Vairo kolonėlių restauravimas | TOPTIS

EN | RU

Vairo kolonėlių restauravimas

VAIRO KOLONĖLIŲ RESTAURAVIMAS autoservisuose „TOPTIS“ Vilniuje Verkių g. 50, Savanorių pr. 178F, Ateities g. 21A.  Ratų suvedimas bus padarytas vietoje, po vairo kolonėlės remonto Jums nereikės važiuoti kažkur „kitur“, į kitą autoservisą.

Skambinkite 8 646 92321 ir mes Jums padėsime!

Vairo kolonėlės restauravimas

Vairo kolonėlė

Dažniausiai pasitaikantis nusiskundimas vairo stiprintuvo sistema, tai dingstantis vairo stiprintuvo skystis. Jis dažnai pradeda bėgti pro vairo kolonėlės šonus, iš po vairo kolonėlių apsauginių gumų arba pro viršutinį vairo kolonėlės riebokšlį.

Kartais vairo kolonėlė bilda (pašalinis garsas nuo vairo kolonėlės važiuojant per duobes), girdisi ūžesys sukinėjant vairą į šonus, ar vairas sukasi tai sunkiau, tai lengviau.

Aišku, atrodytų, kam čia restauruoti vairo kolonėlę, jei galima santykinai nebrangiai nusipirkti naudotą „šrote“, tačiau ten negausite garantijos, todėl netrukus gali tekti vėl pakloti tą pačią, o gal net didesnę pinigų sumą, nes kolonėlė viduje jau gali būti sudilusi, ir skystis ištekės.

Be to, „šrotuose“ dauguma ardomų automobilių iš Didžiosios Britanijos, su vairu dešinėje pusėje, todėl nuo šių automobilių vairo kolonėlės netinka, be to „šrotai“ vairo kolonėles dažnai pardavinėja kartu su vairo perkėlimo komplektu, todėl rasti gerą naudotą vairo kolonėlę nėra paprasta. Vairo kolonėlių restauravimas yra alernatyva.

Vairo kolonėlių restauravimo kaina:

1 Vairo kolonėlių restauravimo kaina(Nuėmimas, defektavimas, restauravimas, uždėjimas, ratų suvedimas) Nuo 350 Eur

Teikiama tik profesionalias aukštos kokybės paslaugas Suteikiame 6 mėnėsių remonto ir dalių GARANTIJĄ!

Jeigu vis dar ieškote autoserviso Vilniuje, maloniai kviečiame Jus apsilankyti autoservisuose TOPTIS! Čia visuomet geros kainos ir aukšta kokybė.

Skambinkite autoserviso TOPTIS darbuotojams jau šiandien 864692321.

Ką kalba mūsų klientai

Super. As maniau,kad siais laikais jau nebuna. Sie vyrai daro viska, kad pasalintu aytomobilio problema. Bendravimas profesionalus. Kultura aukstam lygyje. Super.(Ateities g.)

Loreta

Loreta

Geriausias servisas, kuriame teko lankytis (Ateities g.). Nepriekaištingas bendravimas. Meistras apžiūrėjęs automobilį paskambino ir pasakė ką reikia taisyti ir kiek maždaug tai kainuos. Darbus atliko greitai. Darbų kainos labai padorios. Dėkui profesionaliam meistrui.

Vaida

Vaida

Labai norejau padekoti Ateities g.remontavau pas jus automobili toyota yaris,keitete kaladeles ir diskus priekines asies,puikiai pakonsultavot pataret ir tt!!likau labai patenkinta,tiesa sakant daug servisu isbandziau,taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti,kad jum rupi klientas!!!aciu!!!technine apziura praejo puikiai:)

Daiva

Daiva

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g. esančio serviso meistrams už operatyviai permontuotas padangas ir jas keičiant laiku pastebėtas susidėvėjusias Mazda2 detales , kokybiškas darbas neliko neįvertintas – automobilio techninė apžiūra praėjo be jokių problemų. Ačiū , kad Jūs gerbiate savo klientus.

Kazimieras

Kazimieras

Tvarkėme važiuoklę VW Passat, esam labai patenkinti. Puikiai sutvarkė, puikūs darbuotojai. Šaunu, kad nepraleidžia ir kitų detalių nusidėvėjimų, pataria ir pasako kiek kainuoja tvarkymas ar keitimas…Dabar visada remontuosim tik šiame autoservise…tikrai kokybės ir kainos atžvilgiu geriausia…..

Kristina

Kristina

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.4 / 5. Balsų skaičius: 95

Niekas neįvertino šios paslaugos

[booked-calendar style="list" calendar="52"]