+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius
Kur mes esame?

Akumuliatorių keitimas

AKUMULIATORIŲ KEITIMAS NEMOKAMAI paliekant seną, tad jeigu Jūsų automobilis sunkiai užsiveda nedelsdami kreipkitės į autoservisą TOPTIS.

Prekiaujame laiko patikrintais BOSCH, VARTA, AD ir kitų gamintojų akumuliatoriais. Geriausi akumuliatoriai yra BOSCH, nes su jais nusiskundimų praktiškai nepasitaiko. VARTA kokybe taip pat neatsilieka.

BOSCH ir VARTA akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, AD – 3 metų garantija.

KODĖL VERTA PASIKEISTI SENĄ AKUMULIATORIŲ NAUJU?

  • Daugiau akumuliatoriaus galios ryte;
  • Nereikia bijoti, kad neužsikurs variklis;
  • Naujam akumuliatoriui suteikiama garantija.
Skambinkite dabar!

Dėl apsilankymo laiko susitarkite telefonu. Laukiame Jūsų skambučių: 860778081

Akumuliatorių keitimas

Akumuliatorių keitimas

Skirtingiems automobilių modeliams akumuliatoriai yra skirtingo galingumo ir gabaritų, jų kaina skiriasi, todėl norėdami sužinoti kiek akumuliatoriaus keitimas kainuoja Jūsų automobiliui, būtinai paskambinkite autoservisų „TOPTIS“ meistrams ir jie mielai pasakys tikslią kainą.

KODĖL BLOGAI VEDASI VARIKLIS?

  • Tikrinti ar gerai „krauna generatorius„;
  • Tikrinti ar geros dyzelio pakaitinimo žvakės;
  • Tikrinti ar nėra per didelės akumuliatoriaus iškrovos;
  • Galimi kuro sistemos gedimai.
Akumuliatorius

Akumuliatorius

Vairuotojai prisimena, kad automobilis turi akumuliatorių, kai ryte nebeužkuria automobilio variklio, arba pradeda labai silpnai sukti starteris .

Visos teikiamos paslaugos apdraustos AB Lietuvos Draudimas     Remontuojame pagal standartą LST 1438:2005     6 mėnesių garantija naujoms dalims bei darbams 

KIEK LAIKO TARNAUJA AKUMULIATORIAI?

Kai silpnai variklį suka starteris, dažniausiai tai būna akumuliatoriaus gedimas, nes jie Lietuvoje vidutiniškai tarnauja apie 4 – 5 metus, nors gali gerai veikti ir iki 8 metų.

Kartais dėl tokių pat simptomų gali būti kaltas starteris ir jo gedimai, blogai pritvirtintos akumuliatoriaus klemos, automobilio elektros įranga dėl kurios iškrovos (parazitinė apkrova) „nusėda“ akumuliatorius, variklio gedimai (blogos dyzelinio variklio pakaitinimo žvakės, ar rėlė, maža kompresija, kuro sistemos gedimai).

KOKIA TURI BŪTI AKUMULIATORIAUS IŠKROVA(PARAZITINĖ APKROVA)?

Normali apkrova turi būti 0,02 – 0,125 A. 

Taip pat generatorius turi gerai krauti – 13,8 – 14,5 V nepriklausomai ar įjungti elektros energijos vartotojai (žibintai, stiklo apšildymas, muzikos aparatūra, kondicionierius ir kt.).

KOKIA YRA PAGRINDINĖ TAISYKLĖ NORINT, KAD AKUMULIATORIUS TARNAUTŲ ILGIAU?

Nelaikyti jo iškrauto, o jei išsikrovė, gerai pakrauti akumuliatorių pakrovėju, nes išsikrovus prasideda negrįžtamas aktyviosios medžiagos esančios švino plokštėse irimas dėl cheminių – fizinių akumuliatoriaus savybių.

Turite klausimų? Skambinkite jau dabar! Tel. 864692321

 

© 2010-2017 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos. 860778081