikeisti žvakes? Toptis specialistai pasiruošę Jums padėti. Montuojame žinomiausių gamintojų Bosch, Beru, NGK, Denso ir kt. kokybiškas žvakes. Skambinkite ir užsiregistruokite remontui!                     

Dyzeliniuose varikliuose žvakės atlieka kitokią funkciją nei benzininiuose. Dyzeliniuose kuras ir degimo kamera yra kaitinama iki tam tikros temperatūros, o benzininiuose kuras uždegamas kibirkštimi.

Tad senstant kaitinimo žvakėms, jos pradeda kaisti silpniau arba įkaista per ilgesnį laiko tarpą, todėl blogėja jų savybės ir automobilis vedasi prasčiau, o esant šaltesniam orui gali ir visai neužsivesti. Rekomenduojame pasitikrinti pakaitinimo žvakes prieš kiekvieną žiemą, jei nenorite turėti problemų šaltais žiemos rytais.

Blogų dyzelinio variklio pakaitinimo žvakių simtomai:

    • Sunkiai užsiveda šaltas variklis;

 

    • Šviečia pakaitinimo žvakių įspėjamoji lemputė esant užvestam varikliui;

 

  • Užvedus, variklis dirba netolygiai.
Skambinkite dabar!

Kokia yra žvakių naudojimo trukmė?

Tai priklauso nuo jos tipo. Remiantis patirtimi metalinės veikia vidutiniškai 80000 km, o keramikinės gali tarnauti tiek pat, kiek variklis. Jei kaitinimo žvakė sugenda dar nenuvažiavus 50000 km, galima keisti tik ją; nuvažiavus daugiau nei 50000 km, patartina keisti visas kaitinimo žvakes, nes tos kurios dar veikia, gali greitai sugesti ir automobilį vėl gali tekti remontuoti.

Pakaitinimo žvakių keitimas

Pakaitinimo žvakių keitimas

Kaitinamosios žvakės

Kaitinamosios žvakės – neatskiriama dyzelinio variklio paleidimo sistemos dalis. Tai jos leidžia užvesti variklį greitai ir be didelių sunkumų. Vos įjungus degimą ir prietaisų skydelyje pasirodžius spiralės simboliui, per kaitinamąją žvakę ima tekėti elektros srovė. Ji per keletą sekundžių įkaitina variklio cilindrų degimo kamerose esančių žvakių galus iki 1000 °C. Kamera nėra didelė, todėl greitai įkaista. Spiralės simbolis užgęsta. Tik tada galima jungti starterį ir paleisti variklį, net jei lauke neigiamoji temperatūra.

Kai kaitinamosios žvakės neveikia, dyzelinį variklį užvesti sudėtinga ir esant teigiamai temperatūrai.

Bloga kaitinimo žvakė, karščiausia vieta turėtų būti galiukas

Bloga kaitinimo žvakė, karščiausia vieta turėtų būti galiukas

Dabar gaminamos naujos kartos kaitinamosios žvakės, turinčios keraminį kaitinamąjį elementą. Elementas per kelias sekundes įkaista iki 1300 laipsnių ir dyzelinį variklį galima paleisti esant labai žemoms temperatūroms. Jei lauke teigiamoji temperatūra, elementas išsijungia.

Dar vienas šios žvakės pranašumas – kai reikia, jos galima kurį laiką neišjungti net veikiant varikliui, žiemą šaltas dyzelinis variklis dirba neritmingai, o jei į cilindrus patenka nepakankamai įkaitęs oras, variklis ilgokai trūkčioja, nepasiekia visos galios.

Kaitinamoji žvakė, kai veikia ilgiau negu reikia tik varikliui užvesti, degimo kameroje padeda palaikyti aukštą temperatūrą. Tada degalai geriau sudega, o variklis dirba ritmingai ir mažiau rūksta. Kuo aukštesnė temperatūra degimo kameroje, tuo geriau sudega į ją įpurkštas dyzelinas.

 

UŽDEGAMŲJŲ ŽVAKIŲ KEITIMAS

Uždegimo žvakė

Uždegimo žvakė

Uždegamoji žvakė benzininiame variklyje sudaryta iš dviejų elektrodų, tarp kurių yra 0,6–0,9 mm tarpelis, plieninio korpuso, keraminio izoliatoriaus. Varžtas ir centrinis elektrodas sujungti elektrai laidžiu stiklo lydiniu. Centriniai elektrodai gaminami iš siliciu, nikeliu, magniu legiruoto plieno. Kad būtų pagerintas šilumos nutekėjimas, elektrodai gali turėti varinę šerdį. Taip pat kad būtų prailgintas žvakės tarnavimo laikas, elektrodų gamybai naudojamas sidabras ar platina. Žvakės benzininiuose varikliuose keičiamos reguliaraus techninio aptarnavimo metu maždaug kas 25000km.

Žvakių keitimas ir jų kainos autoservise TOPTIS:

1 Uždegimo žvakės keitimas (1 vnt) Nuo 3 Eur
2 Pakaitinimo žvakių keitimas (1 vnt) Nuo 10 Eur

Neišsisukančios ar nulūžusios žvakės išėmimas 100 Eur. 

Galbūt turite klausimų? Skambinkite jau dabar! Tel. 868384819.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas / 5. Balsų skaičius:

© 2010-2019 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.